امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل تکرار 15 سوال زبان سال قبل در کنکور طراحی شهری چه بود؟
سلام

با تشکر از مهندس sajjad21

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
(۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۱۱:۴۷ صبح)AliReza نوشته است: سلام

با تشکر از مهندس sajjad21

یعنی من واقعا تو شک ام هنوو..چطور مییتونن با سرنوشت اینهمه آدم اینطوری بازی کنن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دلیلش هر چی که بود اصلا جالب نبود
15سوال تکراری فقط تو درس زبان اصلا معیار سنجش خوبی نیست اونم برای این ازمون سرنوشت ساز
آخرین ارسال های من :

• - شهر سازمان ذهنی ما از آشفتگی ست -
پاسخ
خیلی مزخرف بود زبان، یعنی زحمت طرح سوال ندادن به خودشون.. اعتراض کنیم به سنجش... بیاین برای زبان یه کاری بکنیم :(((((((((
آخرین ارسال های من :

پاسخ
yani chi akhe 15ta tekrari onam zabaa??age eteraz beshe faydeyi nadare ke !!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۱:۱۷ عصر)nazarpoor_mohammad نوشته است: yani chi akhe 15ta tekrari onam zabaa??age eteraz beshe faydeyi nadare ke !!

یعنی واقعا اگه کسی خونده باشه و بزنه حتما زیر 10 میاره2... مزخرف تر از این نمی شد

پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۱:۱۷ عصر)nazarpoor_mohammad نوشته است: yani chi akhe 15ta tekrari onam zabaa??age eteraz beshe faydeyi nadare ke !!

اینم سوالات :
    http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=11646

پاسخ
    سلام
    من قبول دارم که این سنجش خوبی نیست ولی باید حتما سوالات سال های آینده رو دوستان مطالعه کنندبالاخره با طریقه سوال دادن
    بحث های مهم و اندیشه های طراح آشنا می شن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    باید خیلی احمق باشیم که بخوائیم کنکور بدیم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      واقعا جای تأسف داره
      2

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,869 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,208 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,502 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,691 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,537 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,552 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان