امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28 روز::شمارش معکوس تا کنکور93 --حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره
5 نه دوسی فک کنم امتحانای رشته های شناور پنج شنبه صبح یعنی 19 بهمن باشن3
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r
کارت ورود به جلسه که 15بهمن میاد
مگه جایی اعلام کرده هر گروه چه روزیه؟
کاش کنکور ما 20 باشه
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
اگه مثل پارسال باشه که ما روز دوم یعنی 18م هستیم اما بهتره که از الان بهش فکر نکنیم.3

چرا هیچکی نکته هاشو تو تاپیک نکات روزانه نمینویسه؟؟؟؟؟؟45
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۲۸، ۰۵:۵۲ عصر)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۲۸، ۰۵:۲۹ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: به نظرم کنکورهایی که قراره از شنبه بدیمو باهم هماهنگ کنیم که ساعت 12 که میایم اینجا بتونیم به صورت جامع رفع اشکال کنیم. اگه هماهنگ باشیم نتیجه بهتری میده113

فکر خوبیه اما نمیشه عصرا رفع اشکال کنیم؟ آخه من صب میرم کتابخونه،بعد از ظهر برمیگردم .
چرا نشه حتما میشه :)
فقط زود تر معلوم کنید جندنفر صبح شنبه کنکور میدیم،ساعت بعد از ظهرم کاشکی میگفتی از ساعت چند میتونی که هماهنگ می کردیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، FaTyJo0oN
ممنون بابت توجه رضای عزیز. برای هماهنگ کنکور دادن پایه ام. ساعت 4 میتونم آنلاین شم.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۲۹، ۱۰:۵۸ صبح)reza2asadi نوشته است: چرا نشه حتما میشه :)
فقط زود تر معلوم کنید جندنفر صبح شنبه کنکور میدیم،ساعت بعد از ظهرم کاشکی میگفتی از ساعت چند میتونی که هماهنگ می کردیم

من هستم[تصویر:  47b20s0.gif]

پاسخ
منم با ساعت 4 موافقم

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
به نظر من یه تاپیک باز بشه برای بررسی کنکورای سال گذشته

که اگه کسی نتونست بیاد به اونجا مراجعه کنه و هم نوشته های بچه هارو ببینه و هم خودش نظر بده

چطوره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Brightness
(۱۳۹۱-۱۰-۲۹، ۰۴:۴۸ عصر)hamidataee نوشته است: به نظر من یه تاپیک باز بشه برای بررسی کنکورای سال گذشته

که اگه کسی نتونست بیاد به اونجا مراجعه کنه و هم نوشته های بچه هارو ببینه و هم خودش نظر بده

چطوره؟

به نظرم اول باید با برنامه هماهنگ پیش بریم. همون برنامه که مهندس لطف کردن و قرارش دادن

مثلا شنبه رو با کنکور 84 شروع می کنیم بعد شنبه عصر که اومدیم تاپیک کنکور 84 رو ایجاد می کنیم که همه با هم رفع اشکال کنیم.

چطوره؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط reza2asadi ، Brightness ، .Utopia
Rainbow 
(۱۳۹۱-۱۰-۲۹، ۰۴:۵۰ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: مثلا شنبه رو با کنکور 84 شروع می کنیم بعد شنبه عصر که اومدیم تاپیک کنکور 84 رو ایجاد می کنیم که همه با هم رفع اشکال کنیم.

چطوره؟؟؟

ایده عالی هستش، منم هستم . شنبه کنکور84 و نکاتش 26
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,760 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,991 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 996 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 823 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,040 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,522 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 883 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,641 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  دانلود کارنامه رتبه های 1 تا 1800 برنامه ریزی و طراحی شهری 1394 alireza 5 3,952 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۲۵ عصر
  سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,060 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان