امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینم یه هدیه دیگه-سوال آزمون تشریحی -تحلیلی برنامه ریزی شهری 1390-24 تیرماه
سلام مهندسین

فقط میتونم اینو بگم که خیلی خوش شانسید که مهندسینی در این سایت هستند که صادقانه دوست دارند کمک کنند.

خبر در مورد سوال احتمالی در آزمون تشریحی تحلیلی است(مربوط به اطلاعیه جدید سازمان سنجش) و این خبر ممکنه که درست نباشه و یا درست دربیاد! و سایت در صورت درست نبودن هیچ مسئولیتی ندارد.

تذکر جدی:

لطفا خبر را در سایتهای مشابه اعلام نکنید این اخبار با زحمت بدست میاد و درست نیست که این زحمت ها به راحتی به هدر بره

برای گرفتن خبر پیام خصوصی(عنوان پیامتون خبر جدید آزمون تشریحی باشه تا کسی از قلم نیفته) به اینجانب دهید.(خبر 3 تیر ماه براتون ارسال خواهد شد) از همه شما ممنونم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
واینجا از مهندس shima تشکر ویژه از طرف خودم و شما میکنم و امیدوارم که همیشه موفق باشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، tajalli ، Sadeghpour ، jozef ، haydariyan ، raha ، JAVAD4050 ، mina.mah ، chairman ، shokri ، city111 ، mehdime007 ، aramo ، sajad67
سلام.
خبر جدید آزمون تشریحی رو میخواستم. ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۱، ۰۵:۳۴ عصر)مرسده نوشته است: سلام.
    خبر جدید آزمون تشریحی رو میخواستم. ممنون

سلام
    به مدیر سایت پیام خصوصی بدید تا در 3 تیرماه براتون جوابش را بفرسته

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    خبر جدید ازمون تشریحی رو میخواستم.ممنونم
    سلام
    خبر جدید ازمون تشریحی رو میخواستم
    ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۴-۱، ۰۷:۴۵ عصر)tanaz نوشته است: سلام
      خبر جدید ازمون تشریحی رو میخواستم.ممنونم
      سلام
      خبر جدید ازمون تشریحی رو میخواستم
      ممنون

سلام مهندس

من که نوشتم که بهم پیام خصوصی بدید.

دوستان به مهندس شیما پیام خصوصی ندهید ایشون به خاطر اینکه مرورگرشون مشکل دار شده نمیتونه جواب پیام شما رابده .

من خودم براتون این خبر را جمعه میفرستم واونهایی هم که درخواست فایل منبع شماره 3 را داشتند باید منو ببخشند چون این چند روز خیلی سرم شلوغ بود و کارام عقب افتاده بود بروی چشم فایل را هم سعی میکنم تا جمعه بفرستم.

موفق باشید

پاسخ
       سپاس شده توسط parisa570 ، farimah
      سلام من چه طوری میتونم منابع آزمون تحلیلی و تشریحی رم بگیرم؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        :)salam mohandes
        khabare azmoon tashrihi ro mikhastam mamnoon
        akhe nemitoonam payame khosooosi befrestam
        mersi

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        دوستان عزیز
        این تاپیک مربوط به آزمون سال گذشته میشه!
        برای سال 91 در این تاپیک درخواست بدید لطفا
        http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...6#pid21146
        اینقدر هم این تاپیک و اون تاپیک درخواستتون رو مطرح نکنید
        یه جا هم درخواست بدید ما متوجه میشیم و پیگیری میکنیم
        ممنون
        آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
        پاسخ
         سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، aramo
        سلام
        خبرجدید آزمون تشریحی رو میخاستم
        ممنون
        baran_urbanist@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام ممنون می شم واس منم بفرستید
        mamadnosrati@yahoo.com3

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,698 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,854 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,230 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
            خبری فوق العاده برای داوطلبین طراحی شهری 93 alireza 19 9,640 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۳۸ عصر
          آخرین ارسال: moalyi
            اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,361 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
            موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,713 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
            hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,927 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر
            جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 alireza 23 11,694 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۱۲ عصر
            قبولی صد در صد>سایتی که 5 روز دیگه داغ ترین سایت خواهد بود....برای دیدن آدرس کلیک کن alireza 1 1,848 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۱۱:۱۰ عصر
            (جدید)دانلود سوالات تشریحی تحلیلی 24 تیرماه 1391 برای اولین بار در ایران شهرساز alireza 30 24,628 ۱۳۹۲-۱۰-۱۱، ۱۱:۱۹ صبح
          آخرین ارسال: omidi30

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان