امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر92
سلام...برای دوستانی که انشا... قبول میشن و می خوان از الان برنامه ریزی کنن.....س.ح.ا.ب

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   Tarahi Hamedan.zip (اندازه: 231.32 KB / تعداد دفعات دریافت: 28)
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye
سلام ... میخواستم تراز و درصد اسکیس آخرین نفراتی که طراحی همدان زدن رو بدونم ... میتونید منو راهنمایی کنین...؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۲۸، ۱۲:۵۴ عصر)barloox نوشته است: سلام ... میخواستم تراز و درصد اسکیس آخرین نفراتی که طراحی همدان زدن رو بدونم ... میتونید منو راهنمایی کنین...؟

سوالت گنگ ....یعنی کامل نیست....... ولی تو آخرین تکمیل ظرفیت سال 91 : نمره کل آخرین نفر

4191 و رتبه آخرین نفر 216 بود....موفق باشید

پاسخ
    میدونم تا درصد اسکیس مشخص نشه نمیشه نظر داد.من رتبه ام 224 بود و ترازم حدود 5150 ... اسکیسمو خوب نزدم...یعنی شیت شناخت و تحلیل رو راضی بودم ولی شیت آخر که طراحی بودو اصلاً ... :(
    شنیدم این دانشگاه تو لیست تکمیل ظرفیت نیست چون پارسال آخرین نفرات تکمیل ظرفیت اسکیسشون منفی بوده و اساتید دانشگاه کلی اعتراض کردن ...
    با این توصیفات نمیدونم امید داشته باشم یا نه؟؟؟

پاسخ
    تا اونجایی که من میدونم طراحی شهری همدان پردیس واحد علوم و تحقیقاته

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      up........

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر93 Sahab 0 1,285 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۲۸ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر93 Sahab 0 1,153 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۴:۲۸ عصر
        لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان/دی92 Sahab 0 1,094 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۲:۱۴ صبح
        لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات طراحی شهری دانشگاه آزاد همدان/دی92 Sahab 0 933 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۲:۱۴ صبح
        لیست دروس،کلاس،اساتید وتاریخ امتحانات برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد همدان/مهر92 Sahab 2 1,852 ۱۳۹۲-۷-۸، ۱۲:۱۳ عصر
        هنرمندی دانشجویان بر دیوارهای دانشکده هنر و معماری واحد همدان قاصدک 3 3,775 ۱۳۹۱-۴-۹، ۰۹:۴۹ عصر
      آخرین ارسال: century21

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان