امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز ثبت‌نام درتکمیل ظرفیت ارشد92 دانشگاه آزاد از پایان هفته یا اوایل هفته بعد
ثبت‌نام مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از پایان هفته آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ثبت‌نام داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت در رشته محل‌های تازه تاسیس آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از پایان هفته آغاز می‌شود و بر اساس آن کلیه داوطلبان اعم از پذیرفته‌شده و پذیرفته‌نشدگان می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.

همچنین بر اساس اعلام رییس مرکز آزمون مبنی بر ظرفیت پذیرش 8000 نفری در مرحله تکمیل ظرفیت، سعی می‌شود نتایج پذیرفته‌شدگان در این مرحله تا قبل از 15 مهر ماه اعلام شود.

شایان ذکر است، بر اساس زمانبندی واحدهای دانشگاهی مختلف کلاس‌های پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت در مهر ماه و یا بهمن ماه آغاز می‌شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا

آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
یعنی چی؟ الن ما که مرحله 2 امتحان دادیم ا کجا بدونیم قبولیم یا نه؟ که اگه قبول نمیشیم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم یا نه؟!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mahnaz_1414
(۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۴:۰۴ عصر)g1990 نوشته است: یعنی چی؟ الن ما که مرحله 2 امتحان دادیم ا کجا بدونیم قبولیم یا نه؟ که اگه قبول نمیشیم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم یا نه؟!!!
احتمالا نتیجه گروه هنر رو هم بدن ....خودشون گفتن آخر شهریور....فایل پیوستی(قسمت مشخص شده)

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   3333.pdf (اندازه: 246.37 KB / تعداد دفعات دریافت: 59)

پاسخ
 سپاس شده توسط mahnaz_1414
با سلام
آیا کسی که مجاز نشده که درمرحله دوم(آزمون اسکیس)شرکت کنه مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت است؟ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۹:۲۵ عصر)GMemary نوشته است: با سلام
    آیا کسی که مجاز نشده که درمرحله دوم(آزمون اسکیس)شرکت کنه مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت است؟ممنون

طبق چیزی که مرکز آزمون و روابط عمومی دانشگاه آزاد اعلام کرده کسانی که قبول نشدن مرحله اول رو و حتی قبول شدن سر جلسه مرحله دو نرفتن امکان شرکت در تکمیل ظرفیت ندارن.....با توجه با اینکه هر رشته محل هم 4 برابر ظرفیت برای مرحله اول اعلام قبولی کرده....احتمال اینکه ظرفیت ها خالی بمونه و کار به اونایی که که تو مرحله اول مجاز نشدن برسه خیلی کمه....

پاسخ
    یه سوال از دوستان
    ترم اول موقع ثبت نام ، شهریه ثابت و متغیر رو با هم میگیرن یا مهر فقط شهریه ثابت گرفته میشه و آخر ترم شهریه متغیر رو میگیرن ؟!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۶-۲۶، ۰۱:۳۲ صبح)asroma08 نوشته است: یه سوال از دوستان
      ترم اول موقع ثبت نام ، شهریه ثابت و متغیر رو با هم میگیرن یا مهر فقط شهریه ثابت گرفته میشه و آخر ترم شهریه متغیر رو میگیرن ؟!

سلام...فقط شهریه ثابت....

پاسخ
       سپاس شده توسط asroma08
      معلوم نشد نتیجه ما رو کی میدن؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۶-۲۶، ۱۰:۴۱ صبح)mh3 نوشته است: معلوم نشد نتیجه ما رو کی میدن؟

فایل پیوستی رو نگاه مینداختین........

پاسخ
        با توجه به این اوضاع ما باید تکمیل شرکت کنیم یا نه؟شاید قبول نشدیم؟کسی تراز دانشگاه شاهرود علوم تحقیقاتشو نمیدونه؟من ترازم 5500 است اسکیسو زیاد خوب ندادم یعنی برشا رو نکشیدم قبول میشم؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,521 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
          آخرین ارسال: M-Noori
            ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,336 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
          آخرین ارسال: Sahab
            انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,376 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
            آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,441 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
            نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,473 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
            دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
          آخرین ارسال: godonly.
            اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,378 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
            hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,379 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            اعتبار مالی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه آزاد اعلام شد/بهار93 Sahab 0 1,157 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۱۰:۱۲ صبح
            توزیع کارت کنکور دکتری نیمه متمرکز سال 93 آغاز شد Sahab 0 1,095 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۱۱:۰۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان