امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با اجازه اقای دهقان دوستان با کاهش قیمت عضویت vip موافقید
البته با اجازه اقای دهقان
اقای دهقان اگه لطف کنید قیمیتها را کمی پایین بیارید ممنون میشیم مخصوصا این عضویتهای یکساله به بعد را میدونیم تو سایتهای دیگه خیلی گرونتر از اینا هست ولی شما خیلی با بقیه فرق میکیند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
اگه مهندس دهقان موافق باشن منم موافقم 656565
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
اره والا قیمتا خیلی بالاس ی طور بشه همه دوستان بتون به همه امکانات سایت دسترسی داشته باشن خیلی خوب میشه
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۰-۲۹، ۱۲:۵۵ عصر)adelsharifi1988 نوشته است: اره والا قیمتا خیلی بالاس ی طور بشه همه دوستان بتون به همه امکانات سایت دسترسی داشته باشن خیلی خوب میشه

سلام
    شما امتیاز و قیمت پیشنهادی را برای عضویت اعلام کنید تا بررسی شود.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام

من هم موافقیم تا مقداری از قیمتها تعدیل بشه...
    آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
    پاسخ
    سلام
    با اجازه مهندس دهقان عزیز من هم موافقم البته مطالب سایت ایرانشهرساز واقعا با سایت های دیگه تفاوت داره از نظر محتوا و این هم بی انصافی است که بی هیچ هزینه ای به این مطالب دست پیدا کنیم ولی باز اگر کمی قیمت عضویت ها کاهش پیدا کنه بد نیست.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    (۱۳۹۱-۱۰-۲۹، ۰۷:۴۳ عصر)sajjad21 نوشته است: سلام
    با اجازه مهندس دهقان عزیز من هم موافقم البته مطالب سایت ایرانشهرساز واقعا با سایت های دیگه تفاوت داره از نظر محتوا و این هم بی انصافی است که بی هیچ هزینه ای به این مطالب دست پیدا کنیم ولی باز اگر کمی قیمت عضویت ها کاهش پیدا کنه بد نیست.

شاید زدن بعضی از حرف ها برای سایت علمی خوب نباشه ولی اینو اضافه کنم که تعدادی عضویت را میگیرند و همه فایلها را دانلود میکنند و در سایتهای دیگه به فروش میرسانند.

یکی از دلایل عدم کاهش همین هست.

پاسخ
     سپاس شده توسط sajjad21 ، JAVAD4050
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    به نظر من برای دسترسی به مطالب سایت ایران شهرساز نه تنها این هزینه، بلکه ارزش خیلی بیشتر از اینهارو داره، این هزینه ایی که دریافت میشه شاید برای هزینه یک فایل جی ای اس هم نباشه...
    همینجور که خیلی از اعضا منو میشناسن من طرفدار این هستم که فایل ها برای ارتقاء علمی اعضا حتی رایگان بشه، اما وقتی یک همچین انجمنی درست میشه و این چنین بستری فراهم میشه برای به اشتراک گذاشتن فایل های بسیار ارزشمند، خوب طبیعتا جدا از زحمت و وقتی که مدیریت محترم میزارن، دیگه سعی کنیم ایشون متحمل هزینه های جاری سایت نشن(که البته باز هم با وضع قوانین مختلف مثل ارسال های ارزشمند و.... میشه عضو ویژه شد و این هزینه رو پرداخت نکرد)
    در هر صورت من موافق کاهش هزینه عضویت ویژه نیستم و اگه اعضا واقعا دوست دارن از مطالب ویژه سایت استفاده کنن خوب مطالب ارزشمند بفرستن تا هم دوستای دیگشون از اون مطالب استفاده کنن و هم اون هزینه رو نپردازن
    ببخشید
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، geo ، elham90 ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,426 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      دوستان خواهشا کمک کنید حایتیه خیلی هم s1s2s3 1 1,655 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      سوات با توجه به 6 بعد کتاب کارمونا توضیح داده شود s1s2s3 7 4,143 ۱۳۹۲-۸-۴، ۱۰:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: Masih
      دوستان سوات کجا هستید s1s2s3 1 1,725 ۱۳۹۲-۸-۲، ۰۷:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      دوستان کمک میکنید s1s2s3 1 1,727 ۱۳۹۲-۶-۱۹، ۱۰:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
      اطلاعیه مهم>>برای رفع مشکل گوگل که در بعضی وقت ها سایت با ارور امنیتی روبرو میشود alireza 16 7,587 ۱۳۹۲-۶-۲، ۰۱:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: m.marziye
      برگزاری مسابقه بزرگ طراحی با جایزه 800000 هزار تومانی نفرات اول تا هشتم s1s2s3 20 8,105 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      دوستانی که میخواهندبه مسابقه بزرگ طراحی با جایزه کمک کنند بیایند s1s2s3 2 1,470 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۱:۴۱ صبح
      دوستان امکانش هست یک کمکی بکنید در مورد پایان نامه s1s2s3 3 1,841 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۰۵:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: saminta
      دانلود کتاب بارزش طراحی محیطی در محیط شهری با رویکرد cepted s1s2s3 2 2,381 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان