امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
می شه در مورد یک سوال در این تاپیک جواب بدید ممنون میشم
دو ستان سوالی داشتم در در سهای کارگاهی وقتی میگویند باید شرح خدمات در مورد یک موضوع ارایه بدید این شرح خدمات شامل چه فاکتورهایی است
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
سلام دوست عزیز

بطور دقیق نمیدونم اما اونچه که متوجه شدم:
شرح خدمات یعنی: توضیح کارهایی که باید درباره موضوع مورد نظر در اجرا سنجیده و قرار داده شوند.

رشتتون چی هست؟
و شرح خدمات چه چیزی رو میخوای-که اگه داشته باشم براتون بذارم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام
منظور از شرح خدمات ، ارائه سرفصل ها و زیر مجموعه آنها برای بررسی بر روی یک محدوده می باشد.
از طرفی برای کار دانشگاه به نوعی میشه گفت شبیه چک لیست است که در اول ترم توسط استاد داده میشود که دانشجویان بدانند تا آخر ترم قرار است چه کارهایی را انجام دهند و البته معمولا در آخر ترم هم براساس مواردی که در آن شرح خدمات آمده نمره به ریز تقسیم می شود.

برای مثال در کارگاه یکی از اصلی ترین موارد ، بررسی کالبدی محدوده است در شرح خدمات گفته می شود که در بحث کالبدی باید نوع بافت، دانه بندی ، عمربنا، کیفیت بنا و ... ارائه شود .

موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
شرح خدمات شامل قسمت های مختلفی هستش که هریک زیر مجموعه ای دارند
این قسمت ها میتونند تاریخی، اجتماعی، اقتصادی، شهرسازی باشند و در هریک زیر مجموعه های مرتبط گنجانده میشه و متخصص های مربوطه هر بخش را جداگانه به عهده میگیرند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
خوب من هم میدونم اینها است ولی میشه یک مثال یا یک نمونه بزارید که ادم همه چی دستش بیاد

پاسخ
برخی از توضیحاتی که دوستان دادن خیلی به توضیح شرح خدمات نزدیک نبود یا بیشتر جنبه آکادمیک داشت. شرح خدمات، بطور کلی در هر رشته ای و در مورد قراردادهایی به کار میره که یک مشاور یا پیمانکار موظف به ارائه خدمات مشاوره ای یا اجرایی میشه. شرح خدمات سلسله مراتب و نوع خدمات یا مشاوره ای رو که باید صورت بگیره تعیین میکنه و بخش بسیار مهمی از قرارداد هست چون مبلغ پروژه و سنجش کیفیت و همچنین مدت زمان پیش بینی شده برای انجام پروژه براساس شرح خدمات ارائه شده و مورد توافق طرفین سنجیده میشه. فایل پیوست، نمونه ای از شرح خدمات "تهیه طرح توسعه عمران و تفصیلی" می باشد که وظایف مشاور رو در طی قراردادهای مربوط به طرحهای تفصیلی شرح داده.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   شرح خدمات تهیه طرح توسعه عمران و تفصیلی.pdf (اندازه: 79.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 42)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، foroogh.r
دوستان اینها تو سایت یافت میشه من به شرح خدمات طراحی ورودی شهر نیاز دارم که نتونسم پیدا کنم

پاسخ
(۱۳۹۲-۸-۲، ۱۱:۱۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: دوستان اینها تو سایت یافت میشه من به شرح خدمات طراحی ورودی شهر نیاز دارم که نتونسم پیدا کنم

پس چرا سوالتون رو سر و ته پرسیدید؟! کاری که میخواید بکنید برای دانشگاه هست یا یک کار صنفیه؟ اگر کار صنفی هست کارفرماش کجاست؟

پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r
یک کار دانشگاهیی تو مقطع ارشد است

پاسخ
(۱۳۹۲-۸-۳، ۱۲:۱۱ صبح)s1s2s3 نوشته است: یک کار دانشگاهیی تو مقطع ارشد است

پس شما قطعاً به شرح خدمات نیازی نداری! در واقع میخوای فرآیند طراحی ورودی شهر رو پیدا کنی، درسته؟ اگر با جزئیات بگی چی میخوای و عنوان کارت چیه و برای چه درسیه، خیلی بهتر از اینه که دونه دونه مجبور باشی بگی و سریعتر هم میشه راهنماییت کرد! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، FaTyJo0oN ، 9123533029

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تحصیل 30 هزار دانشجو در دانشگاه های آزاد استان سمنان mina91 0 1,364 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mina91
  کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,423 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
  داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند mina91 0 1,248 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,597 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,605 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1 2,102 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  اطلاعیه سازمان سنجش در مورد تکمیل ظرفیت armangostar 1 1,914 ۱۳۹۲-۸-۱، ۱۲:۵۶ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  دوستانی که پروپوزال بلدن بیان به این یک سوال جواب بدن s1s2s3 6 3,069 ۱۳۹۲-۷-۲۳، ۱۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  می شه کمک کنید s1s2s3 5 2,612 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۰۴:۲۸ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  کمک در مورد مقاله نوشتن پزوهشی s1s2s3 11 7,097 ۱۳۹۲-۷-۱۷، ۰۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان