امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری با تالار کارشناسی شهرسازی بدو بیا عقب نمونیا................
سلام با توجه به اینکه تالار کارشناسی شهرسازی تازه ایجاد شده و ما میخوایم یک تالار خوب و موفقی بشه پس برای موفقیت باید تمام منابع مرتبط رو به کتابخانه این تالار انتقال بدیم که و برای اینکار نیاز به همکاری و کمک دوستان عزیز داریم خواهشا اونایی که میتونن و دوست دارن به ما تو اینکار کمک کنن خواهش میکنم تو همین تاپیک امادگی خودشونو اعلام کنن تا ما بتونیم از کمک هاشون استفاده کنیم.

26اینم اضافه کنم که به اون عزیزانی که به اینکار کمک میکنن عضویت ویژه اهدا میشه و میتونن از فایل های ویژه سایت استفاده کنن.
منتظرتونمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، alireza ، JAVAD4050 ، mojtaba1992 ، mahan ، Ƒanos ، Saeedm ، ماراویا ، maryam taban
من فایل درسی تا دلتون بخواد دارم.هرکی هرچی میخواد بگه تا بهش بدم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، wimifire ، dementor
با سلام چه موضوعاتی؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
سلام. تا جایی که کمک از دستم بر بیاد در خدمتتون هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
سلام دوست عزیز!
منم هستم فقط امیدوارم جزوه هام مفید باشه و اینکه بتونم مفید واقع بشم!
البته باید حوزه وظیفه امون معلوم باشه تا سردرگم نشیم!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
سلام و خسته نباشید به همه
از فردا میخوایم ایشالا کار انتقال فایل ها از کتابخانه به تالار کارشناسی رو انجام بدیم.
هرکدوم از اعضا که علاقه داره میتونه به من یا مهندس دیمنتور پیام بده تا دسترسی ویژه اینکارو براش باز بکنیم.. به همه اعضایی که در این کار کمکمون می کنن، پس از انتقال فایل ها عضویت ویژه اهدا میشه(از طرف مدیریت سایت) و همچنین می تونن در همین تالار مشغول به فعالیت بشند از این به بعد.

(۱۳۹۲-۴-۲۲، ۱۲:۰۶ عصر)farnoosh joon نوشته است: من فایل درسی تا دلتون بخواد دارم.هرکی هرچی میخواد بگه تا بهش بدم.
بسیار عالی. هرچقدر که می تونید آپ بکنید، ما هم قدردان شما هستیم. تمام کسانی که در ایجاد و تقویت این تالار مارو کمک بکنن، ازشون تشکر میکنیم و سعی میکنیم حداقل با ارائه عضویت ویژه اینکارو انجام بدیم. کار شما که از این هم ارزشمند تره و امیدوارم بتونیم باهم همکاری خوبی داشته باشیم تو این تالار.

(۱۳۹۲-۴-۲۲، ۱۱:۳۴ عصر)dashjavad نوشته است: با سلام چه موضوعاتی؟
با سلام. تمامی موضوعاتی که مربوط به دوره کارشناسیه. الان چندتا درس تو تالار دروس کارشناسی به این ادرس ایجاد شده
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1217
اگر هم میبینید که منابع و اطلاعاتی هست مربوط به دروس کارشناسی که در این تالار اسمش نیست، پیام بدید تا تالارشو درست بکنیمو منابعش منتقل یا آپ بشه.

(۱۳۹۲-۴-۲۳، ۰۱:۱۱ صبح)Mojtaba Gohargani نوشته است: سلام. تا جایی که کمک از دستم بر بیاد در خدمتتون هستم

سلام پیام بدید تا باهم جلو بریم

(۱۳۹۲-۴-۲۳، ۰۹:۵۴ صبح)mahan نوشته است: سلام دوست عزیز!
منم هستم فقط امیدوارم جزوه هام مفید باشه و اینکه بتونم مفید واقع بشم!
البته باید حوزه وظیفه امون معلوم باشه تا سردرگم نشیم!
سلام
حتما مفیده. در مورد حوزه وظیفه، در حال حاضر تلاش داریم میکنیم که ایشالا تا پایان ماه رمضان تمام فایل های موجود در کتابخانه، به این تالار منتقل بشه( منابع مرتبط) و همچنین اعضا هرچقدر هم که می تونن فایل آپ بکنند با توجه به درس ها و تاپیک هایی که ایجاد شده. یا پیشنهاد بدن تا ایجاد بکنیم. و فعلا هرکسی میتونه در هر قسمتی فعالیت داشته باشه.
بعد از این کار حرف شما درست هست و وظایف به تفکیک مشخص میشه، مدیران و مشاوران و اعضای تالار مشخص میشن تا هرکسی بدونه داره چی کار میکنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من کجا باید فایل هامو بزارم؟

پاسخ
up......

پاسخ
اعلام آمادگی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خوب دوستان از الان دوباره فعالیت جدی خودمونو شروع میکنیم نظرات پیشنهادات انتقادات شدید شما رو خریداریم.....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانشجوی کارشناسی چی میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ dementor 18 5,417 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: dementor
  عضو گیری برای تالار کارشناسی ................ dementor 11 5,460 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۸:۵۸ عصر
آخرین ارسال: setare1993
  بالاخره ایجاد شد تالار کارشناسی شهرسازی................... dementor 3 1,567 ۱۳۹۲-۵-۱۷، ۱۲:۴۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  طرح شهرسازی انجام دادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ dementor 1 983 ۱۳۹۲-۵-۵، ۰۹:۴۲ صبح
آخرین ارسال: dementor

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان