امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شهرک توریستی تفریحی ؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوستان خسته نباشید این سوال یکی از دوستامه که تو سایت مطرح کردم تا ایشالله بتونه جواب بگیره هر کی میتونه کمک کنه لطفا.......
زدن کانسپت برای یک شهرک توریستی تفریحی به شرح زیر:
مساحت 40 هکتار
از جنوب خیابان 45 متری و در انسوی خیابان جنگل
از شرق به خیابان 35 متری
ازغرب به رودخانه وصل میشود و شمال ان به دریای خزر
شیب همه خیابان ها 2 درصد است و اقلیمشم خزری...
اگه کسی بلده بگه چطوری میشه ترسیم کرد و یک نمونه کار اگه دارین بزارین...
البته اینا رو هم اگه دارین ممنون میشم بزارین:
سرانه های شهرک توریستی تفریحی
کاربری های مورد نیاز
انواع تراکم هاش
و ضوابط ساختمانی
و هر منبع و رفرنسی که به نظرتون میتونه به دردش بخوره....
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط century21
اول این محدوده رو بصورت یک محله در نظر بگیرید ببنید چه سرانه هایی توی یک محله وجود داره حالا چون شهرک توریستی تفریحی هست یکسری کاربری های واسط و خدمات رسان هم برای این شهرک وجود داره...اگر در یک محله مسکونی سرانه مسکونی 50 باشه اینجا چون شهرک توریستی تفریحی هس سرانه توریستی تفریحیش زیاد میشه این سوالات معمولا سوالات ارشد دانشگاه ازاد در قبل بوده که میتونید از نمونه هاش استفاده کنید موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، century21
سلام. آزمون عملی دکترا سال 88، اگه اشتباه نکنم،طرح اماده سازی یک شهرک توریستی - تفریحی بود که یکی از دوستان فایلش رو به همراه جواب که در اون سرانه ها و کاربری ها هم به تفصیل آورده شده بود، ارسال کرده بودند. فایلش توی سایت اسکیس موجود هست.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط century21
ممنون میشه لینکشو بزارین لطفا....................4242424241414141

پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۴، ۰۷:۲۷ عصر)dementor نوشته است: ممنون میشه لینکشو بزارین لطفا....................4242424241414141
حتماً. این فایل در تالار رمز دار ویژه اعضای فعال کنکور سال گذشته قرار داره،بعد از انتقال به قسمت وی آی پی،لینکشو اینجا میذارم.

پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۴، ۰۷:۲۷ عصر)dementor نوشته است: ممنون میشه لینکشو بزارین لطفا....................4242424241414141
سلام و تشکر
بزودی برای شما ایمیل می شود.
تشکر ویژه از مهندس برایتنس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان