امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر خواهی
سلام دوستان
این سایت و زیر مجموعه هاش مخاطب اصلیشون کنکوری ها هستن در صورتیکه بخوایم تو زمانهای بعد کنکور که همه از تب کنکور میفتن هم فعالیت مفید داشته باشیم بهتره
1- شرط انتخاب رشته و سال کنکور برای ثبت نام اختیاری بشه من خودم رشته م معماریه ولی برنامه ریزی شهری شرکت کردم
2- تو هر زیر انجمنی مطالب خاصی هست که به درد کنکور نمیخوره ولی خیلی مفیده و موقع تحویل پروژه و پایان نامه به درد مبخوره بچه ها بتونن تجربه هایی که دارن و توی هیچ کتابی نوشته نشده در اختیار بقیه بذارن مثلا عنوان تصحیح عکسهای 3dmax با استفاده از فوتو شاپ من خودم وقتی با این روش ها اشنا شدم که داشتم رو پایان نامه یه نفر کار میکردم و دو روز مونده به تحویل پروژه که عکسها آماده بود یه سری ایرادها گرفته شد که از پلانها و مقاطع معلوم نمیشد و اگه میخواستم دوباره رندر بگیرم خیلی طول میکشید احتمالا تو رشته شهرسازی و ... هم از این موارد هست
اگه موافق یا مخالفید نظرتونو بگید و ایننکه چه موضوعات خاص و به درد بخوری تو رشته خودتون وجود داره که دوست دارین بیشتر در موردش بدونین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، haydariyan ، bahareh. ، sanaz.f
(۱۳۹۲-۵-۲، ۰۴:۴۴ عصر)smza نوشته است: سلام دوستان
این سایت و زیر مجموعه هاش مخاطب اصلیشون کنکوری ها هستن در صورتیکه بخوایم تو زمانهای بعد کنکور که همه از تب کنکور میفتن هم فعالیت مفید داشته باشیم بهتره
1- شرط انتخاب رشته و سال کنکور برای ثبت نام اختیاری بشه من خودم رشته م معماریه ولی برنامه ریزی شهری شرکت کردم
2- تو هر زیر انجمنی مطالب خاصی هست که به درد کنکور نمیخوره ولی خیلی مفیده و موقع تحویل پروژه و پایان نامه به درد مبخوره بچه ها بتونن تجربه هایی که دارن و توی هیچ کتابی نوشته نشده در اختیار بقیه بذارن مثلا عنوان تصحیح عکسهای 3dmax با استفاده از فوتو شاپ من خودم وقتی با این روش ها اشنا شدم که داشتم رو پایان نامه یه نفر کار میکردم و دو روز مونده به تحویل پروژه که عکسها آماده بود یه سری ایرادها گرفته شد که از پلانها و مقاطع معلوم نمیشد و اگه میخواستم دوباره رندر بگیرم خیلی طول میکشید احتمالا تو رشته شهرسازی و ... هم از این موارد هست
اگه موافق یا مخالفید نظرتونو بگید و ایننکه چه موضوعات خاص و به درد بخوری تو رشته خودتون وجود داره که دوست دارین بیشتر در موردش بدونین
سلام
پیشنهاد اولتون رو خوب متوجه نشدم ولی اگر منظورتون این هست که افراد غیر مرتبط رو هم پذیرا باشیم که هستیم و حتما کسی نباید پشت کنکوری باشه. هرکسی که بخواد می تونه شرکت بکنه و هیچ محدودیتی وجود نداره.
در مورد پیشنهاد دوم هم تالار کارشناسی شهرسازی دقیقا به همین منظور راه اندازی شده. البته هنوز فعالیتش رو به طور رسمی شروع نکرده. منتظر باشید که به زودی این هم راه میفته ایشالا
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به نظر شمابهترین ایده برای طرح ورودی یک شهر چیست s1s2s3 2 1,832 ۱۳۹۳-۱-۲۵، ۰۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: Urbanist

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان