امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا اینجوری شد مقصر کیه!برنامه ریزی شهری-تخته شاسی خبر عجیب سازمان سنجش
سلام دوستان

به نظر شما مقصر کی میتونه باشه!

چرا این کار را کردند!

چرا از قبل اعلام نکردند شاید خیلی ها شرکت نمیکردند و گرایش دیگه ای را انتخاب میکردند!

نطرتون را بنویسید و راه حل ارائه بدید!
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط city111 ، 0RKIDEH
خب آره اطلاع رساني واقعا كه چه عرض كنم افتضاح ضعيفه
نمي خوام بگم چرا اين كارو كردن ولي كاش زودتر مي گفتن كه از وقتمون هم درست استفاده مي كرديم
كه روش وقت بزاريم نزاريم بيخيالش شيم
امسال كه همه چي براي من حداقل نور الا نور شد
راه حلش اينه كه مثل اين اعتصابا هستا هيچ كدوممون نريم امتحان و كاري كنيم كه امتحان با تاخير باشه :D:-/

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۳-۳۰، ۱۰:۳۲ عصر)city111 نوشته است: خب آره اطلاع رساني واقعا كه چه عرض كنم افتضاح ضعيفه
نمي خوام بگم چرا اين كارو كردن ولي كاش زودتر مي گفتن كه از وقتمون هم درست استفاده مي كرديم
كه روش وقت بزاريم نزاريم بيخيالش شيم
امسال كه همه چي براي من حداقل نور الا نور شد
راه حلش اينه كه مثل اين اعتصابا هستا هيچ كدوممون نريم امتحان و كاري كنيم كه امتحان با تاخير باشه :D:-/

سلام
خوب این راه حل یه کم عملی نیست ولی خوب راه حله!
به نظر من بهتره که اونایی که تهرانند و یا میتونند برند یه نامه بنویسند و قرار بزارند و به سازمان برند حتما جواب میگیرند ولی با تلفن و درخواست الکترونیکی نمیشه و جوابی نمیدند.
دوستان اگه کاری نکنید شاید تا روز آزمون بازم خبرهایی بشه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
به نظر من ممکنه امسال زیاد سخت گیری نشه روی اسکیسش . فقط خواستن شروع کنن و پیش زمینه ای باشه برای سالهای بعد.ولی در هرصورت اسکیس به چه دلیل گذاشتن خدا داند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۳-۳۰، ۱۱:۰۶ عصر)mozafari نوشته است: به نظر من ممکنه امسال زیاد سخت گیری نشه روی اسکیسش . فقط خواستن شروع کنن و پیش زمینه ای باشه برای سالهای بعد.ولی در هرصورت اسکیس به چه دلیل گذاشتن خدا داند.

سلام

ببینید مهندس شما درست میگید اینا همش برای سال دیگه و احتمالا جدا کردن برنامه ریزی شهری از حالت قبلش هست و حذف رشته های غیر مرتبطه!

ولی بحث مهم اینه که :

شخصی که با هزار امید و آرزو امسال شرکت کرده و با زحمت تونسته رتبه خوبی بدست بیاره چرا درست اعلام نمیکنند که هدفشون از این بازیی که راه انداختند چیه؟

اولش بحث آمار بود!

دومش بحث تحلیلی- تشریحی بود!

سومش هم این اطلاعیه امروزشون

چهارمش هم اعلام نکردن منابع و یا اعلام کردن با .....((گفتنش صحیح نیست!))

نمیدونم.....

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، city111
این کارا همیشه تو مملکت ما عادیه
سرنوشت این همه ادم واسه کسی مهم نیست که چند ماه یه نفر وقت و زندگیشو گذاشته و درس خونده و حالا این میشه نتیجش!!!!!!
به نظر منم بهترین کار اینه که بچه های تهران طحمتشو بکشن یه روز با هم قرار بزارن برن سازمان سنجش و حضوری صحبت کنن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza
سلام خواستم این خبر را در ادامه این خبر که در تاریخ 30 خرداد در سایت درج شد بزارم.

خبر امروز :

به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1350 (برنامه ريزي شهري، منطقه‌اي، مديريت شهري) براي انجام پروژه عملي يك دفترچه آزمون شامل 5 صفحه به

ابعاد A3 داده خواهد شد كه شامل يك صفحه روي جلد دفترچه و سه صفحه آماده‌سازي براي طراحي و يك صفحه پيش‌نويس (چرك نويس) مي‌باشد.

پاسخ
 سپاس شده توسط shazde koochooloo ، 0RKIDEH
پس ظاهرا با این اطلاعیه اومدن سوال اماده سازی حتمی شده البته من اینطور فکر میکنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۲۰، ۱۰:۴۶ عصر)shima نوشته است: پس ظاهرا با این اطلاعیه اومدن سوال اماده سازی حتمی شده البته من اینطور فکر میکنم

بله مهندس کلا آزمون در مورد طرح آماده سازی خواهد بود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
پس یعنی یک یا 2 سوال آماده سازی می دهند و ما باید سه تا شیت اماده سازی زمین ارائه بدیم...اینکه تحلیله و طراحی..پس تشریحش کجاست؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,223 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,962 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,556 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,819 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,480 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,384 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,097 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان