امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در مورد پاسخ به سوالهای GIS کمکم کنین
سلام به همه ی دوستان .خسته نباشین میشه در مورد پاسخ به سوالهای GIS کمکم کنین سوالارو گذاشتم:)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
:)
امتحان انشاس مگه؟

(۱۳۹۱-۱۰-۱۱، ۰۵:۴۴ عصر)فرزانه آهاری نوشته است: سلام به همه ی دوستان .خسته نباشین میشه در مورد پاسخ به سوالهای GIS کمکم کنین سوالارو گذاشتم:)

فایلی که می فرستم یه مقاله است که می تونه جواب سوال اولتون باشه.
عنوانش هم اینه:

بررسي كاربرد سيستم اطلاعات جغرافيايي (جي.‌آي.‌اس.) در ساماندهي مدارك علوم زمين موجود در مركز اطلاعات و مدارك علمي ايران

فایل‌(های) پیوست شده
.r   بررسي كاربرد سيستم اطلاعات جغرافيايي (جي_‌آي_‌اس_)در ساماندهي مدارك علوم زمين موجود در مركز اطلاعات و مدارك علمي ايران.r (اندازه: 130.2 KB / تعداد دفعات دریافت: 14)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط amir_33
خیلی ممنون3

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۱۱، ۰۵:۴۴ عصر)فرزانه آهاری نوشته است: سلام به همه ی دوستان .خسته نباشین میشه در مورد پاسخ به سوالهای GIS کمکم کنین سوالارو گذاشتم:)
سلام
پاسخ دادن به تک تک این سوالان واقعا زمان بره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام ممنون .مشکلم حل شد3

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در خواست مقاله saharava 0 1,385 ۱۳۹۴-۹-۱۴، ۰۹:۵۳ عصر
آخرین ارسال: saharava
  راهنمایی در انتخاب موضوع مقاله سیر اندیشه سعیده66 1 6,303 ۱۳۹۴-۸-۲۴، ۰۵:۵۷ عصر
آخرین ارسال: مهسا بصیری
  درخواست رایگان کمک در مورد روش تحقیق:بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 4 2,955 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۱۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  کمک در رابطه با پایان نامه بلند مرتبه سازی محمد یگانه 2 2,884 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  کمک راجع به طیف لیکرت targol.s 0 1,579 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: targol.s
  درخواست GIS استان گیلان keyhan_mybb_import62099 0 1,183 ۱۳۹۳-۵-۲۸، ۱۱:۵۳ صبح
آخرین ارسال: keyhan_mybb_import62099
  درخواست چارت دروس مهندسی شهرسازی به صورت ترمیک hamed_moztarzadeh 0 1,636 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۹:۱۷ صبح
آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
  دوستان به نظرتون چه تفاوتی بین ایده (کانسپت) و آلترناتیو است s1s2s3 2 1,765 ۱۳۹۳-۲-۱، ۰۳:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Urbanist
  به نظر شمابهترین ایده برای طرح ورودی یک شهر چیست s1s2s3 2 1,832 ۱۳۹۳-۱-۲۵، ۰۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: Urbanist
  دوستان به نمونه های موردی خارجی ورودی شهر نیاز دارم s1s2s3 2 2,418 ۱۳۹۲-۱۲-۱۶، ۰۳:۱۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان