امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام گرایش ارشد بهتره؟ از نظر آینده شغلی نظام مهندسی و احتمال قبولی
سلام.من شاغل هستم و لیسانس معماری
1- کدام گرایش ارشد بهتره؟ از نظر آینده شغلی نظام مهتدسی و احتمال قبولی
2- یک نفر راجب نظام مهندسی (برنامه ریزی شهری ) نوشته بود امضا نظام نمیدن.یعتی چه؟با لیسانس که میشه امضا گرفت.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۳-۷، ۰۹:۱۲ صبح)shkh1383 نوشته است:
سلام.من شاعل هستم و لیسانس معماری
1- کدام گرایش ارشد بهتره؟ از نظر آینده شغلی نظام مهتدسی و احتمال قبولی
2- یک نفر راجب نظام مهندسی (برنامه ریزی شهری ) نوشته بود امضا نطام نمیدن.یعتی چه؟با لیسانس که میشه امضا گرفت.

سلام مهندس

به نظر من شما که میتونید پروانه اشتغال نظام مهندسی برای معماری را بگیرید و فرقی نمی کنه که لیسانس باشی یا ارشد

پس شما در هر گرایشی که ادامه بدهی خوب است و از نظر احتمال قبولی خوب چون برنامه ریزی شهری اسکیس نداره یه کم راحتتر میتونی قبول شوی.((البته دارند برای این گرایش هم میارند امسال تحلیلی شاید سال دیگه سخت تر))

از نظر مهر نظام مهندسی هم درست گفتند به ارشد برنامه ریزی شهری مهر نمیدندولی شما میتونید در شرکت های مشاور کار کنی.

ادامه را میزارم بعد از جواب دوستان.....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra
سلام
اگه به ارشد برنامه ریزی مهر ندن هیچ فرقی با ارشد جغرافیا نداره
من از بجه های ارشد پرسیدم فکر میکنم گفتن 3سال بعد از فارغ التحصیلی مهر میگیرن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۳-۷، ۱۱:۵۲ صبح)سجاد ولی پور نوشته است: سلام
اگه به ارشد برنامه ریزی مهر ندن هیچ فرقی با ارشد جغرافیا نداره
من از بجه های ارشد پرسیدم فکر میکنم گفتن 3سال بعد از فارغ التحصیلی مهر میگیرن

سلام مهندس

شما خودتون میدونید که برای مهر در مقطع کارشناسی 3 سال بعد از اتمام و برای ارشد 1 سال

حالا این فارغ التحصیل چطور گفته 3 سال؟؟

من خودم چون مهر معماری را لازم داشتم و مهندسی خودم عمران بود (من پروانه عمران دارم) برای ارشد تحقیق کردم به چند نفر از فارغ التحصیل ها هم تماس گرفتم و مثله اینکه مهر نمیدند. ولی میتونی عضو بشی

ولی بازم شما تحقیق کنید....

ادامه را میزارم بعد از صحبت دوستان.....

پاسخ
سلام من امروز آخرين مصوبات كميسيون هم ارزي رشته ها براساس عنوان مدرك تحصيلي دانشگاه ها را نگاه کردم نوشته بود اگه میشه شما هم ببنید و نظرتونو بگین دوستم رشته لیسانش نامرتبطه انگیزش برای درس خواندن کم شد اگه ممکنه بررسی کنید جواب دقیقو به ما بگین ممنون میشم

پاسخ
(۱۳۹۰-۳-۷، ۰۳:۴۹ عصر)سجاد ولی پور نوشته است: سلام من امروز آخرين مصوبات كميسيون هم ارزي رشته ها براساس عنوان مدرك تحصيلي دانشگاه ها را نگاه کردم نوشته بود اگه میشه شما هم ببنید و نظرتونو بگین دوستم رشته لیسانش نامرتبطه انگیزش برای درس خواندن کم شد اگه ممکنه بررسی کنید جواب دقیقو به ما بگین ممنون میشم

از بچه های ارشد پرسیدم گفتن چنین طرحی بوده ولی چون اعتراضا زیاد بود فعلا کنسل شده اگه شما دقیقتر میدونید به ما هم بگین

پاسخ
(۱۳۹۰-۳-۷، ۰۵:۵۰ عصر)سجاد ولی پور نوشته است:
(۱۳۹۰-۳-۷، ۰۳:۴۹ عصر)سجاد ولی پور نوشته است: سلام من امروز آخرين مصوبات كميسيون هم ارزي رشته ها براساس عنوان مدرك تحصيلي دانشگاه ها را نگاه کردم نوشته بود اگه میشه شما هم ببنید و نظرتونو بگین دوستم رشته لیسانش نامرتبطه انگیزش برای درس خواندن کم شد اگه ممکنه بررسی کنید جواب دقیقو به ما بگین ممنون میشم

از بچه های ارشد پرسیدم گفتن چنین طرحی بوده ولی چون اعتراضا زیاد بود فعلا کنسل شده اگه شما دقیقتر میدونید به ما هم بگین

سلام مهندس

من که گفتم حتی برای بعضی گرایش های معماری که در حالت اول به نظر میرسه مهر میدند ولی اینطوری نیست.

چرا اون دوستت بدون تحقیق یه رشته را انتخاب میکنه

من گفتم که برای این رشته مهر نمی دند فقط شما میتونی عضو سازمان باشی شما میتونی برای اطلاعات دقیق از سازمان نظام مهندسی استان فارس که در اون قرار داری بپرسی .

بازم شما پیگیری کن و من در مورد رشته های دیگه هم اطلاعاتی دارم که بعد میزارم.......

پاسخ
salam be hamegi
manam etelaate dagigi nadaram amma eno midonam ke dar hage ma shahrsaza yani onaeee ke alan mohandesi shahrsazi mikhonan zolm shode hage emza mohr ham bara memara hast ham bara omrana amma bara maha na?:huh:
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، shokri
(۱۳۹۰-۳-۷، ۰۶:۵۶ عصر)somita نوشته است: salam be hamegi
manam etelaate dagigi nadaram amma eno midonam ke dar hage ma shahrsaza yani onaeee ke alan mohandesi shahrsazi mikhonan zolm shode hage emza mohr ham bara memara hast ham bara omrana amma bara maha na?:huh:

سلام مهندس somita

ببین الان که دارند آزمون تحلیلی میزارند وسالهای بعد احتمال طراحی یک فضا با رعایت مسایل خودش

خوب اتوماتیک غیر مرتبط ها را پس میزنه و حق اونجوری میشه که باید از اول میشد.

چرا عمرانیها به ارشد معماری رو نمی یارند؟

چرا عمرانیها به ارشد طراحی شهری رو نمی یارند؟

ادامه را میزارم بعد از صحبت دوستان......

تا به نتیجه برسیم....

پاسخ
سلام مهندس میدونی راستش حق با دوستانه در حقتون ظلم شده وسخته بتونی مهر بگیری ولی یه چیزی .اگه اشنا داری میشه یعنی حتما میشه..................... ;):-/

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,597 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,309 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,015 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,605 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,074 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,868 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,686 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 971 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,519 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,422 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان