امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مطالعاتی از شهر شیراز
دوستان سلام

من خیلی سریع به مطالعات طرح جامع و نقشه هاش و مطالعات طرح تفصیلی شیراز ، مخصوصا منطقه 1 ، نیاز دارم . مسکن و شهرسازی و شهرداری ها همکاری نمی کنند . حتما هم نامه ای از طرف دانشگاه می خوان . منم دانشگام شهر دیگه است و سخته رفتن برام به خاطر یه نامه .

ممنون می شم کمکی کنید .

و خب کلا اطلاعاتی درباره توپوگرافی شهر و شرایط اقلیمی و اینا . . .

یه سوال دیگه هم داشتم . نقشه طرح تفصیلی شیراز رو دارم اما فونت خیابون هاش نمی خونه . هر فونتی میریزم فایده نداره . نمی دونید دقیقا چه فونتی می خواد ؟ طرح هادی و اینایی که دارم با همین فونت ها حل شد اما طرح تفصیلی نه :(

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام.لطف کنید بفرمائید دانشجوی چه رشته و دانشگاهی هستید+ایمیلتون؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saghi.sh
(۱۳۹۲-۷-۲۱، ۰۵:۲۴ عصر)javakili نوشته است: با سلام.لطف کنید بفرمائید دانشجوی چه رشته و دانشگاهی هستید+ایمیلتون؟

سلام

معماری می خوندم . ( ایشالله ارشد طراحی شهری )

بوشهر قبول شدم . اما شیراز مهمان دائم بودم . حالا پایان نامه رو باید بوشهر دفاع کنم .

خیلی ممنون . خیلی خیلی

پاسخ
طرح مجموعه شهری مشاور شهر و خانه موجوده..
اگر خاستی با من تماس بگیر
همه اش فایل پیدی اف

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saghi.sh
(۱۳۹۲-۷-۲۲، ۰۸:۵۷ عصر)starsat نوشته است: طرح مجموعه شهری مشاور شهر و خانه موجوده..
همه اش فایل پیدی اف

خیلی ممنون

پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۲۱، ۰۵:۲۴ عصر)javakili نوشته است: با سلام.لطف کنید بفرمائید دانشجوی چه رشته و دانشگاهی هستید+ایمیلتون؟

(۱۳۹۲-۷-۲۲، ۰۸:۵۷ عصر)starsat نوشته است: طرح مجموعه شهری مشاور شهر و خانه موجوده..
همه اش فایل پیدی اف

سلام.دوستان تازه وارد لازم به ذکر هست که اطلاعات در سایت به اشتراک گذاشته میشه.لطفاً درخواست ایمیل کردن اطلاعات رو نکنید.ممکنه دوستان دیگه ای هم به این اطلاعات نیاز پیدا کنند. لطفاً اطلاعات رو همینجا ارسال کنید. تشکر
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۲-۷-۲۳، ۰۸:۴۸ صبح)Brightness نوشته است:

همه اش فایل پیدی اف

سلام.دوستان تازه وارد لازم به ذکر هست که اطلاعات در سایت به اشتراک گذاشته میشه.لطفاً درخواست ایمیل کردن اطلاعات رو نکنید.ممکنه دوستان دیگه ای هم به این اطلاعات نیاز پیدا کنند. لطفاً اطلاعات رو همینجا ارسال کنید. تشکر

تشکر از شما
لطفا دوستان ایمیل هاشون رو در سایت قرار ندند و حتی المقدور اطلاعات رو همینجا آپ کنید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
سلام

والا من در جریان نبودم . چشم :)

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad درخواست پایان نامه alirezam994 1 1,229 ۱۳۹۵-۳-۱۱، ۰۴:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  درخواست کمک برای موضوع پایان نامه قاصدک 5 4,500 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
  درخواست مقاله saharava 4 1,677 ۱۳۹۴-۸-۱۳، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: khansa
  درخواست رایگان درخواست کمک درباره میدان انقلاب (فرصت ها و تهدید ها) shahrsazism 1 1,266 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
Star درخواست صفحاتی از کتاب mahsa.aezzi 4 2,465 ۱۳۹۴-۱-۶، ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: mahsa.aezzi
  درخواست رایگان کمک در مورد روش تحقیق:بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 4 2,955 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۱۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  درخواست رایگان روش تحقیق: بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 0 1,801 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۰۸:۱۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست کمک فوق فوری!!!!!!پارک ملت مشهد targol.s 8 3,236 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۰۸:۳۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست GIS استان گیلان keyhan_mybb_import62099 0 1,183 ۱۳۹۳-۵-۲۸، ۱۱:۵۳ صبح
آخرین ارسال: keyhan_mybb_import62099
  درخواست پروژه مکانیابی شهرک مسکونی+هزینه سوره حسینی 2 1,960 ۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۵:۰۹ عصر
آخرین ارسال: سوره حسینی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان