امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392
دیگه بعد کنکور کسی حال و حوصله نداره که!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا
همینطور که تو "انجمن اسکیس" هم گفتم منم از این ایده استقبال می کنم1

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness
سلام به دوستان عزیز

امیدوارم دوستانی که در آماده میشوند تا در کنکور مرحله دوم شرکت کنند با کسب رتبه های خوب موفق شوند ..
من همو موافقم اجالتا جلوی یکی از دانشگاههای بهشتی یا تهران

113113113113
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام

من کنکوری نیستم که بیام
ولی
واسه همه دوستان کنکوری آرزوی موفقت می کنم :)
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness ، mehdime007
با تشکر از پیشنهاد مهندس rezvan. بهتره که قرار ملاقات قبل از شروع آزمون، در محل برگزاری باشه. داوطلبان خانوم همو میبینن و آقایون هم همدیگه رو ،با توجه به اینکه محل های آزمون یه جا نیست.
اگر که نه غیر از داوطلبان، اعضای ایران شهرساز هم میخوان که همه با هم ملاقات دشته باشیم،باید مکان و ساعت دیگه ای رو برای ملاقات انتخاب کرد که فکر نکنم داوطلبا بعد از آزمون،تهران بمونن.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط rezvan87 ، 327
Rainbow 
سلام منم موافقم با این قرار ملاقات . به نظرم همون در حوزه خانوما باشه بهتره چونکه اگه وضع هوا بد باشه و حوصله نداشته باشیم من یکی که فورا بر میگردم شهرمون که خیلی خنکه16
و اگر قبل امتحان باشه بنده به شخصه از جزوه هام دور نمی شم 26 و شرکت نخواهم کرد .
فقط یکی یه تابلو یا نوشته بگیره دستش با عنوان ایران شهرساز4 البته شبیه راهپیمایی نشه ها 22 چون در خروجی حوزه امتحان خیلی شلوغ میشه .
بازم ممنون از همه .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، mehdime007
هنوز هیچی نشده تفکیک جنسیتی کردین رفت !!!!
منم هستم خیلی خوشحال میشم که دوستانو ببینم. جلوی دانشگاه تهران جای خوبیه به حوزه امتحانی هم نزدیکه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام به همه اعضا و داوطلبان مرحله دوم.... خسته نباشید. واقعا فکر خوبیه .خوشحال میشم که با اعضا از نزدیک دیدار کنم. متاسفانه من امسال شرکت نکردم ایشال.. سال بعد حتما به عنوان عضو ثابت این ملاقات خواهم بود. حتما از این دیدار عکس و گزارش تهیه کنید که ما هم در جریان کار قرار بگیریم... امیدوارم موفق باشید
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza
منم هستم
با قبل از آزمون هم موافقم چون بعدش سریع میخوام برگردم
و اینکه با عکس هم موافقم و یه اتفاق جالب برای سایت هم میشه
آخرین ارسال های من :

شهرمن
    من به تو می اندیشم
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    اگه همونجا بخواهیم عکس بگیریم یعنی دخترا تو دانشگاه تهران پسرا هم تو دانشگاه شهید بهشتی خیییلی خوبه . منم هستم در غیر این صورت اصلا حسش نیس
    آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
      " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,427 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: foroogh.r
        "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,817 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,969 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: mona323
        آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,809 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
      آخرین ارسال: زمردیان
        ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 980 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
      آخرین ارسال: زمردیان
        عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,421 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
      آخرین ارسال: hamidataee
        بررسی بازار در شهر سازی ماراویا 0 1,166 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۵:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: ماراویا
        تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,792 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: URBAN 98
        بدون تعارف : معماران در لباس شهرسازان ماراویا 0 1,033 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۳:۵۷ عصر
      آخرین ارسال: ماراویا
        به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,755 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان