امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه کارنامه نهایی کنکور برنامه ریزی شهری 91
سلام با توجه به رتبه مرحله 1 و ازمون تحلیلی و تشریحیتون میتونید حدس بزنید که کجا قبول میشین
البته امسال ظرفیتا افزایش پیدا کرده و میتونین بیشتر امیدوار باشین113

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   www.iranshahrsaz.com-barnamerizi shahri.zip (اندازه: 163.79 KB / تعداد دفعات دریافت: 316)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، bahareh. ، mahan ، FaTyJo0oN ، alireza ، sanaz.f ، sahar19
(۱۳۹۲-۵-۱۳، ۰۲:۵۵ عصر)azadehjabari نوشته است: سلام با توجه به رتبه مرحله 1 و ازمون تحلیلی و تشریحیتون میتونید حدس بزنید که کجا قبول میشین

ممنون-کاشکی بچه های طراحیم میذاشتن 22

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من چرا درك نميكنم چطوريه اين كارنامه ها
الان اين فرد رتبه اش چند شده؟
رتبه نهايي اش منظورمه
و كجا قبول شده
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۳، ۰۵:۱۴ عصر)bahareh. نوشته است: من چرا درك نميكنم چطوريه اين كارنامه ها
الان اين فرد رتبه اش چند شده؟
رتبه نهايي اش منظورمه
و كجا قبول شده
هیچ جا قبول نشده در نتیجه نه رتبه اش مهمه و نه سهمیه اش!42
فقط خواسته نحوه پذیرش رو براساس میزان علاقمندی به دانشگاهها نشون بده!!!!!!!16

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، Brightness ، sanaz.f
(۱۳۹۲-۵-۱۳، ۰۲:۵۵ عصر)azadehjabari نوشته است: سلام با توجه به رتبه مرحله 1 و ازمون تحلیلی و تشریحیتون میتونید حدس بزنید که کجا قبول میشین
مهندس کاش رتبه مرحله اول و این که مرحله 2 چند درصد زدن رو هم میذاشتین113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
رتبه مرحله اول 295 بود و تشریحی - تحلیلی هم 42.5 زد ولی جایی قبول نشد!!

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، FaTyJo0oN
پس منم نبايد اميدي داشته باشم

پاسخ
(۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۰:۳۷ صبح)bahareh. نوشته است: پس منم نبايد اميدي داشته باشم
بابا فقط یا لااقل مرحله اوله که بیش از 90 درصد تاثیر گذاره!مرحله دوم به نوعی یعنی کشک و فقط برا تعیین محل قبولی تاثیرگذاره نه خود قبولی!!!!21

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.
سلام چند سوال
باتوجه به اینکه ظرفیت روزانه تهران تقریبا 100 نفر و کل کشور تقریبا 150 نفر است فکر نمیکنین این اطلاعات زیادی نا امید کننده است
چرا آخرین ربته اصفهان شبانه 90 در حالیکه روزانه ش که باید پایین تر باشه 99
چرا یزد روزانه و شبانه ش به ترتیب 90 - 85 در حالیکه آموزش محوره و تهران هم نیست که بگیم به خاطر تهران بودنشه
جریان اینکه رتبه داوطلب تو هر کدوم فرق میکنه چیه و اگه مربوط به شهر محل زندیگیش میشه ساکن چهشهریه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، bahareh.
اگه بخوایم با یونی تهران که معمولا همه اول اون میزنن رتبه نهایی رو حساب کنیم...یعنی با 42.5 درصد مرحله 2 رتبه شون از 295 اومده 210
42چه ناامید کننده

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,286 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 16,991 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,996 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,587 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,848 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,666 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 967 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,502 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان