امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام گرایش ارشد بهتره؟ از نظر آینده شغلی نظام مهندسی و احتمال قبولی
سلام

ولی احتمالا به اونهایی که مدرک کارشناسی شون شهرسازی باشه میدند . ولی در کل خیلی ظلمه یکی با مدرک کارشناسی ریاضی بیاد ارشد برنامه ریزی شهری و دو گرایش دیگه.
باید از اول آزمون تشریحی - تحلیلی میزاشتند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mozafari
سلام به دوستان عزیز
واسه طراحی شهری مهر میدن دیگه هان:huh:
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط mozafari
(۱۳۹۰-۳-۱۸، ۰۶:۱۹ عصر)javad4050 نوشته است: سلام به دوستان عزیز
واسه طراحی شهری مهر میدن دیگه هان:huh:

سلام مهندس جواد عزیز که داری با فعالیت پر انرژی خود به طراحی شهری یه شوک وارد میکنی

ازت ممنونم و قبل از جوابت ازت تشکر ویژه میکنم.

اره برای طراحی شهری مهر میدند و هر گرایشی که اسکیس داشته باشه حتما فقط در برنامه ریزی شهری برای اونایی میدند که لیسانس شان مرتبط باشه.

و برای گرایش های معماری خواستی بهت میگم که به کدوم گرایش هاش مهر میدند دوستان اگر با لیسانس تون نمیتونید مهر بگیرید توصیه من اینه که گرایش هایی را انتخاب کنید که مهر نظام میدند اخه بدون پروانه در جامعه ما کاری نمیشه کرد.

البته علاقه به یک گرایش خاص میتونه شخص را از گرفتن مهر منصرف کنه و علاقه را فدای شغل کنه.

در هر صورت امیدوارم دوستان با تحقیق و بررسی به ادامه تحصیل فکر کنند.

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط deldar ، JAVAD4050
شما یین که با تلاش هاتون ما رو شرمنده کردین
ایشا ا...که بتونیم مثمر ثمر شیم و واسه مهندسین عزیزکاری کرده باشیم

کوچیک همه شماااااا...;)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام مهندسین من الان چند ماه ک سر در گمم.امسال ارشد برنامه ریزی امتحان دادم اما چون چیزی نخونده بودم رتبه ی خوبی نیاوردم.موندم که امسال برنامه ریزی امتحان بدم یا طراحی شهری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:huh:خیلی اعصابم خورده بابت این جهت.یکی بهم بگه چیکار کنم.help help.اگه کسی آنلاینه خوب جوابمو بده دیگه.با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    (۱۳۹۰-۳-۱۹، ۱۱:۴۶ صبح)memol_00 نوشته است: سلام مهندسین من الان چند ماه ک سر در گمم.امسال ارشد برنامه ریزی امتحان دادم اما چون چیزی نخونده بودم رتبه ی خوبی نیاوردم.موندم که امسال برنامه ریزی امتحان بدم یا طراحی شهری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:huh:خیلی اعصابم خورده بابت این جهت.یکی بهم بگه چیکار کنم.help help.اگه کسی آنلاینه خوب جوابمو بده دیگه.با تشکر

سلام مهندس

اگه ممکنه بیشتر توضیح بدید و اینکه مدرک شما چیه و در چه سالی فارغ التحصیل شده اید. تا به نتیجه بهتری برسیم.

ممنون از حضور سبز شما

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    (۱۳۹۰-۳-۱۹، ۱۱:۴۶ صبح)memol_00 نوشته است: سلام مهندسین من الان چند ماه ک سر در گمم.امسال ارشد برنامه ریزی امتحان دادم اما چون چیزی نخونده بودم رتبه ی خوبی نیاوردم.موندم که امسال برنامه ریزی امتحان بدم یا طراحی شهری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:huh:خیلی اعصابم خورده بابت این جهت.یکی بهم بگه چیکار کنم.help help.اگه کسی آنلاینه خوب جوابمو بده دیگه.با تشکر

به نظر من باید شرط اصلیتون علاقه شما باشه نه چیز دیگه ای بعد از اینکه به این رسیدین باید یه دور نگاهی در مورد آینده شغلی اش داشته باشین البته همه چیز دست خودتونه به نظر من .
    در کل اون هدفی که داری از همه مهمتره ;)

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۳-۱۹، ۰۳:۱۹ عصر)javad4050 نوشته است:

به نظر من باید شرط اصلیتون علاقه شما باشه نه چیز دیگه ای بعد از اینکه به این رسیدین باید یه دور نگاهی در مورد آینده شغلی اش داشته باشین البته همه چیز دست خودتونه به نظر من .

سلام مهندس
    من با نظر شما موافقم
    علاقه حرف اول را میزنه اما در این جامعه شاید نه!
    از یکی از دوستانم همیشه بهم میگه شما علاقه 100 درصد داشته باش همه چی باهاش میاد!
    البته حرفش را با مثال میزد که فلانی...
    شما نظر تون چیه...

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    (۱۳۹۰-۳-۲۸، ۱۰:۵۲ صبح)reza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۳-۱۹، ۰۳:۱۹ عصر)javad4050 نوشته است:

سلام مهندس
    من با نظر شما موافقم
    علاقه حرف اول را میزنه اما در این جامعه شاید نه!
    از یکی از دوستانم همیشه بهم میگه شما علاقه 100 درصد داشته باش همه چی باهاش میاد!
    البته حرفش را با مثال میزد که فلانی...
    شما نظر تون چیه...

اگه نظر منو بخواهین من میگم که برین دنبال هدف تون چون وقتی هدف تونو دوست داشته باشین دیگه باقیش حله دیگه .

اگه نظر شخص بنده روبخاین معلومه که من میگم برین طراحی شهری چون من واقعا بهش علاقه دارم در ضمن آینده شغلیش هم بدک نیست این نظر منه ها....:cool:

پاسخ
    (۱۳۹۰-۳-۸، ۰۲:۰۴ عصر)reza نوشته است: سلام

ولی احتمالا به اونهایی که مدرک کارشناسی شون شهرسازی باشه میدند . ولی در کل خیلی ظلمه یکی با مدرک کارشناسی ریاضی بیاد ارشد برنامه ریزی شهری و دو گرایش دیگه.
    باید از اول آزمون تشریحی - تحلیلی میزاشتند

با سلام
    چرا ظلمه مگه كسي كه رياضي خونده كم زحمت كشيده
    اگه از رشته شهرسازي سختتر نباشه (كه هست) آسونترم نيست شرط تلاش طرفه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,208 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,930 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,639 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,478 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,382 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان