امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه با رتبه 7 و 9 کشور -مهندس ایزدی و مهندس امیری
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه های 7 و 9 کشور در آزمون سراسری 1390 میباشد.

سلام مهندس ایزدی و مهندس امیری

تبریک به شما که تونستید رتبه زیر 10 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه تک رقمی آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخوام که به این سوالات جواب دهید و میدونم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.

1- لطفا خودتون را معرفی کنید؟

2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چنده؟

3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟

4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟

5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)

6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه تک رقمی بیاورید؟

7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟

8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1391 شرکت کنند دارید؟

9- به عنوان حسن ختام آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم کوچک همه شما سروران علیرضا

درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس ایزدی و مهندس امیری دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، Maryam M
با سلام.
1)بهزاد امیری نژاد -سنمم 25 سال-بچه شمال-استان گیلان
2)لیسانس عمران -معدلم 15.27
3)مطالعه-مطالعه-مطالعه
4)تقریبا از ماه رمضان پارسال شروع کردم به خوندن.ولی به طور خیلی جدی از اواخر شهریور-البته به دلیل اینکه سال قبلش هم کنکور داده بودم یه پیش زمینه ای در مورد نحوه خوندن و اینکه در چه درسهایی ضعف دارم رو داشتم.
5)بله-شرکت کرده بودم.
6)اول کمک خدا.بعدش دعای خانواده و تلاش و پشتکار خودم.
7)فعلا که ماه بعد سربازم.تا اون موقع میخوام مقاله بخونم و اطلاعات خودمو ببرم بالا.
8)توصیه من اینکه بچه ها هر مطلبی که دستشون میاد رو بخونن و ازش نوت برداری کنن و فقط به جزوه اکتفا نکنن.هر کتاب جدیدی که از اساتید به بازار میاد رو بگیرن و بخونن.چون احتمال سوال اومدن ازش خیلی زیاده.
9)سایت بسیار بسیار خوب و مفیدی هست و از مدیریت سایت آقا علیرضا کمال تشکر رو دارم به خاطر این سایت عالی.به نظر من فقط در قسمت آموزش نرم افزار(خصوصا اموزش gis)کمی فعالیت کمه.در نهایت امیدوارم که همه موفق باشن.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، ALI XxX ، lofra ، Maryam M
    (۱۳۹۰-۳-۱، ۰۳:۲۴ عصر)behzad_amlash نوشته است: با سلام.
    1)بهزاد امیری نژاد -سنمم 25 سال-بچه شمال-استان گیلان
    2)لیسانس عمران -معدلم 15.27
    3)مطالعه-مطالعه-مطالعه
    4)تقریبا از ماه رمضان پارسال شروع کردم به خوندن.ولی به طور خیلی جدی از اواخر شهریور-البته به دلیل اینکه سال قبلش هم کنکور داده بودم یه پیش زمینه ای در مورد نحوه خوندن و اینکه در چه درسهایی ضعف دارم رو داشتم.
    5)بله-شرکت کرده بودم.
    6)اول کمک خدا.بعدش دعای خانواده و تلاش و پشتکار خودم.
    7)فعلا که ماه بعد سربازم.تا اون موقع میخوام مقاله بخونم و اطلاعات خودمو ببرم بالا.
    8)توصیه من اینکه بچه ها هر مطلبی که دستشون میاد رو بخونن و ازش نوت برداری کنن و فقط به جزوه اکتفا نکنن.هر کتاب جدیدی که از اساتید به بازار میاد رو بگیرن و بخونن.چون احتمال سوال اومدن ازش خیلی زیاده.
    9)سایت بسیار بسیار خوب و مفیدی هست و از مدیریت سایت آقا علیرضا کمال تشکر رو دارم به خاطر این سایت عالی.به نظر من فقط در قسمت آموزش نرم افزار(خصوصا اموزش gis)کمی فعالیت کمه.در نهایت امیدوارم که همه موفق باشن.

فقط میتونم بگم آقای مهندس امیری نژاد تشکر تشکر تشکر

خیلی خوبی که این اطلاعات را در اختیار مهندسان عزیزمون در سراسر کشور قرار دادید.

موفق باشید.

پاسخ
    با سلام خدمت همه دوستان عزيز
    1-سجاد ايزدي هستم،23 ساله،ساكن شيراز
    2-در حال حاضر دانشجوي ترم 8 كارشناسي مهندسي شهرسازي هستم در دانشگاه شيراز و معدل 7ترم گذشته ام 16.60 است.
    3-به نظرم با توجه به تغيير نوع سوالات در دو كنكور اخير فقط سعي و تلاش است كه منجر به موفقيت خواهد شد.
    4-مطالعه جدي براي كنكور رو از سال گذشته آغاز كردم.
    5-من در هيچ موسسه آموزشي ثبت نام نكردم و فقط خودم براي كنكور مي خواندم.
    6-اول لطف خدا،دوم زحمات بي دريغ خانواده و پدر و مادرم،سوم تلاش خودم.
    7-براي آزمون بعدي هنوز كار خاصي نكردم.
    8-با توكل بر خدا به مطالعه بپردازند و مطمئن باشند كه خداوند زحمات آنان را بي جواب نخواهد گذاشت.
    9-سايت ايران شهرساز سايت خوبي است كه ان شاء الله با ياري دوستان پربارتر هم خواهد شد.
    در پايان از مديريت سايت ، آقاي مهندس دهقان به خاطر زحماتي كه براي اين سايت كشيده اند تشكر مي كنم.
    يا علي
    آخرین ارسال های من :

سجاد ايزدي-كارشناس ارشد برنامه ریزی شهری (دانشگاه شهید بهشتی)
    ايميل:Izadi.Sajjad1367@gmail.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Maryam M
    (۱۳۹۰-۳-۱، ۰۶:۱۳ عصر)Sajjad Izadi نوشته است:
    با سلام خدمت همه دوستان عزيز
    1-سجاد ايزدي هستم،23 ساله،ساكن شيراز
    2-در حال حاضر دانشجوي ترم 8 كارشناسي مهندسي شهرسازي هستم در دانشگاه شيراز و معدل 7ترم گذشته ام 16.60 است.
    3-به نظرم با توجه به تغيير نوع سوالات در دو كنكور اخير فقط سعي و تلاش است كه منجر به موفقيت خواهد شد.
    4-مطالعه جدي براي كنكور رو از سال گذشته آغاز كردم.
    5-من در هيچ موسسه آموزشي ثبت نام نكردم و فقط خودم براي كنكور مي خواندم.
    6-اول لطف خدا،دوم زحمات بي دريغ خانواده و پدر و مادرم،سوم تلاش خودم.
    7-براي آزمون بعدي هنوز كار خاصي نكردم.
    8-با توكل بر خدا به مطالعه بپردازند و مطمئن باشند كه خداوند زحمات آنان را بي جواب نخواهد گذاشت.
    9-سايت ايران شهرساز سايت خوبي است كه ان شاء الله با ياري دوستان پربارتر هم خواهد شد.
    در پايان از مديريت سايت ، آقاي مهندس دهقان به خاطر زحماتي كه براي اين سايت كشيده اند تشكر مي كنم.
    يا علي

سلام آقای مهندس ایزدی

ممنونم که جواب سوالات را خالصانه دادید. منو ببخشید که بدون هماهنگی قبلی این سوالات را بیان کردم. امیدوارم بتونیم در کنار همدیگر وبا هم یک خانواده بزرگ را تشکیل بدیم و آینده ای زیبا را ترسیم کنیم.

جدا میگم براتون خیلی خوشحالم و خوشحالتر اینکه در این مصاحبه غیر حضوری شرکت کردید.بزودی همدیگر را در شیراز می بینیم.

الان بعد از کمتر از 3 ماه از شروع بکار سایت میبینم که درست پیش رفتیم و وجود شما ها بود که سایت پابرجا است.

بازم از هردوی شما ممنونم وامیدوارم در بهترین دانشگاه ایران ادامه تحصیل دهید.

موفق باشید.

پاسخ

سلام

مصاحبه عالیی بود. موفق باشید

ما را هم دعا کنید و امیدوارم با کمک خدا و راهنمایی شما ماهم بتونیم تو امتحانهامون موفق باشیم. بازم ممنون از شما و مدیریت توانمند سایت.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۳-۱، ۰۸:۲۷ عصر)mah.architect نوشته است: سلام

مصاحبه عالیی بود. موفق باشید

ما را هم دعا کنید و امیدوارم با کمک خدا و راهنمایی شما ماهم بتونیم تو امتحانهامون موفق باشیم. بازم ممنون از شما و مدیریت توانمند سایت.

سلام مهندس

از شما هم به خاطر ارسال های خوب ومفیدتون تشکر میکنم و من کاری نکردم

از مهندسین بزرگوار تشکر میکنم که وقت گرانبهایشون را در اختیار سایت قرار دادند و در قسمت پرسش هم در کمترین زمان جواب میدند و کمک بزرگی به مهندسان کشورمون میکنند.

امیدوارم موفق باشند و به مهندسان کشورمون هم کمک کنند.

پاسخ
     سپاس شده توسط Sajjad Izadi
    خیلی عال بود ممنون از همه دوستان
    اما کاش ایشان کتابهای جدید اساتید رو که برای تشریحی لازمه معرفی کنن و همچنین مقالات مفید رو
    ممنون میشیم
    انشااله موفق باشند

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۳-۲، ۰۸:۲۰ صبح)orkideh_04 نوشته است: خیلی عالی بود ممنون از همه دوستان
    اما کاش ایشان کتابهای جدید اساتید رو که برای تشریحی لازمه معرفی کنن و همچنین مقالات مفید رو
    ممنون میشیم
    انشااله موفق باشند

سلام مهندس

شما میتونستید در قسمت پرسش از مهندسین این سوال را مطرح نمایید.

ممنون از شما

اینم لینک پرسش از رتبه 7 و9 آزمون سراسری 1390 اینجا

پاسخ
    امیدوارم همیشه د ر مراحل بعدی زندگیتونم موفق باشین و همچنین ممنون از شما اقای علیرضا

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,639 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,478 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,382 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,369 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,411 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,125 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: f.e
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 alireza 27 6,479 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان