امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزيابي عملكرد سيستم حمل و نقل BRTدر كلانشهر تهران با استفاده از مدل SWOT
امیدوارم نداشته بوده باشین :

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   af_92342432.pdf (اندازه: 311.42 KB / تعداد دفعات دریافت: 164)
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، نعیمه حیدری ، Brightness ، bahareh. ، foroogh.r ، MouhammadMILAD
نداشتمش...خیلی عالی بود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab
با سلام خدمت همه
اقا موضوع پایانامه منم درباره اختلاط کاربری بر حمل و نقله
من از کجا فهرست گیر بیارم؟
تورو خدا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon
(۱۳۹۲-۵-۱۳، ۱۱:۳۴ صبح)dashjavad نوشته است: با سلام خدمت همه
اقا موضوع پایانامه منم درباره اختلاط کاربری بر حمل و نقله
من از کجا فهرست گیر بیارم؟
تورو خدا
سلام....متوجه سوالتون نشدم....جسارتا
راستی اگه درخواستی دارید اینجا مطرح کنید زودتر به نتیجه می رسید:
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1025

پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، Brightness
مهندس منظورم این که موضوع پایانامه من در مورد نقش پهنه های عملکردی یا همون کاربری مختلط بر حمل و نقل ودسترسی شهروندان است
مقاله زیاد گیر آوردم ولی نمیتونم فهرست درست کنم. اگه میشه یه فهرستی در همین رابطه گیر بیارم واز اون راهنمایی بگیرم.

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۳، ۱۲:۱۱ عصر)dashjavad نوشته است: مهندس منظورم این که موضوع پایانامه من در مورد نقش پهنه های عملکردی یا همون کاربری مختلط بر حمل و نقل ودسترسی شهروندان است
مقاله زیاد گیر آوردم ولی نمیتونم فهرست درست کنم. اگه میشه یه فهرستی در همین رابطه گیر بیارم واز اون راهنمایی بگیرم.
اول مهندس معمولا فهرست رو بعد از اتمام کار تهیه میکنن... اگر کار تموم شده....دوم استاد راهنما قطعا در زمینه فهرست بندی و تقدم و تاخر مطالبتون نظر دارن و مواردی رو می خوان...فهرست یک چهارچوب کلی داره.. مثل نحوه فصل بندی ولی توی ریز مطالب و سرتیترها دیگه باید بسته به موضوعوتون و نحوه پرداختتون طبقه بندی میشه...مثلا پارامترهایی که در نظر گرفتین اولویت پرداخت توی کار کدوم بوده؟ ...به نظرم اول پایان نامه هایی که قبلا با استاد راهنماتون رو قبلا انجان دادن نگاه بندازین ...دید کلی به دست میاد که باید چیکار کنید.....

پاسخ
 سپاس شده توسط farnoosh joon ، haydariyan ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله بررسي معماري سنتي همساز با اقليم سرد-سنندج (سام) 0 1,494 ۱۳۹۵-۱-۱، ۰۵:۲۵ صبح
آخرین ارسال: (سام)
  مقاله هويت بخشى به شهر از طريق بهره گيرى از عناصر طبيعى atelieahjam 0 1,177 ۱۳۹۴-۸-۱، ۰۵:۲۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بررسي كيفيت مبادي ورودي شهرهاي گردشگري با تاكيد بر جامعه گردشگران نمونه موردي: شهر با cnstm 0 905 ۱۳۹۴-۴-۵، ۰۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: cnstm
  مقاله بازاندیشی در آموزش درس «آشنایی با معماری معاصر» (در مقطع کارشناسی رشته‌ی معماری در دا khansa 0 1,194 ۱۳۹۴-۲-۱۴، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  مقاله دانلود تکامل رویکرد پیشگیری از جرم مبتنی بر طراحی محیطی(CPTED) در محیط های مسکونی atelieahjam 0 2,550 ۱۳۹۴-۱-۲۵، ۰۵:۱۹ عصر
  آشنایی با شیوه های تولید و چاپ مقاله های علمی-پژوهشی در مجله های آی. اس. آی atelieahjam 0 1,849 ۱۳۹۴-۱-۱۹، ۱۰:۲۹ عصر
  مقاله دانلود مستند سازی طراحی شهر زیرزمینی ”گوجی“ در ویتنام از منظر پدافند غیر عامل word atelieahjam 0 1,996 ۱۳۹۴-۱-۸، ۰۴:۳۵ عصر
  مقاله معماری از آغاز khansa 0 1,074 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۰۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: khansa
  3 مقاله +1 پاورپونت از" شهر الکترونیک" faezeh1372 0 1,395 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۰۸:۳۰ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  بررسی مدل سایمون آنهولت و برند سازی ملی(برندینگ ملی) amindatcom 0 1,866 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۱۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: amindatcom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان