امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله در مورد سیمای شهری؟؟؟؟؟؟؟
دوستان یه سری مقاله ی انگلیسی یا فارسی معتبر با موضوع سیمای شهری و مسائل مربوط به اون میخواستم .لطف کنید اگه مقاله و کتابی دارین لینک دانلود رو بذارین.مرسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان عزیز با توجه ب پولی بودن مقالات معتبر فارسی و لاتین اگر کسی مقالاتی در این زمینه داره لطفا در سایت برای استفاده قرار بده واینکه شما ذوست عزیزی ک تقاضای مقاله کردین لطفا سرچ کنید و با ارائه لینک اسم موضوع و نویسنده در تاپیک زیر درخواست بدین دوستانی ک دسترسیشون بازه براتون دانلود کنند موفق باشید..
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1057

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، soheilarch ، dely_sh ، 0RKIDEH
دوستان اگه کسی مقاله و کتاب در موضوع جداره (منظر.سیما)شهری داره و از سایتاییی مثل sciencedirect دانلود کرده لطف میکنه اینجا بذاره؟!!

پاسخ
سلام
من یک مقالهبا عنوان Architecture and engineering students’ evaluations of house façades:
Preference, complexity and impressiveness
دارم که استادم داده
به دردتون میخوره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch ، elham90
(۱۳۹۱-۸-۳، ۰۸:۲۱ عصر)saminta نوشته است: سلام
من یک مقالهبا عنوان Architecture and engineering students’ evaluations of house façades:
Preference, complexity and impressiveness
دارم که استادم داده
به دردتون میخوره؟
به نظر موضوش مرتبط باشه اگه در مورد منظر شهری صحبت کرده ممنون میشم اپلود کنین.

پاسخ
http://www.civilica.com/Paper-OMIK03-OMIK03_019.html
این رو کسی میتونه دانلود کنه؟+مقاله های شبیه به این؟

پاسخ
(۱۳۹۱-۸-۴، ۱۰:۲۲ صبح)soheilarch نوشته است: http://www.civilica.com/Paper-OMIK03-OMIK03_019.html
این رو کسی میتونه دانلود کنه؟+مقاله های شبیه به این؟
کسی این رو نمیتونه دانلود کنه؟!!!!!!

پاسخ
[attachment=10296]
(۱۳۹۱-۸-۲، ۱۱:۰۳ عصر)soheilarch نوشته است: دوستان یه سری مقاله ی انگلیسی یا فارسی معتبر با موضوع سیمای شهری و مسائل مربوط به اون میخواستم .لطف کنید اگه مقاله و کتابی دارین لینک دانلود رو بذارین.مرسی

سلام:مقاله حاضر تحت عنوان فضاهای شهری تقدیم نمودم که امید است مفید و مورد استفاده باشد:محمد تخم کاری

فایل‌(های) پیوست شده
.doc   مقاله فضاهای شهری.doc (اندازه: 200 KB / تعداد دفعات دریافت: 257)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، elham90 ، dely_sh ، alireza ، soheilarch

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,491 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: امجدی
  مقاله تغییر کاربری اراضی saharava 0 1,694 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: saharava
  کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,139 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Ahadrpn
  درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,341 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
آخرین ارسال: imanataei
  مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,384 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 3 2,329 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,075 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
آخرین ارسال: faezeh1372
  تفاوت ترافیک و حمل ونقل شهری، وتاثیر ترافیک بار و ترافیک اطلاعات alireza 0 1,518 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۷:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان تاثير مكان ساختمان و نقش ان در ساخت و ساز پایدار Brightness 0 1,394 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان