امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی سایت هر هفته یک بار-هفته اول تیر ماه 1392
سلام
ابتدا باید از تمامی همراهان همیشگی سایت که در بحرانی که پشت سر گذاشتیم همراه مان بودند و ما را در شرایط سخت تنها نگذاشتند تشکر کنیم و از تمام مدیران قدیمی که بدلیل مشغله نتوانستند مدتی در کنارمان باشند هم دعوت به همکاری مجدد میکنیم.
سایت ایران شهرساز تلاش دارد که هر هفته نقاط قوت و ضعف خود را از طریق شما دریافت کند.
شروع کنید....
1-آیا از عملکرد مدیران راضی بودید؟
2-مطالب سایت در هفته قبل نظر شما را جلب کرد؟
3-مدیرانی که از نظر شما فعال تر بودند را معرفی کنید.
4-آیا از عملکرد مدیر سایت راضی بودید؟
5-نقاط قوت در هفته گذشته؟
6-نقاط ضعف؟
7-پیشنهاد؟
8-انتقاد؟
هر سوالی را که دوست داشتید جواب دهید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، Saeedm ، elham90 ، Brightness ، URBAN 98 ، FaTyJo0oN ، ماراویا ، JAVAD4050 ، aramo
سلام و خسته نباشید به همه عزیزان
اول اینکه به نظر من کارگروه برنامهریزی خیلی قویتر از طراحی عمل کرده البته اینجور که مشخص فعالیت اعضا کم هستش وگرنه برنامه ریزی مدیران خوب بوده
2 اینگه قرار بود هفته پیش کلاس جی آی اس شروع بشه و من به شدت منتظرم 1
ممنون از تلاش همگی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، Brightness ، FaTyJo0oN ، ماراویا
(۱۳۹۲-۵-۵، ۰۷:۱۳ عصر)AliReza نوشته است: سلام

4-آیا از عملکرد مدیر سایت راضی بودید؟
5-نقاط قوت در هفته گذشته؟
سلام.
  • پست هایی که برای تغییر و نیز تعیین کادرهای مدیریتی زده شد، نشانه های خوبی بود از تحول در سایت که امیدواریم واقعاً موثر باشه!
  • آغاز بکار کارگروه های طراحی و برنامه ریزی برای مرحله اول و از سرگیری آزمون های آنلاین با فعال شدن دوستان کنکوری مطمئناً در پویایی سایت هم تأثیر خواهد داشت. اما اینطور هم نباشه که ما در روز تنها شاهد اخبار آزمون های آنلاین باشیم. دوستان غیرکنکوری از فعالیت باز نایستند. 3
  • ایجاد تالار کارشناسی شهرسازی و نیز اخبار شهرهای ایران هم اقدام خوبی بود.
ان شاءا... که با کمک همه ی اعضا بتونیم ایران شهرسازی فعال تر داشته باشیم. با تشکر از شما
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، FaTyJo0oN ، ماراویا
(۱۳۹۲-۵-۵، ۰۷:۱۳ عصر)AliReza نوشته است: 7-پیشنهاد؟

اگر قراره که از این به بعد تاپیک ارزیابی سایت در هر هفته، ایجاد بشه،بهتر اینه که ما یه تاپیک دیگه قبل از این تاپیک باز کنیم و در اون گزارش ارسال های هر هفته ی تالار های مختلف رو بذاریم و بنویسیم مثلاً تالار کارشناسی شهرسازی در هفته ای که گذشت یا یه همچین چیزی.... اینطوری دوستان راحت تر میتونن فعالیت ها رو ارزیابی کنن .

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، bahareh. ، FaTyJo0oN ، ماراویا
السلام علیک یا امیر المومنین(ع)
ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز ضربت خورن حضرت علی و گرامیداشت لیالی قدر و قبولی طاعات و عبادات مهندسین عزیز

با سلام

هفته گذشته فعالیت دوستان نسبت به ایام گذشته بیشتر شده بود.

تشکیل کلاس جی ای اس حرکت خوبی بود که متاسفانه هنوز اجرایی نشده است.
احساس من این است که بچه های برنامه ریزی شهری نسبت به بقیه گروهها فعالتر هستند.
تشکیل جلسات و گزارش گیری هفتگی ایده خوبی است به شرط همکاری دوستان و همپا بودن ایشان.

کار خوبی که در هفته گذشته انجام شد تشکیل لینک اخبار استانی بود که به لطف خدا و همت مهندس دهقان صورت گفت.
پیشنهاد من این است که با توجه به تشکیل تقریبا 3 ساله سایت و با توجه به اینکه هسته اولیه اعضا در ان هنگام دانشجوی ارشد بودند و یا در ازمونها شرکت میکردند ازمونهای امادگی دکتری به شدت پیگیری شود که متاسفانه در این زمینه هم همانند جی ای اس هنوز حرکت به خصوصی صورت نگرفت.

من خودم به شخصه در 2 ماه گذشته شرایط خوبی نداشتم ولی سعی کرده ام که فعالیتم را بیشتر کنم.

به امید بهروزی همه اعضا سایت.
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، FaTyJo0oN ، foroogh.r
دوستان اشاره کردن..... تایپیک های مدیریتی که زده شد اگه به مرحله اجرا برسن خیلی خوبه...همین تایپیک حاضر هم یکی از نقطه قوتاست...113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، JAVAD4050
(۱۳۹۲-۵-۶، ۰۸:۵۰ صبح)Brightness نوشته است: اگر قراره که از این به بعد تاپیک ارزیابی سایت در هر هفته، ایجاد بشه،بهتر اینه که ما یه تاپیک دیگه قبل از این تاپیک باز کنیم و در اون گزارش ارسال های هر هفته ی تالار های مختلف رو بذاریم و بنویسیم مثلاً تالار کارشناسی شهرسازی در هفته ای که گذشت یا یه همچین چیزی.... اینطوری دوستان راحت تر میتونن فعالیت ها رو ارزیابی کنن .
26 مهندس به نظرم یه کم شلوغ می شه... اگه همهشون یه جا متمرکز باشه که بشه انجمن شهرسازی در هفته ای که گذشت بهتره113

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness
سلام تشکر از تمامی کسانی که برای پویاتر شدن سایت زحمت می کشن....
به نظرم برگزاری آزمون های آنلاین فوق العاده بود. من سوالات طراحی شهری رو دیدم واقعا شامل و کامل بود . دست تک تک مدیران آزمون های آزمایشی درد نکنه. به نظرم برگزاری ـزمون ها یکی از نقاط قوت فوق العاده سایت هستش.
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، ماراویا ، JAVAD4050
آزمون آنلاین بسیار خوب بود هر جند برای تعیین سطح بچه های سایت بود میشه گفت تقریبا کل مباحث رو پوشش میداد
توصیه می کنم به تمام داوطلبان برای محک زدن یادگیری ها و کشف نقاط ضعف حتما در آزمون های سایت ثبت نام و شرکت کنند
از مهندس دهقان برای فراهم کردن این امکان و دوستان طراح آزمون تشکر می کنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ماراویا
به نظر من کار مهندس دمنتور بیشتر بود و زحمت زیادتری در هفته گذشته کشید.
از همه شما هم تشکر میکنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 965 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,333 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,912 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,418 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,245 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
  مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 6 6,624 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۴ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان