امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود طرح ریز پهنه بندی خطر زمین لرزهای شهر تبریز
فلات ایران یکی از نقاط زلزله‌خیز جهان است و در مقام دهم در بین ۵۱ منطقه زلزله خیز جهان قرار دارد‌. تغییر و تحول کوههای جوان این منطقه که موجب پیدایش چین‌خوردگیهای جدید و شکستگی لایه‌های زمین است‌، علت اصلی زلزله‌خیز بودن این منطقه است‌. مطالعات تاریخی زلزله‌نگاری‌، نشانگر آن است که تبریز نیز جزو مناطق زلزله‌خیز ایران به شمار می‌رود‌. به طوریکه این منطقه از ۶۳۴ سال قبل از میلاد مسیح فعالیت لرزشی داشته است‌. نویسندگان و مورخین وقوع زلزله‌های متعددی را در طول تاریخ شهر تبریز ثبت کرده‌اند‌. بر اساس این مستندات‌، این شهر بر اثر زلزله‌های مهیب‌، چندین بار کاملاً ویران شده است‌. مطالعات تاریخی و زلزله‌نگاری تا نیمه قرن نهم میلادی اطلاعات موثقی در اختیار نمی‌دهد‌. ولی از نیمه دوم این قرن‌، زمین لرزه‌های متعددی را که در این شهر به وقوع پیوسته است‌، می‌توان در منابع تاریخی و سفرنامه‌های متعددی که توسط سیاحان گرد آمده‌اند‌، پی‌جویی کرد‌.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   Shahrsazi.rar (اندازه: 15.65 MB / تعداد دفعات دریافت: 150)
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
 سپاس شده توسط m.marziye ، Brightness ، atelieahjam ، samira.n
سلام ممنون اما نشد!!!!

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط ماراویا
    (۱۳۹۲-۶-۱۰، ۰۹:۱۶ عصر)المیا نوشته است: سلام ممنون اما نشد!!!!
    سلام دوست عزیز فایل مشکلی نداره و دانلود میشه
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط ایلیا ، ماراویا
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۲:۰۷ عصر)haydariyan نوشته است:
    سلام
    من هم با نظر ایشون موافقم که دانلود نشد، البته فکر کنم مشکل از سروری باشه که فایل ها روش اپلود میشه، چون برای خیلی از ارسال های سایت خطا میده برای همین باید چندین و چندباره یک فایل رو دانلود کرد
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۲:۲۸ عصر)ایلیا نوشته است:
    سلام
    من هم با نظر ایشون موافقم که دانلود نشد، البته فکر کنم مشکل از سروری باشه که فایل ها روش اپلود میشه، چون برای خیلی از ارسال های سایت خطا میده برای همین باید چندین و چندباره یک فایل رو دانلود کرد
    ولی من فایل رو دانلود کردم و مشکلی هم نداشت.همون یکبار اولم که زدم دانلود شد

(۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۲:۴۳ عصر)haydariyan نوشته است:
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۲:۲۸ عصر)ایلیا نوشته است:
    سلام
    ولی من فایل رو دانلود کردم و مشکلی هم نداشت.همون یکبار اولم که زدم دانلود شد
    من گاهی اوقات در دانلود کردن فایل هایی که خودم آپلود کردم به مشکل بر می خورم!

با سلام

دوستان دوبار خودم دانلود کردم مشکلی نداشت ضمنا این فایل به سرور ی متصل نیست بر روی خود سایت ذخیره شده است.

با تشکر از حسن توجه عزیزان

سپاس شده توسط ایلیا
    (۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۳:۲۰ عصر)Maravia نوشته است: با سلام

دوستان دوبار خودم دانلود کردم مشکلی نداشت ضمنا این فایل به سرور ی متصل نیست بر روی خود سایت ذخیره شده است.

با تشکر از حسن توجه عزیزان
    هر فایلی بالاخره یه جا ذخیره میشه دیگه، سایت هم از این قاعده که مستثنی نیست، از سرورهای مختلفی می تونه استفاده کنه
    از اشکالات این مورد، نداشتن resume capability ، پایین بودن سرعت و خطا دادن به علت عدم دریافت اطلاعات از سرور مربوطه هست که البته در بسیاری از سایت ها هم هست و در برخی هم نیست. این مورد با مهندس دهقان صحبت کردیم و ایشون گفتن در حال پیگیری هستند
    پس فعلا صبر میکنیم تا ببینیم ایا این مطلب قابل رفع هست یا خیر

سپاس شده توسط ماراویا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان طرح تفصیلی کامل منطقه 7 تهران naeim_akbarpoor 3 2,806 ۱۳۹۶-۲-۲۰، ۰۷:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: Fbh
      طرح تفصیلی و جامع کرج Ateferafi 1 1,296 ۱۳۹۴-۸-۹، ۰۷:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درخواست طرح تفصیلی و جامع بندرعباس یاس خ 0 1,184 ۱۳۹۴-۷-۵، ۰۳:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: یاس خ
      طرح های تفصیلی کلیه ی مناطق تهران به صورت کامل meysam rezaei 0 1,239 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۵:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: meysam rezaei
      طرح الگوی توسعه منطقه 7 hamid_shahrsaz 5 2,945 ۱۳۹۳-۸-۲۲، ۰۹:۰۴ عصر
      رایگان محاسبه حق الزحمه تهیه طرح تفصیلی شهر atelieahjam 2 4,054 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۱۰:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      اطلاعات طرح تفصیلی منطقه چهار تهران ایلیا 3 9,974 ۱۳۹۳-۷-۱، ۱۰:۴۲ عصر
      دانلود سند راهبردی توسعه محلات محله مقدم منطقه 17 تهران hamid_shahrsaz 0 2,228 ۱۳۹۳-۱-۱۴، ۰۱:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      دانلود رایگان طرح توسعه راهبردی CDS شهر بابلسر ماراویا 0 4,163 ۱۳۹۲-۶-۱۰، ۱۰:۱۷ صبح
    آخرین ارسال: ماراویا
      طرح تفصیلی جدید تهران fayyaz 1 3,065 ۱۳۹۲-۵-۱۳، ۰۱:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: designwebsite

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان