امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری با من در چاپ کتاب
دوستان عزیز من با کمک چنتا از دوستم میخوایم یه کتاب چاپ کنیم .موضوع کلی ، نقد و بررسی کتاب های چاپ شده تو زمینه طراحی شهری و کلا شهرسازی هست.اگه کسی دوست داره که شرکت کنه امادگیشو اعلام کنه.درواقع باید یه کتاب انتخاب کنید اون کتابو بخونید و در نهایت به نقد کتاب بپردازید.اگه کسی حاضر به همکاری هست اعلام کنه تا شرایطشو براش بگم.
آخرین ارسال های من :

گاهی باید دروغ را راست پنداشت

و گاهی راست را دروغ!

بی فریب خوردن ، زندگی سخت است...

"فروغ فرخ زاد"
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
26 میشه کتابایی که باید خونده شه رو معرفی کنید... اگه در حد توانایی باشه حتما همکاری میکنم
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: 26 میشه کتابایی که باید خونده شه رو معرفی کنید... اگه در حد توانایی باشه حتما همکاری میکنم

کتابو خودتون انتخاب می کنید.هرچقدر کتاب به روز تر باشه و بیشتر سمت و سو طراحی شهری باشه بهتره.من تا فردا لیست کتابهایی که نقد شده رو میزارم تو سایت غیر از کتابهایی که قبلا نقد شده هر کتابی رو که مرتبط با موضوع باشه رو می تونید نقد کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon
منم حاظرم.شما لیست کتابایی که نقد شده رو بزارین تا ببینیم چه کتابایی مونده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
فقط طراحی شهری باشه؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۳۰، ۱۱:۲۰ عصر)atria نوشته است: دوستان عزیز من با کمک چنتا از دوستم میخوایم یه کتاب چاپ کنیم .موضوع کلی ، نقد و بررسی کتاب های چاپ شده تو زمینه طراحی شهری و کلا شهرسازی هست.اگه کسی دوست داره که شرکت کنه امادگیشو اعلام کنه.درواقع باید یه کتاب انتخاب کنید اون کتابو بخونید و در نهایت به نقد کتاب بپردازید.اگه کسی حاضر به همکاری هست اعلام کنه تا شرایطشو براش بگم.

شما مدرکتون چیه و چند سال از مدرکتون گذشته؟تا حالا کار پژوهشی برجسته ای داشتید؟توی دانشگاه به خصوصی تدریس کردید؟
اینا رو پرسیدم که بدونید نقد یهکتاب کار هر کسی نیست و نیاز به تجربه و مطالعه خیلی زیادی داره! شاید بهتره به جای اینکه یه کتاب با موضوع نقد یه کتاب دیگه رو بنویسید برید سراغ یه موضوع و انقد توش تخصص پیدا کنید که در مورد اون موضوع کتاب بنویسید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط farnoosh joon ، alireza ، mahan
    صحبت خیلی خوبی بود.

پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۳۱، ۱۲:۴۳ عصر)zanko نوشته است:
    (۱۳۹۲-۴-۳۰، ۱۱:۲۰ عصر)atria نوشته است: دوستان عزیز من با کمک چنتا از دوستم میخوایم یه کتاب چاپ کنیم .موضوع کلی ، نقد و بررسی کتاب های چاپ شده تو زمینه طراحی شهری و کلا شهرسازی هست.اگه کسی دوست داره که شرکت کنه امادگیشو اعلام کنه.درواقع باید یه کتاب انتخاب کنید اون کتابو بخونید و در نهایت به نقد کتاب بپردازید.اگه کسی حاضر به همکاری هست اعلام کنه تا شرایطشو براش بگم.

شما مدرکتون چیه و چند سال از مدرکتون گذشته؟تا حالا کار پژوهشی برجسته ای داشتید؟توی دانشگاه به خصوصی تدریس کردید؟
    اینا رو پرسیدم که بدونید نقد یهکتاب کار هر کسی نیست و نیاز به تجربه و مطالعه خیلی زیادی داره! شاید بهتره به جای اینکه یه کتاب با موضوع نقد یه کتاب دیگه رو بنویسید برید سراغ یه موضوع و انقد توش تخصص پیدا کنید که در مورد اون موضوع کتاب بنویسید

من با اجازتون فوق لیسانس طراحی شهری هستم .مقاله علمی پژوهشی 3تا کار کردم.عضو هیئت تحریریه مجله شهرنامه دانشگامون هستم.و 2 تا از اساتید برجسته هم ساپورتمون می کنن.شما مطمئن باش که من یه شبه به فکر این کار نیفتادم و از مهر 91 ما درگیر هستیم.دوست داشتم اگه کسی علاقه داره که تو این زمینه کار کنه اعلام کنه. ازنظرتون هم ممنون

پاسخ
     سپاس شده توسط farnoosh joon
    (۱۳۹۲-۴-۳۱، ۱۱:۴۳ صبح)farnoosh joon نوشته است: فقط طراحی شهری باشه؟
    فقط طراحی شهری.شما ایمیل بزارید براتون میل می کنم

پاسخ
    farnoosh.faal@gmail.com

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      منابع کنکور طراحی شهری - کتاب زیبایی شناسی در معماری - گروتر godonly. 2 2,184 ۱۳۹۲-۹-۷، ۰۷:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: adibnia
      سوال در مورد ahp atria 4 2,657 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۲:۳۴ صبح
    آخرین ارسال: atria
      تحلیل یک پروژه بازسازی شده در ایران یا جهان atria 6 2,733 ۱۳۹۲-۷-۲۴، ۱۱:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: atria
      پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری kiana7822 45 20,773 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۷:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان