امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگویی با رتبه 21 آزمون سراسری 90-خانم مهندس عسکری
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 21 کشور در آزمون سراسری 1390 میباشد.

سلام خانم مهندس عسکری

تبریک به شما که تونستید رتبه21 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه21 را کسب نمودید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخوام که به این سوالات جواب دهید و میدونم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.

1- لطفا خودتون را معرفی کنید؟

2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چنده؟

3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟

4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟

5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)

6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 21 را بیاورید؟

7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟

8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1391 شرکت کنند دارید؟

9- به عنوان حسن ختام آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم کوچک همه شما سروران علیرضا

درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه خانم مهندس عسکری دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra
سلام.ممنون از شما
من از دانشگاه دولتی بجنورد فارغ التحصیل شدم.معدلم 17.18 که معدل موثر در کارنامه 18.30 بوده.
من قبلا هم کنکور ارشدو شرکت کردم.ولی رتبه دلخواهم نبود.بله امسال موسسه شرکت کرده بودم. فکر میکنم موسسات فقط ازین جهت خوبن که میتونیم طبق برنامه منظم پیش بریم و خودمونو مجبور کنیم که به سرفصل های هر ازمون برسیم.حرفای مشاور خیلی خوب بود مخصوصا در مورد درس آمار.
فعلا تا نتیجه ازمون بعدی نیاد هیچ چیزیو نمیشه پیش بینی کرد.شاید مثلا رتبه 200 بتونه خودشو به رتبه 21 برسونه و برعکس.پس هیچ کس نباید ناامید ویا مغرور به رتبش باشه.
برا ازمون تشریحی جدا" نمیدونم باید چیکار کرد.ولی مطمئنا خوندن مقالات جدید از اساتیدی که در رشتمون صاحب نظرن خیلی مهمه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، nima ، lofra ، jozef ، mah.architect
(۱۳۹۰-۳-۵، ۱۲:۲۰ عصر)m.d نوشته است: سلام.ممنون از شما
من از دانشگاه دولتی بجنورد فارغ التحصیل شدم.معدلم 17.18 که معدل موثر در کارنامه 18.30 بوده.
من قبلا هم کنکور ارشدو شرکت کردم.ولی رتبه دلخواهم نبود.بله امسال موسسه شرکت کرده بودم. فکر میکنم موسسات فقط ازین جهت خوبن که میتونیم طبق برنامه منظم پیش بریم و خودمونو مجبور کنیم که به سرفصل های هر ازمون برسیم.حرفای مشاور خیلی خوب بود مخصوصا در مورد درس آمار.
فعلا تا نتیجه ازمون بعدی نیاد هیچ چیزیو نمیشه پیش بینی کرد.شاید مثلا رتبه 200 بتونه خودشو به رتبه 21 برسونه و برعکس.پس هیچ کس نباید ناامید ویا مغرور به رتبش باشه.
برا ازمون تشریحی جدا" نمیدونم باید چیکار کرد.ولی مطمئنا خوندن مقالات جدید از اساتیدی که در رشتمون صاحب نظرن خیلی مهمه

سلام مهندس عسکری

از اینکه صادقانه جواب سوالات را دادید ممنونم

بزودی پرسشهایی از شما در یک قسمت جداگانه مطرح میشود در صورت امکان جواب مهندسین گرامی را بدهید.

و اگر وقتتان اجازه نداد یک پیام برایم بفرستید تا حذفش کنم.

از شما ممنونم و بهتون تبریک مجدد میگویم و امیدوارم در دانشگاهی که دوست داری ادامه تحصیل دهید.

کوچک همه شما سروران علیرضا

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra ، archi65
سلام خانم مهندس عسکری
بهتون به خاطر این رتبه عالی تشکر میکنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mahsa.d

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,173 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,365 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان