امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواسته ی ما حذف 15 سوال تکراری زبان تخصصی از مجموعه سوالات طراحی شهری
با سلام
دوستان در راستای تایپینگ قبلی به استحضارتون میرسونم که جهت رسیدگی به شکایت از طریق رسانه های گروهی میتونید از طریق:
شماره ی پیامک:1000601
تلفن گویای:22013911
مربوط به شبکه ی خبر
و همچنین با مراجعه به وبلاگ رسمی سوژه های خبری مردمی زیر ذره بین 2030 و با ارسال پیام اعتراضی خودتون جهت پیگیری شکایت اقدام کنید.

توجه:
[b]خواسته ی ما حذف 15 سوال تکراری زبان تخصصی می باشد گواه این مطلب جابجایی کاملا بیرحمانه و غیر منصفانه رتبه ی دوستان خواهد بود.

در حسرت قبولی در کنکور آواره ترینم .......هر چند که تا دانشگاه تهران فاصله ای نیست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mery
منم ایمیل زدم به 2030 اما منتشر نمی کنه.. مال هیچ کدوم از بچه ها رو هم پیدا نکردم.. اما بهتر از هیچیه.. همه ایمیل بزنین از ما که گدشت اقلا اونایی که بعد از ما دارن میان حقشون ضایع نشه.. بی سواد پروری تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
پارسال بجه های مرمت اعتراض کردند و سوالات مورد دار حذف شد. باید به سنجش اعتراض کرد. از الان شروع کنیم و همچنین موقعی که جواب ها ا.مد 28 بهمن که مهلت میدن به جواب سوالها اعتزاض کنیم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۳:۵۹ عصر)rezatnt نوشته است: با سلام
    دوستان در راستای تایپینگ قبلی به استحضارتون میرسونم که جهت رسیدگی به شکایت از طریق رسانه های گروهی میتونید از طریق:
    مربوط به شبکه ی خبر
    و همچنین با مراجعه به وبلاگ رسمی سوژه های خبری مردمی زیر ذره بین 2030 و با ارسال پیام اعتراضی خودتون جهت پیگیری شکایت اقدام کنید.

توجه:
    خواسته ی ما حذف 15 سوال تکراری زبان تخصصی می باشد گواه این مطلب جابجایی کاملا بیرحمانه و غیر منصفانه دوستان خواهد بود.

[b]در حسرت قبولی در کنکور آواره ترینم .......هر چند که تا دانشگاه تهران فاصله ای نیست

ببخشيد پس تكليف كسايي مثل من كه درك مطلب شون خوبه و فقط 15 تا دومي رو زدن چي مي شه (در ضمن من سوالاي زبان طراحي رو اصلا كار نكرده بودم چون من برنامه ريزي بودم)
    اين طور كه معلومه شما فقط به فكر خودتون هستيد
    هدف وسيله رو توجيه مي كند؟
    اگر شما سوالاي سال پيش رو كار مي كرديد باز هم اين نظريات مشوش را داشتيد؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۵:۰۷ عصر)zxc نوشته است:
    مربوط به شبکه ی خبر

توجه: [b]خواسته ی ما حذف 15 سوال تکراری زبان تخصصی می باشد گواه این مطلب جابجایی کاملا بیرحمانه و غیر منصفانه دوستان خواهد بود.

در حسرت قبولی در کنکور آواره ترینم .......هر چند که تا دانشگاه تهران فاصله ای نیست

ببخشيد پس تكليف كسايي مثل من كه درك مطلب شون خوبه و فقط 15 تا دومي رو زدن چي مي شه (در ضمن من سوالاي زبان طراحي رو اصلا كار نكرده بودم چون من برنامه ريزي بودم)

دوست عزیز نظر غالب ارجعیت داره . به نظر من تو این جریان همه به نوعی ضرر دیدن .2

پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۴:۴۶ عصر)**urban designer نوشته است: منم ایمیل زدم به 2030 اما منتشر نمی کنه.. مال هیچ کدوم از بچه ها رو هم پیدا نکردم.. اما بهتر از هیچیه.. همه ایمیل بزنین از ما که گدشت اقلا اونایی که بعد از ما دارن میان حقشون ضایع نشه.. بی سواد پروری تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مهندس منم فرستادم اما اونا اول مطلب رو چک میکنن بعد رو پیجشون میذارن راستی با شماره ی 02142966 صدای داوطلب سازمان سنجش هم میتونید اعتراضتون رو اعلام کنید.

فقط تا دیر نشده اقدام کنید .این موضوع آینده ی حرفه ای اکثر دوستان رو تحت الشعاع قرار میده پس نباید بی تفاوت بود
    113[b]

پاسخ
    من خودم شخصا زبان 91 نخونده بودم ولی هرچی تست زدم از ریدینگ بوده به نظر من این درست نیست که همه 15 سوال ریدینگ حذف شه خوب یه سری فقط ریدینگ زدن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    Big Grin 
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۵:۱۷ عصر)rezatnt نوشته است:
    مربوط به شبکه ی خبر

توجه: [b]خواسته ی ما حذف 15 سوال تکراری زبان تخصصی می باشد گواه این مطلب جابجایی کاملا بیرحمانه و غیر منصفانه دوستان خواهد بود.

خيلي خوب پس اقدام كنيد ايشالا موفق بشيد و بتونيد حذفشون كنيد اونم نه يكي 15 تا [تصویر:  21.gif][تصویر:  21.gif][تصویر:  24.gif][تصویر:  24.gif]

پاسخ
     سپاس شده توسط mohseni
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۶:۱۶ عصر)zxc نوشته است:
    (۱۳۹۱-۱۱-۲۳، ۰۵:۱۷ عصر)rezatnt نوشته است:
    مربوط به شبکه ی خبر

خيلي خوب پس اقدام كنيد ايشالا موفق بشيد و بتونيد حذفشون كنيد اونم نه يكي 15 تا [تصویر:  21.gif][تصویر:  21.gif][تصویر:  24.gif][تصویر:  24.gif]

مهندس جان شما بخند!!!! ولی هدف بزرگتر من بشخصه مبارزه با بیسواد پروریه

پاسخ
    سلام دوستان ببخشید منم سوالهای پارسال و نزده بودم ولی امسال زبان 26 درصد زدم که همش از ریدینگ بوده26
    خوب اگه حذف بشه که حق خیلیا مثل من ضایع می شه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,869 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,207 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,501 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,552 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان