امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان [split] نقشه کد میدان نقش جهان با کاربری های اطرافش
(۱۳۹۱-۹-۲، ۱۲:۰۶ عصر)mahdiyeh نوشته است: سلام و خسته نباشید
من به نقشه کد شهر اصفهان مخصوصا میدان نقش جهان با کاربری های اطرافش نیاز فوری دارم
توی سایت نبود ایا امکانش هست کمکم کنید؟
سلام دوست عزیز
من یه نقشه کد از میدان نقش جهان به همراه مقداری از کاربری های اطرافش براتون در پیوست قرار دادم این نقشه توسط دوست خوبمون مهندس farza قبلا در سایت گذاشته شده بود
امیدوارم به دردتون بخوره1111

قیمت: 4,200تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo ، MHAKBARI ، 0RKIDEH ، mahdiyeh ، behnaz68 ، parasto_gh ، atelieahjam
سلام 40000 امتیاز برای کمک و حل درخواست عضو سایت به شما اهدا شد.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...5#pid38445
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad21 ، mahdiyeh
(۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۴۳ عصر)AliReza نوشته است: سلام 40000 امتیاز برای کمک و حل درخواست عضو سایت به شما اهدا شد.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...5#pid38445
40000 امتیاز به دوست خوبمون مهندس farza که قبلا این نقشرو ارسال کرده بودند اهدا شد

پاسخ
 سپاس شده توسط mahdiyeh
(۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۲۳ عصر)yaser seraj نوشته است:
من به نقشه کد شهر اصفهان مخصوصا میدان نقش جهان با کاربری های اطرافش نیاز فوری دارم
سلام دوست عزیز
من یه نقشه کد از میدان نقش جهان به همراه مقداری از کاربری های اطرافش براتون در پیوست قرار دادم این نقشه توسط دوست خوبمون مهندس farza قبلا در سایت گذاشته شده بود
سلام من فرصت کمی دارم واسه دریافت این نقشه و متاسفانه وقتی دانلود میکنم یه فایل کد خالی بم میرسه اگه ممکنه راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۰-۱۵، ۰۱:۳۲ صبح)نفیس معمار نوشته است:
    سلام دوست عزیز
    سلام من فرصت کمی دارم واسه دریافت این نقشه و متاسفانه وقتی دانلود میکنم یه فایل کد خالی بم میرسه اگه ممکنه راهنمایی کنید

سلام
    برای دانلود آن باید در سایت فعالیت کنید یا به صورت آنی عضو ویژه شوید.

پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۰-۱۵، ۰۸:۴۹ صبح)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۱-۱۰-۱۵، ۰۱:۳۲ صبح)نفیس معمار نوشته است:
    سلام دوست عزیز

سلام
    برای دانلود آن باید در سایت فعالیت کنید یا به صورت آنی عضو ویژه شوید.
    عضو ویژه شدم و دانلود هم کردم ولی فایل کدش برای باز شدن مشکل داره!

پاسخ
    سلام
    شاید کدتون ورژن قدیمیه میتونید با این نرم افزار که قبلا در سایت آپلود کردم مشکل رو بر طرف کنید
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8%A7%D8%B1
    موفق باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,706 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,683 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: En.emami
      غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 9,962 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: mehrandavarpanah
      غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,716 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,181 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ alireza 2 1,758 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۲۷ صبح
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,080 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
      غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 4 12,131 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: maz.
      اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,262 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: atings
      فروش ویژه نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی پورشاهی 5 2,382 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۴:۵۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان