امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعجب تعجب==>تکمیل ظرفیت ارشد ازاد
با سلام
جای تعجب بسیار داره که دانشگاه های تهران مرکز و علوم تحقیقات و قزوین تکمیل ظرفیت نمیگیرند...و کسانی که میخواهند انتخاب رشته شهر کنند باید فقط از بین چند پردیس علوم تحقیقات انتخاب خودشونو انجام بدهند..................این موضوع برای تمام گرایش های شهرسازی هم طراحی شهری هم برنامه ریزی شهری و هم برنامه ریزی منطقه ایی رخ داده
از رئیس فعلی مرکز آزمون جای این سوال باقی میمونه که افرادی که به هر دلیلی در دانشگاه علوم تحقیقات یا تهران مرکز و یا دانشگاه های دیگر ثبت نام نکردند این ایجاد ظرفیت خالی که به واسطه عدم ثبت نام اونا ایجاد شده چطور میخواد جبران بشه؟
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط ayor ، .Utopia ، kasrak
(۱۳۹۱-۷-۳، ۱۰:۵۶ صبح)yaser seraj نوشته است: با سلام
جای تعجب بسیار داره که دانشگاه های تهران مرکز و علوم تحقیقات و قزوین تکمیل ظرفیت نمیگیرند...و کسانی که میخواهند انتخاب رشته شهر کنند باید فقط از بین چند پردیس علوم تحقیقات انتخاب خودشونو انجام بدهند..................این موضوع برای تمام گرایش های شهرسازی هم طراحی شهری هم برنامه ریزی شهری و هم برنامه ریزی منطقه ایی رخ داده

من نمیدونم این چه تکمیل ظرفیتیه؟! یکی که قزوین زده با تراز زیر 5300 میتونه قزوین قبول شه ولی یکی دیگه با تراز مثلا 6000 چون تهرانو زده هیچ جا نمیتونه قبول شه!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط yaser seraj ، mehman ، kasrak
    الان یعنی همه اونایی که تهران قبول شده بودن رفتن ثبت نام کردن که دیگه تکمیل ظرفیت نمیگیره!؟؟؟؟ واقعا که تعجب تعجب!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak
    این دیگه چه مسخره بازیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پس علوم تحقیقات و تهران مرکز کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من با تراز 6301 علوم تحقیقات نیاوردم حالا برم کهکیلویه و بویراحمد؟سیرجان؟ بروجرد؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      دوستان فکر کنم شما دقیقا متوجه نشدید قضیه چیه !!!!!!!!!
      در تکمیل ظرفیت اول میان انتخاب اولی که در آزمون زده بودی و اونجا رفته بودی امتحان داده بودی رو بررسی میکنند یعنی جاهای خالی با کسانی پر میشه که انتخاب اصلی شون اونجا بوده اگر رتبه شون به انتخاب اولشون نرسه بعد یه مقدار قضیه براشون فرق میکنه میرند 10 تا انتخابشون رو بر اساس نمره های کل شرکت کننده ها بررسی میکنند
      پس در نتیجه رتبه های نزدیک به آخرین نفر واحدهای اصلی اصلا کارشون به اون 10 تا انتخاب نمیکشه
      موفق باشید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۷-۳، ۱۱:۳۰ صبح)zahra artiiist نوشته است: دوستان فکر کنم شما دقیقا متوجه نشدید قضیه چیه !!!!!!!!!
      در تکمیل ظرفیت اول میان انتخاب اولی که در آزمون زده بودی و اونجا رفته بودی امتحان داده بودی رو بررسی میکنند یعنی جاهای خالی با کسانی پر میشه که انتخاب اصلی شون اونجا بوده اگر رتبه شون به انتخاب اولشون نرسه بعد یه مقدار قضیه براشون فرق میکنه میرند 10 تا انتخابشون رو بر اساس نمره های کل شرکت کننده ها بررسی میکنند
      پس در نتیجه رتبه های نزدیک به آخرین نفر واحدهای اصلی اصلا کارشون به اون 10 تا انتخاب نمیکشه
      موفق باشید
      خوب این موضوع بی عدالیته
      کسی که ترازش شده 6500 بره پردیس علوم تحقیقات سیرجان اما کسی که ترازش 5400 بوده الان قبول بشه قزوین.....به نظر شما این تصمیم گیری درسته؟

پاسخ
       سپاس شده توسط mehman
      بله دوستان وستمون درست میفرمایید به اطلاعیه توجه کنید خواهید فهمید که جاهای خالی به وسیله کسانی که در مرحله اول همان جا را زده بودند پر خواهد ولی حالا یک مشاوره کوچک میخواستم بنده در مرحله اول ازمون ارشد همدان را زده بودم و قبول نشدم الان در جدول تکمیل ظرفیت همدان دوباره درخواست ظرفیت کرده است ایا اولولیت قبولی با من است یا برای تمام شرکت کنندگان کلیه دانشگهها به یک اندازه است ممنون میشم راهنماییم کنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      من که دیگه قیدشو زدم.نمیشه که با تراز 6000 برم سیرجان درس بخونم. مسخره است. انگار واقعا باید بشینم واسه سال دیگه بخونم. پس اینکه میگفتن به همون تعداد مهر واسه تکمیل ظرفیت میگیرن کشک بود ؟!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط mehman
        [quote='s1s2s3' pid='35209' dateline='1348474097']
        بله دوستان وستمون درست میفرمایید به اطلاعیه توجه کنید خواهید فهمید که جاهای خالی به وسیله کسانی که در مرحله اول همان جا را زده بودند پر خواهد ولی حالا یک سوال مبهم که ایا الان که زنجان دوبارهدرخواست ظرفیت کرده ایا این مییاد از بین شرکت کنندگان خودش انتخاب میکنه یا فقط کسانی را با این شرایط انتخاب میکنه که از 27 نفر مثلا چند تا ثبت نام نکردند و جایگزین میکنه
        تصحییح میکنم منظورم زنجان بود نه همدان

پاسخ

سلام دوستان من رشته ام طراحي شهري الان انتخاب اولم(10 تا انتخاب) بايد بين دانشگاه هاي يزد و نايين و علوم تحقيقات سيرجان وعلوم تحقيقات همدان و علوم تحقيقات زنجان باشه همين 5 تا با اولويت ازمونم كه علوم تحقيقات تهران؟من فك كنم تو تكمل ظرفيت مهر فقط كسايي و كه به واحد انتخابي ازمون نزديكن ميگيرن شايد بهمن وضعيت فرق كنه

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,008 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: haydariyan
          خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,695 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مهم >>> نتایج ارشد دانشگاه آزاد 1393 godonly. 0 1,633 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۱:۱۲ صبح
        آخرین ارسال: godonly.
          طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1 2,059 ۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: نجران
          برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,349 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: maryam.s
          بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد alireza 14 16,348 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۲:۲۶ عصر
        آخرین ارسال: haydariyan
          کلید آزمون کارشناسی ارشد اووووووووووووووومد E.Y.I 3 1,578 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۴:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: mohammadreza ghobadi
          مشاهده کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 (سازمان سنجش) MHAKBARI 6 2,296 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۲:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: sasanarchm
          دفترچه سوالات تمامی رشته های آزمون‌ ورودي تحصيلات‌ تكميلي‌ ( كارشناسي‌ ارشد 93) MHAKBARI 2 2,008 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۵:۰۹ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مدیران ارشد و مدیران سایت ازتون ممنونیم زمردیان 2 1,259 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۹:۳۶ صبح
        آخرین ارسال: arvik

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان