امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه طرح4 بیمارستان همراه با 3D شیت بندی کامل

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

پروژه یک بیمارستان تخصصی همراه با تردی های با کیفیت و شیت بندی و فایلهای اتوکد
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پروژه یک بیمارستان تخصصی همراه با تردی های با کیفیت و شیت بندی و فایلهای اتوکد

قیمت: 7,500تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

واقعا انتظار نداشتم با 15 تومن برام 2 تا عکسو سایت پلان بذارین....لطفا پلاناشو برام میل [email=کنی.....fahime.baghiyan2@gmail.com]کنی.....fahime.baghiyan2@gmail.com[/email]
واقعا انتظار نداشتم با 15 تومن برام 2 تا عکسو سایت پلان بذارین....لطفا پلاناشو برام میل کنی.....fahime.baghiyan2@gmail.com
واقعا انتظار نداشتم با 15 تومن برام 2 تا عکسو سایت پلان بذارین....لطفا پلاناشو برام میل کنی.....fahime.baghiyan2@gmail.com

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط dely_sh
    (۱۳۹۱-۸-۱۷، ۱۲:۰۴ عصر)fahime068 نوشته است: واقعا انتظار نداشتم با 15 تومن برام 2 تا عکسو سایت پلان بذارین....لطفا پلاناشو برام میل [email=%DA%A9%D9%86%DB%8C.....fahime.baghiyan2@gmail.com]کنی.....fahime.baghiyan2@gmail.com[/email]

سلام به مهندس نصیری مجد پیام و ایمیل دهید تا براتون ارسال کنند و نتیجه را حتما به مدیریت اعلام کنید.
    آخرین ارسال های من :

ممنون حتما

(۱۳۹۱-۵-۱۹، ۰۲:۲۷ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: پروژه یک بیمارستان تخصصی همراه با تردی های با کیفیت و شیت بندی و فایلهای اتوکد

این مطلب قیمت گذاری شده است

ممنون از پروژتون
    مرسیییییییییییییییییییییییییی
    مرسی ....................................................................................

(۱۳۹۱-۸-۱۷، ۱۲:۰۴ عصر)fahime068 نوشته است: واقعا انتظار نداشتم با 15 تومن برام 2 تا عکسو سایت پلان بذارین....لطفا پلاناشو برام میل [email=کنی.....fahime.baghiyan2@gmail.com]کنی.....fahime.baghiyan2@gmail.com[/email]
    سلام اولا که 2 تا عکس نیست بلکه شیت بندی شده و از تمام زوایایای کار رندر گرفته شده که خودتون می دونید چقدر کار میبره
    ثانیا 5 تا فایل اتوکد آنهم با تمام ریزفضاهای فیزیکی هستش در ضمن اگر تعداد رندر هایی که در یک شیت قرار داده شده رو ه دقت نگاه کنید میبینید که بیش از 10 عکس هست که در شیت بندی قرار داده شده
    موفق باشید
    فایل nahae تمامی پلانها رو داره دیگه نمی دونم شما چه چیزی می خواهید
    این کار فاز2 نداره

سپاس شده توسط khansa
    درود جناب آقاي نصيري مجد...من اطلاعاتي راجع به شيت بندي ميخواستم كه اصولش به چه صورته؟ شيت بندي هايي كه قبلا انجام دادم خيلي ساده بوده از آنجايي كه با نرم افزار اسكچاپ كار ميكنم نميتونم خيلي قشنگ در بيارم در اين زمينه ميخوام پيشرفت كنم اما آنچه كه مد نظر بنده هست طراحي محوطه هاي فضاي سبز و پارك و بحثه فضاي سبز است...ممنون ميشم هرطور كه صلاح ميدونيد كمكم كنيد،مهندس.22

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط alireza
    سلام
    می تونید از آدرس زیر مطالبی خوبی در مورد شیت بندی مشاهده کنید.
    فقط باید عضو سایت بشوید تا بتونید مطلبی رو مشاهده کنید
    www.irancad.rozblog.com/post/108
    آخرین ارسال های من :

می گویند : شاد بنویس …
    نوشته هایت درد دارند!
    و من یاد ِ مردی می افتم ،
    که با کمانچه اش ،
    گوشه ی خیابان شاد میزد…
    اما با چشمهای ِ خیس … !

Hamzeh0192@yahoo.com
     سپاس شده توسط khansa
    سپاس دوست عزیز اما متاسفانه موفق نشدم شیت ها را ببینم و توی اون سایت تصاویرو بهم نشون نمیده اما بازم سپاس

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      پروژه درس شناخت فضای شهری به صورت pdf hamid_shahrsaz 5 5,838 ۱۳۹۴-۸-۱۰، ۰۱:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: shobeyr
      دانلود پاور پوینت های کاربردی با موضوع شهر خلاق urbana.ea 0 1,679 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۱:۲۱ صبح
    آخرین ارسال: urbana.ea
      طراحی محله و مرکز محله (پروژه درس مبانی طراحی شهری) godonly. 9 19,984 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۱۲:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      دانلود پاورپوینت پروژه آشنایی با مرمت ابنیه خانه نوغانچی لنگرود atelieahjam 9 6,237 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۱:۵۰ صبح
      دانلود پروژه بررسی کلیسای (سن سور) وانک و اقلیم اصفهان WORD atelieahjam 0 1,790 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۳:۲۳ عصر
      دانلود پاورپوینت و جزوه آشنایی با معماری اسلامی2 (PDF DOC PPT) atelieahjam 4 3,308 ۱۳۹۳-۱۰-۱۰، ۰۳:۴۲ عصر
      دانلود پاورپوینت آشنایی با استیون هال atelieahjam 1 2,039 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۳:۵۰ عصر
      غیر رایگان پروژه درس شناخت فضای شهری(ملایر) به صورت word ali8623131 0 1,537 ۱۳۹۳-۲-۱۰، ۰۸:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: ali8623131
      پروژه طراحی یک تپه و طراحی یک گره اجتماعی ali8623131 1 1,788 ۱۳۹۳-۱-۲۰، ۰۲:۰۳ صبح
      غیر رایگان پروژه درس شناخت فضای شهری به صورت word ali8623131 0 1,440 ۱۳۹۳-۱-۲۰، ۰۱:۰۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان