امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست نقشه کد طرح تفصیلی منطقه 3 تهران
این درخواست خیلی فوریه

به نقشه ی کد طرح تفصیلی منطقه 3 تهران احتیاج دارم..برای درس تحلیل فضاهای شهری میخوام...نقشه باید خام باشه

خواهش میکنم کمکم کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
اینجا فروم شهرسازیه...مگه میشه کسی اینجا نقشه ی طرح تفصیلی تهران رو نداشته باشه؟ خواهش میکنم اگر دارید کمکم کنید...به خدا خیلی گیر کردم...

پاسخ
(۱۳۹۱-۸-۱۱، ۰۸:۳۴ صبح)faeze z نوشته است: اینجا فروم شهرسازیه...مگه میشه کسی اینجا نقشه ی طرح تفصیلی تهران رو نداشته باشه؟ خواهش میکنم اگر دارید کمکم کنید...به خدا خیلی گیر کردم...
من هم نقشه ی خام بدون پلاک بندی تهران رو دارم هم کد مناطق 3 که البته جدا جداست یعنی ده ونک جدا خود ونک جدا میرداماد... هرکدوم جداست یه اطلاعات دیگه هم از منطقه 3 دارم ایمیلتو بده برات بفرستم شاید به کارت بیان!
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
با سلام
ممنون می شم اگه این اطلاعات رو که در مورد منطقه سه اشاره کردی رو برای من هم ایمیل کنی
با سپاس
آدرس ایمیل هم به شکل زیر است:
mostwanted_driver@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط sharare ، atelieahjam
    درخواست طرح تفضیلی شهر میانه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      دوستان سلام من هفته دیگه دفاع دارم ولی هنوز نتونستم نقشه کاربری اراضی محله زرگنده رو گیر بیارم خواهش می کنم کمکم کنید.....

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۸-۱۱، ۰۷:۰۹ عصر)sharare نوشته است:
      (۱۳۹۱-۸-۱۱، ۰۸:۳۴ صبح)faeze z نوشته است: اینجا فروم شهرسازیه...مگه میشه کسی اینجا نقشه ی طرح تفصیلی تهران رو نداشته باشه؟ خواهش میکنم اگر دارید کمکم کنید...به خدا خیلی گیر کردم...
      من هم نقشه ی خام بدون پلاک بندی تهران رو دارم هم کد مناطق 3 که البته جدا جداست یعنی ده ونک جدا خود ونک جدا میرداماد... هرکدوم جداست یه اطلاعات دیگه هم از منطقه 3 دارم ایمیلتو بده برات بفرستم شاید به کارت بیان!
      منم میخوام میشه برا منم بفرستین؟
      دقیقا منم همین مشکلو دارم با همین درس
      .
      .
      ma.abdrz@yahoo.com
      خواهشا برام بفرستین
      خیلی خیلی ممنون میشم :-S

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۹-۹، ۱۰:۲۰ صبح)Maravia نوشته است: سلام البته من کد کل تهران رو دارمولی این فایل pdf طرح تفصیلی منطقه 3 است احتمالا بکارتون بیاد...
        lممنون1

پاسخ
        (۱۳۹۱-۸-۱۱، ۰۷:۰۹ عصر)sharare نوشته است:
        salam emkanesh hast baraye man ham etelaatetoon ro befrestid?
        ma bayad ye mahale maskooni dar dehe vanak tarahi konim va ehtiaj be naghshe karbariha va... darim age lotf konid baraye man ham befrestid mamnoon misham
        persianlady_1989@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          فایل پیوست همونیه ک برا بچه ها میخواستیدمیل کنید؟؟؟؟
          اگر ن ممنون میشم برا منم بفرستید
          qn_73@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
            پاسخ

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              طرح تفصيلي و بازنگري منطقه 6 اصفهان niloofarny 3 3,566 ۱۳۹۶-۱۰-۴، ۰۷:۲۵ عصر
            آخرین ارسال: zahrash68
              دانلود مطالعات منطقه 22 شهرداری تهران atelieahjam 4 4,372 ۱۳۹۴-۱۲-۲۶، ۱۲:۲۲ صبح
            آخرین ارسال: atelieahjam
              درخواست رایگان گزارش های طرح جامع و تفصیلی همدان haydariyan 0 1,384 ۱۳۹۴-۸-۱۰، ۰۹:۴۳ عصر
            آخرین ارسال: haydariyan
              درخواست طرح جامع اردستان samane.genius 3 2,835 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۵۲ عصر
            آخرین ارسال: tiktak16
              طرح جامع شهر گرگان مصوب سال 1392 alireza 0 1,231 ۱۳۹۴-۷-۲۰، ۰۶:۴۴ صبح
            آخرین ارسال: alireza
              کسی طرح تفصیلی شهر اصفهان رو نداره؟ alireza 3 2,727 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۵۴ عصر
            آخرین ارسال: apso92
              طرح تفضیلی شهرستان ایذه alireza 0 869 ۱۳۹۴-۴-۱۳، ۰۸:۳۷ عصر
              طرح تفضیلی مناطق 5 و 6 اصفهان alireza 0 3,698 ۱۳۹۴-۲-۳، ۰۲:۴۷ عصر
              درخواست طرح جامع یا تفصیلی آبادان kiana7822 9 7,703 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۱۰:۵۸ صبح
            آخرین ارسال: atelieahjam
              طرح جامع کرج،مشکلات شهر کرج،جی آی اس کرج alireza 0 3,225 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۰:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان