امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از گوشه و کنار-خبر های در گوشی تشریحی-برنامه ریزی شهری
سلام

دوستان هدف فقط کمک است ازتون میخوام در بحث ها شرکت کنید بالاخره شما هم تحقیق کردید و تا حدودی اطلاعاتی دارید که ممکنه بدرد بقیه هم بخوره.

ممنون میشم حرفهای گوشه و کنار و درگوشی را اینجا بنویسیم .
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mahsa.d ، 0RKIDEH
سلام

من 2 روز پیش شنیدم که امتحان سخت و تلاش بر اینه که فقط اونهایی که حقشون هست در این آزمون قبول شوند.

شما چی شنیدید.....

بنویسید.....

بعد از آزمون همین صحبت ها را بررسی میکنیم.....

پاسخ
اره خوب چون تمام تلاششون اینه که تخصصی ترش بکنند تا کمتر کسایی از رشته های دیگه قبول بشن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    aghai alireza shoma ke mnabeo midonid pas chera faght darid strse be ma vared mikonid man rotbam 153 shode khaili be azmoon 2 niaz daram pas khahesh mikonam ejaze bedid be karemon bersim

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۳-۱۵، ۰۵:۰۰ عصر)SORYAS نوشته است: aghai alireza shoma ke mnabeo midonid pas chera faght darid strse be ma vared mikonid man rotbam 153 shode khaili be azmoon 2 niaz daram pas khahesh mikonam ejaze bedid be karemon bersim

سلام مهندس

اگه من منابع را میدونستم بدون هیچ معطلی اونو در سایت میزاشتم و بدون هیچ منتی

من نمیدونم شما منابع را میدونید یانه!

ولی تعدادی از دوستان میدونند ولی در سایت درج نمیکنند((نمیدونم چرا؟))

ودر آخر اگه این کار استرس زاست شما نخونید اکثر پست هایی که زده میشه از طرف دوستان پیشنهاد میشه میتونید در اول هر پست اونو بخونید.

موفق باشید

پاسخ
      ????? mohndes adam konjkav mishe bekhone dar zmn shoma goftid manabeo midonid vali kasi ka be shoma gofte nemikhad shoma manabeo be bacheha begid doroste

پاسخ
      (۱۳۹۰-۳-۱۵، ۰۵:۴۱ عصر)SORYAS نوشته است: ????? mohndes adam konjkav mishe bekhone dar zmn shoma goftid manabeo midonid vali kasi ka be shoma gofte nemikhad shoma manabeo be bacheha begid doroste

مهندس شما به من میگید ادامه ندم بعد خودتون بحث را داغتر میکنید!

من نگفتم منابع را میدونم .

من گفتم که منابع اعلام شده یا کمتر از این گفتم در آخرین پستم فقط تعداد اونو که 10 تا است گفتم.

شما خودتون را جای اون فرد بزارید 1 ماه اذیت بشید و ... و منابع را گیر بیارید بعد به راحتی در اختیار دیگران قرار بدید.

مهندس از دستتون ناراحتم

من هدفم فقط کمک به دوستانه وگرنه بدرد من نمیخوره به خدا اگه بدونم هر پستی استرس زاست از ریشه حذفش میکنم.

ممنون از حضور همه شما عزیزان

کوچک ترین عضو سایت علیرضا

پاسخ
       سپاس شده توسط lofra ، JAVAD4050
      بچه ها بی خوردی خودتونو اذیت نکنید و به خودتونم استرس وارد نکنید اونیم که بدونه نمیاد اینجا بگه چیز واضحی هست معلوم هم نیست واقعا اصلا چیزی بدونه شاید همش شایعه سازی هست برای پخشیدگی فکر! مطالبی که میدونید مهم هست رو بخونید موفق باشین

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، mahsa.d ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH
      بچه ها منم با لفرا جان موافقم بجای استرس بهتره بشینید بخونید .لااقل مطالب مربوط به مبانی نظری مشخصه که مهمند.حتی اگه نباشن خوندنشوون بهتر از نخوندنشونه نمیتونن که از آسمون سوال بیارن حتما از همین مباحثی که واسه تستی خوندیم سوال میاد دیگه.اینکه منابع چی باشن مهم نیست مهم درکه ما از این رشته س اینو مخصوصا به اونایی میگم که رشتشون غیراز شهرسازیه مثل معماری عمران....یکم فکر کنید میتونید جواب همه سوالاتونو بگیرید.......... وقتتونو با فکرکردن به اینجور مسائل که کیا منابع رو دارنو ....بیشتراز این از دست ندین.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام
      بیخیال.واقعا فکر مکنید این ازمونها چقدر عادلانه ان؟همیشه رنگین خونی هست!کسی که خودش بتونه برنده بشه توی شانسش شما شریک نمیکنه.بهتره خودمونو به دست سرنوشت بسپاریم.
      آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 14,631 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: حدیث گلی
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,171 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,897 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,428 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان