امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل اتوکدی و با ارزش آماده سازی-برای آزمون تشریحی-برنامه ریزی شهری
سلام مهندسین

اینم فایل اتوکدی که توسط خودم انجام شده و مطمئنا بدردتان خواهد خورد.

توضیحات تکمیلی:

این کار کلاسی طرح 5 و اماده سازی بوده واسه یه زمین تقریبا 10 هکتاری که با توجه به مساحت زمین و تراکمی که منطقه داشت جمعیت رو پیش بینی کردیم و کاربری ها رو مشخص کردیم.

اگر توضیح دیگه میخواید بپرسید...

توجه: این فایل در سایت ایران شهرساز ارائه شده و درج آن در سایت و وبلاگ ها فقط با لینک دانلود مستقیم این سایت امکان پذیر است.

دانلود کنید:

.zip   amadesazi-en-shokri-iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 946.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 381)

رمز فایل: iranshahrsaz.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، farzane_85 ، haydariyan ، parisa570 ، nika_1457 ، sheida ، naqshe bana ، ایلیا ، mahjoub86 ، FaTyJo0oN ، abcdefghijklm ، Shahrsaz67 ، .Utopia ، ماراویا ، behzad_amlash ، sharare ، atelieahjam ، froghirad
سلام دوست عزیز ممنون
ولی من وقتی پسورد این فایل رو میزنم این پیغام و میاد
The recover command may be able to restore

Undamaged material from this drawing

و بعد از

ok

کردن یا بستن اون، صفحه اتوکد هیچی رو نشون نمیده.
چرا؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام فرزانه جان
فونت این کار دقیقا یادم نیست چی بود (چون الان تو سیستم خودمم خونده نمیشه) ولی بقیه فایل مشکلی نداره
حالا اگه دوستان دیگه ای هم مشکل داشتن من نقشه هارو عکس می کنم تو سایت می ذارم
شما میلتو نو بدید واستون عکسشو میل می کنم

پاسخ
 سپاس شده توسط farzane_85
(۱۳۹۰-۴-۵، ۰۹:۴۷ صبح)farzane_85 نوشته است:
سلام دوست عزیز ممنون
The recover command may be able to restore

Undamaged material from this drawing

و بعد از

ok

کردن یا بستن اون، صفحه اتوکد هیچی رو نشون نمیده.
چرا؟
سلام من خودم فایل را باز کردم هیچ مشکلی نداره

شما وقتی باز میکنید یک پیغام میده که اولی را بزنید ودوباره ok را بزنید تا نقشه باز بشه

فونت هم فونت naskhd هست و نیاز به فارسی ساز کاتب هم داره بازم اگه سوالی بود بزارید جواب میدم یا مهندس شکری جواب بدند.

موفق باشید

اگه خواستید فونتش را برای دانلود میزارم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط farzane_85
(۱۳۹۰-۴-۵، ۱۰:۴۶ صبح)AliReza نوشته است:
سلام دوست عزیز ممنون
The recover command may be able to restore Undamaged material from this drawing
و بعد از ok کردن یا بستن اون، صفحه اتوکد هیچی رو نشون نمیده.
چرا؟
سلام من خودم فایل را باز کردم هیچ مشکلی نداره شما وقتی باز میکنید یک پیغام میده که اولی را بزنید ودوباره ok را بزنید تا نقشه باز بشه فونت هم فونت naskhd هست و نیاز به فارسی ساز کاتب هم داره بازم اگه سوالی بود بزارید جواب میدم یا مهندس شکری جواب بدند. موفق باشید اگه خواستید فونتش را برای دانلود میزارم
مرسی آقای مهندس
ولی وقتی من فایل رو باز می کنم بعد از دادن پسورد فقط یه پیغام میاد (که در بالا هم گفتم) و با زدن "اوکی" یا بستن اون هیچ چیزی نشون نمی ده.
من فایل رو دوباره دانلود می کنم. و اگه براتون امکان داره برام فونت رو بذارین
بسیار ممنون
(۱۳۹۰-۴-۵، ۱۰:۱۷ صبح)shokri نوشته است: سلام فرزانه جان فونت این کار دقیقا یادم نیست چی بود (چون الان تو سیستم خودمم خونده نمیشه) ولی بقیه فایل مشکلی نداره حالا اگه دوستان دیگه ای هم مشکل داشتن من نقشه هارو عکس می کنم تو سایت می ذارم شما میلتو نو بدید واستون عکسشو میل می کنم
ممنون دوست عزیز، لطف می کنی
FARZANE_SFSAM@YAHOO.COM

پاسخ
 سپاس شده توسط shokri
(۱۳۹۰-۴-۵، ۱۱:۰۲ صبح)farzane_85 نوشته است:
(۱۳۹۰-۴-۵، ۱۰:۴۶ صبح)AliReza نوشته است: [quote='farzane_85' pid='4796' dateline='1309069046']
سلام دوست عزیز ممنون
چرا؟
سلام من خودم فایل را باز کردم هیچ مشکلی نداره شما وقتی باز میکنید یک پیغام میده که اولی را بزنید ودوباره ok را بزنید تا نقشه باز بشه فونت هم فونت naskhd هست و نیاز به فارسی ساز کاتب هم داره بازم اگه سوالی بود بزارید جواب میدم یا مهندس شکری جواب بدند. موفق باشید اگه خواستید فونتش را برای دانلود میزارم
مرسی آقای مهندس
ولی وقتی من فایل رو باز می کنم بعد از دادن پسورد فقط یه پیغام میاد (که در بالا هم گفتم) و با زدن "اوکی" یا بستن اون هیچ چیزی نشون نمی ده.
بسیار ممنون
سلام

این تصاویری که گرفتم را نگاه کنید و حداقل ورژن مورد نیاز اتوکد 2007

.jpg   iranshahrsaz.com.jpg (اندازه: 70.84 KB / تعداد دفعات دریافت: 33)
.jpg   iranshahrsaz.com-1.jpg (اندازه: 49.12 KB / تعداد دفعات دریافت: 36)    

بازم اگه سوالی بود درخدمتم و تا فایل باز نشه فونت نیازی نیست مشکل حل بشه براتون فونت را میل میکنم.(چون باید بگردم)

موفق باشید.

پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، farzane_85 ، parisa570
(۱۳۹۰-۴-۵، ۱۱:۰۲ صبح)farzane_85 نوشته است:
(۱۳۹۰-۴-۵، ۱۰:۴۶ صبح)AliReza نوشته است:
سلام دوست عزیز ممنون
چرا؟
مرسی آقای مهندس
بسیار ممنون
(۱۳۹۰-۴-۵، ۱۰:۱۷ صبح)shokri نوشته است: سلام فرزانه جان فونت این کار دقیقا یادم نیست چی بود (چون الان تو سیستم خودمم خونده نمیشه) ولی بقیه فایل مشکلی نداره حالا اگه دوستان دیگه ای هم مشکل داشتن من نقشه هارو عکس می کنم تو سایت می ذارم شما میلتو نو بدید واستون عکسشو میل می کنم
ممنون دوست عزیز، لطف می کنی
FARZANE_SFSAM@YAHOO.COM

خواهش می کنم عزیزم

پاسخ
 سپاس شده توسط farzane_85
با سلام

این فایل در اتوکد 2007 بعد از دادن پسورد هیچ محتوایی رو نشون نمیده و تنها راهش استفاده از اتوکد 2010 هستش که با ارائه پسورد باز میشه و برای اینکه در اتوکد 2007 بشه ازش استفاده کرد فقط یه راه حل داره که چون جناب مهندس شکری گرامی صلاح دیدند فایل به این صورت باشه بنابراین باید از اتوکد 2007 صرف نظر کرد.

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان alireza 1 16,354 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۳ عصر
آخرین ارسال: milad93
  نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg alireza 1 16,042 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۴:۵۹ عصر
آخرین ارسال: raha93
  نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستای نامیله ملایر - همدان 19 نقشه alireza 0 15,966 ۱۳۹۶-۸-۳۰، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود فایل با ارزش استاندارد ها و ضوابط ساخت مسکن روستایی و فضاهای روستایی فرمتword shamim 6 10,148 ۱۳۹۵-۴-۲۰، ۱۱:۵۳ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  فروش ویژه فایل اتوکد قطعه بندی کل تهران amirurban 0 1,330 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۴۲ صبح
آخرین ارسال: amirurban
  جدول سازگاری کاربری های اراضی شهری amindatcom 2 3,487 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  فایل اتوکدی از نمای ۳۳ پل اصفهان Shahrsaz67 2 2,563 ۱۳۹۳-۱۱-۲۴، ۰۹:۵۱ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  VIP پروژه تحلیل فضای شهری- میدان Brightness 0 2,299 ۱۳۹۳-۹-۷، ۱۱:۲۴ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  روش و مراحل برنامه ریزي مسکن-دکتر لشکری maryam taban 0 1,780 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۷:۰۴ عصر
آخرین ارسال: maryam taban
Star پروژه شناخت فرآیند مکانیابی کاربری های خدمات شهری-دکتر زیاری maryam taban 0 2,019 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۵:۳۳ عصر
آخرین ارسال: maryam taban

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان