امتیاز موضوع:
  • 110 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی کنکور 1391 طراحی شهری(ترم شش و پشت کنکوری بیا تو)
سلام

بهترین برنامه ریزی برای قبولی در آزمون سراسری یا آزاد را بنویسید و یا اگر قبلا تجربه داشتید با برنامه ریزی که کردید

چقدر موفق بودید مهم نیست چه رتبه ای را بدست آوردید.

(در این تاپیک فقط برای گرایش طراحی شهری)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، kasrak ، sajjad 21 ، arvik ، diamond ، century21
سلام

نمی دونم تا کی ما باید اطلاعاتی اگه داریم نگه داریم ودر اختیار دیگر دوستانمون نزاریم مگه چه اتفاقی میوفته اکثر کاربرهای این سایت در گرایش های مختلف معماری -برنامه ریزی

شهری و طراحی شهری هستندو امسال هم در آزمون سراسر90 شرکت کردند ولی فقط بازدید و دانلود و حتی بدون سپاس خدانگهدار.

منتظر ارسال نظرتون هستیم فقط نخونید وبرید این سایت بازدیدش بیش از 3000است و نظر شما هر چند خط که باشه شاید گره کار یکی دیگه را باز کنه پس جواب بدید.

ممنون از اینکه درددل منو خوندید پس بنویس.

پاسخ
 سپاس شده توسط m.mohammadzadeh ، URBAN 98 ، isatis92 ، kasrak ، sajjad 21 ، diamond ، elham90 ، sagharsaraeian ، فرنوش ، arvik ، *setare* ، century21 ، marziyeh.b
سلااااااااااااااااااااااااااااام دوستان راستش من ترم 4 شهرسازیم. تنها راه اینه که بشینی درس بخونی همیییییییییییییییییییییییین.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط diamond
    (۱۳۹۰-۳-۴، ۱۰:۲۸ صبح)کسری نوشته است: سلااااااااااااااااااااااااااااام دوستان راستش من ترم 4 شهرسازیم. تنها راه اینه که بشینی درس بخونی همیییییییییییییییییییییییین.

سلام دوست عزیز

هدف این سایت ارتقا دانش و به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهندسین میباشد.

بهتر این بود که شما اطلاعاتی اگر دارید که میتونه به دوستان کمک کنه را بزارید اینو که همه میدونیم ولی خوب راه حل هایی هست که بیشتر میتونه کمک کنه.

مثلا از کدوم کتاب شروع کنیم بهتره؟ و....

موفق باشی و ممنون از حضور شما

پاسخ
     سپاس شده توسط diamond
    سلام من امسال معماری شرکت کردم رتبه ام هم شده حدود 400 ولی انتخاب رشته نمی کنم چون می خوام حتماً دانشگاه تهران قبول شم!!!!!!!!!!!!!!!
    سال بعد هم قصد دارم طراحی شهری بخونم !!
    نمی دونم از کجا و از کدوم کتاب باید شروع کنم!!!!!!!!!! البته یکی از استادامون میگه اول کتاب های دکتر توسلی رو بخون!! و اول از طراحی فضا های شهری شروع کن!!!
    اونایی که قبول شدن بگن از چه کتابی شروع کردن؟؟؟
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
    "The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
    پاسخ
     سپاس شده توسط maj5 ، diamond
    (۱۳۹۰-۳-۵، ۱۲:۴۲ صبح)deldar نوشته است: سلام من امسال معماری شرکت کردم رتبه ام هم شده حدود 400 ولی انتخاب رشته نمی کنم چون می خوام حتماً دانشگاه تهران قبول شم!!!!!!!!!!!!!!!
    سال بعد هم قصد دارم طراحی شهری بخونم !!
    نمی دونم از کجا و از کدوم کتاب باید شروع کنم!!!!!!!!!! البته یکی از استادامون میگه اول کتاب های دکتر توسلی رو بخون!! و اول از طراحی فضا های شهری شروع کن!!!
    اونایی که قبول شدن بگن از چه کتابی شروع کردن؟؟؟
    سلام مهندس

به شما تبریک میگم و ان شاالله که سال آینده دانشگاه تهران قبول شوید

قسمتی از متن ارسالی شما منتقل شد به درصدهای و رتبه های معماری لطفا درصد هاتون را برای بررسی در آینده در همان قسمت بزارید.

موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط century21
    سلام دوستان عزیز واقعاخسته نباشین من ترم شش کارشناسی ام واسه ارشد هم خیلی دوس دارم ادامه بدم البته فقط طراحی شهری .یه سری ازمنابع هم تهیه کردم ولی نمی دونم از کدوم کتاباشروع کنم بخونم:huh: اگه امکانش هست به یه عاشق طراحی شهری کمک کنین چون تابستونم یواش یواش داره میاد قربون همه شمااااااااااا...مخصوصا آقاعلیرضا گل.:heart:
    آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
    بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
     سپاس شده توسط deldar ، محروم ، artiiist
    چه سکوت وهم انگیزی ...
    بچه هایی که ارشد می خونید و بچه هایی که قرار ارشد بخونید کفر خدا نمی شه اگه بیاید ماهارو یکم راهنمایی کنید ها.

:@:@:@:@:@:@:@:@:@

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، diamond ، فرنوش ، a.veysinezhad
    (۱۳۹۰-۳-۱۴، ۰۴:۳۳ عصر)javad4050 نوشته است: سلام دوستان عزیز واقعاخسته نباشین من ترم شش کارشناسی ام واسه ارشد هم خیلی دوس دارم ادامه بدم البته فقط طراحی شهری .یه سری ازمنابع هم تهیه کردم ولی نمی دونم از کدوم کتاباشروع کنم بخونم:huh: اگه امکانش هست به یه عاشق طراحی شهری کمک کنین چون تابستونم یواش یواش داره میاد قربون همه شمااااااااااا...مخصوصا آقاعلیرضا گل.:heart:

سلام درسته رشته تخصصی من نیست (کم فعالیتی طراحی شهری ها)

من میخوام ازتون این سوال را بپرسم:

میتونید کتابهایی را که تهیه کردید برامون نام ببرید و این لیست کتابها را از شخصی پرسیدید یا از سایتها گرفتید؟

ممنونم

پاسخ
     سپاس شده توسط artiiist
    1- فضا زمان معماری 2-تاریخ شکل شهر - موریس3-راهنمای طراحی فضاهای شهری در ایران-پاکزاد4-مبانی نظری و فرایند طراحی شهری -پاکزاد5-سیر اندیشه هادر شهر سازی 1و2و3-پاکزاد6-زیبایی شناسی در معماری-پاکزاد7-شبکه ارتباطی در طراحی شهری-قریب8-گرافیک های طراحی شهری-امیر شکیبامنش و ...9-طراحی شهری هنرنو کردن ساختار شهر-توسلی10-طراحی فضای شهری -توسلی وبنیادی11-مبانی و فنون طراحی شهری-شفیعی12-اسناد هدایت طراحی شهری -گلکار13-کندوکاوی در تعریف طراحی شهری -گلکار14-فرایند طراحی شهری -بحرینی15-طراحی شهری -بحرینی16-بررسی اقلیمی ابنیه سنتی ایران-قبادیان17-مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب-قبادیان18-تاریخ معماری غرب -بانی مسعود19-فضاهای شهری در بافت تاریخی ایران-سلطانزاده20-سیمای شهر-مزینی21-طراحی فضای شهری -مدنی پور 22-آشنایی بامعماری جهان -زارعی23-از شار تا شهر-حبیبی24-آشنایی با معماری اسلامی ایران-پیر نیا25-سبک شناسی معماری ایرانی-پیر نیا26-تحقیق در معماری گذشته ایران -پیر نیا27- محیط های پاسخده-بهزاد فر28-مبادی سواد بصری-آقایی29-آفرینش نظریه معماری -عینی فر30-جلد اول و دوم جزوات جنگجو
    این منابع رو ، هم از سایت ها و هم از استادامون تهیه کزدم.(همشونوخریدم)اگه میشه بهم ترتیب خوندنشونو از مهم بگین(مردم تااینارونوشتم عشق به طراحی دیگه کاریش نمیشه کرد)

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، deldar ، محروم ، URBAN 98 ، asma ، sajjad 21 ، الي نيك ، artiiist ، urbanplanner91 ، century21 ، sahar1370 ، urbn_ir

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,868 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,207 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,500 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان