امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در خصوص پایان نامه
سلام دوستان موضوع پایان نامه من بررسی تحلیلی تغییر کاربری مسکونی به تجاری مطالعه موردی منطقه 19 شهر تهران ....

لطفا هر فایلی که به کار نگارش پروپوزال تا پایان نامه می اید مضایقه نکنید جای دوری نمیره... دعاتون میکنم...
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
Sad 
(۱۳۹۱-۱۰-۶، ۱۱:۳۶ عصر)maravia نوشته است: سلام دوستان موضوع پایان نامه من بررسی تحلیلی تغییر کاربری مسکونی به تجاری مطالعه موردی منطقه 19 شهر تهران ....

لطفا هر فایلی که به کار نگارش پروپوزال تا پایان نامه می اید مضایقه نکنید جای دوری نمیره... دعاتون میکنم...

یعنی تو بین این 36000 هزار نفر نبود یک نفر در باره این پایان نامه به من کمک کنه....

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۷، ۰۸:۳۵ عصر)maravia نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۶، ۱۱:۳۶ عصر)maravia نوشته است: سلام دوستان موضوع پایان نامه من بررسی تحلیلی تغییر کاربری مسکونی به تجاری مطالعه موردی منطقه 19 شهر تهران ....

یعنی تو بین این 36000 هزار نفر نبود یک نفر در باره این پایان نامه ما کمک کنه....

سلام دوستانی که کمک کنند تا 50 هزار امتیاز اهدا میشود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile موضوع پایان نامه (مقطع کارشناسی شهرسازی) godonly. 7 18,492 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  مشاوره_موضوع روش تحقیق وموضوع پایان نامه godonly. 8 6,857 ۱۳۹۳-۹-۲، ۰۷:۴۹ عصر
آخرین ارسال: reyhan babaie
Star موضوع پایان نامه ی خود را معرفی کنید (رشته شهرسازی) godonly. 26 19,844 ۱۳۹۳-۸-۴، ۱۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: shiva golestani
  کمک در موضوع پایان نامه javad jamshidi 3 3,015 ۱۳۹۳-۷-۲۲، ۰۷:۲۴ عصر
آخرین ارسال: javad jamshidi
  پایان نامه نویسی fayyaz 16 9,762 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: یمین
  درخواست موضوع پایان نامه a.h.tarahishahri 4 4,336 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۷:۲۵ عصر
آخرین ارسال: ...
  مقاله: کمک کنید....پایان نامه ارزیابی تاثیر کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری سلام mordabemarefat 0 3,004 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۱۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mordabemarefat
  کمک کنید....پایان نامه ارزیابی تاثیر کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری mordabemarefat 6 6,148 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۰۳:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mordabemarefat
Sad کمک فوری - نحوه نگارش پروپوزال godonly. 4 6,109 ۱۳۹۱-۷-۳۰، ۱۲:۱۶ صبح
آخرین ارسال: پریوش
Smile معرفی منابع - لطفا کمک کنید godonly. 2 2,191 ۱۳۹۱-۷-۱۰، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان