امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشگاه هنر (پردیس)در مقطع ارشد و دکتری برای نیم سال دوم 92 دانشجو می پذیرد
دانشگاه هنر در شعبه پردیس دانشگاهی خود بر اساس مجوزهای وزارت علوم دانشجو می پذیرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاه هنر در شعبه پردیس دانشگاهی خود بر اساس مجوزهای صادر از وزارت علوم، از بین داوطلبان واجد شرایط در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری دانشجو می پذیرد.
متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه اطلاع رسانی دانشگاه هنر به نشانی www.art.ac.ir از شرایط و نحوه ثبت نام آگاهی یابند.
مهلت ارسال مدارک برای شرکت در این فراخوان تا 19 دی ماه ادامه دارد و آزمون پذیرش نیمه نخست بهمن ماه برگزار خواهد شد.

راهنمای پذیرش دکتری و ارشد پیوست شده دانلود کنید :

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   art arshad.pdf (اندازه: 214.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 45)
.pdf   art phd.pdf (اندازه: 229.52 KB / تعداد دفعات دریافت: 65)
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط مهسا_mahsa ، m.marziye ، rmz.mina ، elham90 ، kasrak
55 ملیون تومن بدی درس بخونی؟!!!!!!
ظلمه دیگه همین الان به من بگن بیا نمیرم به نظرم اش دهن سوزی نیست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا
محل تحصیلش کجاست؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
55 میلیون میشه 4 ترمش؟

فک نکنما

پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۲۶، ۱۱:۳۴ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: محل تحصیلش کجاست؟
کرج

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,536 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: M-Noori
  ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,338 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,186 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
  انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,378 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,445 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
  نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,478 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
  نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,299 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
  اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,210 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
  برنامه‌های درسی معماری و شهرسازی در تمام مقاطع اصلاح می‌شود Sahab 0 1,221 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۱۱:۲۶ صبح
  خبر مهم << برگزاري كنكور سراسري مختص واحدهای پردیس برای اولین بار godonly. 4 2,087 ۱۳۹۳-۴-۲، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان