امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک از بچه های شهرسازی
بچه ها ما یک سایت طراحی کردیم و الان که زمان تحویل پروژمون رسیده به ما گفتن ان را تحلیل لینچی کنید اونم به صورت گرافیکی حالا کسی یک نمونه داره که برای ما بفرسته ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منظورتون اینه که عناصر لینچ و در طرحتون بررسی کنید؟ یه نمونه پروژه ی تحلیل فضای شهری و آن هم میدان حسن آباد رو دارم که توش میدان رو بر حسب عناصر لینچ هم مورد بررسی قرار دادن . اگر به کارتان می آید، بفرمائید تا برایتان آپلود کنم.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۷، ۱۲:۳۶ عصر)Brightness نوشته است: امیدورام مورد استفاده ی دوستان قرار بگیره .
منبع: سایت نواندیشان

سلام از شما و بقیه دوستان تقاضا داریم که فایل را در جای مناسب در سایت آپلود کنید حال عمومی یا vip به تشخیص خودتان بعد اینجا لینک دهید.
تشکر بابت ارسال خوبتان و کمک به اعضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۷، ۱۲:۳۹ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۷، ۱۲:۳۶ عصر)Brightness نوشته است: امیدورام مورد استفاده ی دوستان قرار بگیره .
[/url][url=http://www.iranshahrsaz.com]منبع: سایت نواندیشان

سلام از شما و بقیه دوستان تقاضا داریم که فایل را در جای مناسب در سایت آپلود کنید حال عمومی یا vip به تشخیص خودتان بعد اینجا لینک دهید.

چشم جناب مهندس دهقان. تشکر بابت تذکرتون.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۱-۱۰-۷، ۱۲:۴۲ عصر)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۷، ۱۲:۳۹ عصر)AliReza نوشته است:
[/url][url=http://www.iranshahrsaz.com]منبع: سایت نواندیشان

چشم جناب مهندس دهقان. تشکر بابت تذکرتون.
تشکر از شما
5000 امتیاز هم به دلیل کمک به اعضا به شما اضافه شد و لینک هم در قسمت پروژه ها قرار گرفت
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...6#pid40486

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف alireza 70 24,342 ۱۳۹۵-۱۲-۳، ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: avina7707
  تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,363 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mina91
  هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,269 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: mina91
  دوستان خواهشا کمک کنید حایتیه خیلی هم s1s2s3 1 1,650 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,594 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  می شه کمک کنید s1s2s3 5 2,609 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۴:۲۸ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  کمک در مورد مقاله نوشتن پزوهشی s1s2s3 11 7,093 ۱۳۹۲-۷-۱۷، ۰۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  میشه کمک کنید s1s2s3 0 1,220 ۱۳۹۲-۷-۹، ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  هر هفته چند سوال لطفا یک شهرسازی قوی برای جواب بیاید urban98 بیاید s1s2s3 1 2,165 ۱۳۹۲-۷-۴، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  کسی در مورد طراحی ورودی های شهری مطلبی داره کمک s1s2s3 5 3,534 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان