امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک فرصت ویژه برای دانلود فایلهای ویژه...عضویت ویژه رایگان به مدت 7 روز
سلام
فقط به مدت یک هفته با ارسال 10 فایل در سایت ایران شهرساز عضویت ویژه رایگان هدیه بگیرید و با ارسال فایلهای بیشتر عضویت تا یک سال به ارزش 72000 تومان هدیه بگیرید.
زمان شروع:
14 دی ماه
زمان پایان:
21 دی ماه
به دوستان خود نیز اطلاع دهید.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، Avril256
10 ارسال یا 10"فایل"؟و این ارسال ها فقط از 14ام تا 21ام باشند شامل عضویت رایگان میشن؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام ده ارسال که دارای فایل پیوستی باشه مثل مقاله در بازه زمانی مورد نظر

پاسخ
 سپاس شده توسط Avril256
کاربرانی که تا این لحظه هدیه عضویت ویژه رایگان به آنها تعلق گرفته است که در صورت افزایش ارسال مدت آن بیشتر خواهد شد:
1- مهندس vahidke عضویت ویژه 24 ساعته >>11 ارسال دارای فایل پیوست
2- مهندس haniye_s عضویت ویژه یک ساعته>>3 ارسال دارای فایل پیوست در vip
3-مهندس mar-mar عضویت ویژه یک ساعته >>4 ارسال دارای فایل پیوست
4- مهندس امير سويزي عضویت ویژه یک ساعته>>4 ارسال دارای فایل پیوست در vip

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۱۱:۱۶ عصر)AliReza نوشته است: کاربرانی که تا این لحظه هدیه عضویت ویژه رایگان به آنها تعلق گرفته است که در صورت افزایش ارسال مدت آن بیشتر خواهد شد:
چرا من نمیتونم از قسمت vip استفادهس کنم؟؟؟عضویت ویژه واسه چیه؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۰-۱۷، ۰۳:۳۰ عصر)vahidke نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۱۱:۱۶ عصر)AliReza نوشته است: کاربرانی که تا این لحظه هدیه عضویت ویژه رایگان به آنها تعلق گرفته است که در صورت افزایش ارسال مدت آن بیشتر خواهد شد:
چرا من نمیتونم از قسمت vip استفادهس کنم؟؟؟عضویت ویژه واسه چیه؟؟

سلام بدلیل محدودیت زمانی 24 ساعته عضویت ویژه اهدایی به شما هر زمانی که شما درخواست دهید فعال میشود که به استناد این ارسال از هم اکنون به مدت 24 ساعت فعال شدیدبا تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط reza1366
کاربرانی که تا این لحظه هدیه عضویت ویژه رایگان به آنها تعلق گرفته است که در صورت افزایش ارسال مدت آن بیشتر خواهد شد:
1- مهندس vahidke عضویت ویژه 24 ساعته >>11 ارسال دارای فایل پیوست(اهدا شد از 17 تا 18 دی ماه)
2- مهندس haniye_s عضویت ویژه 48 ساعته>>18 ارسال دارای فایل پیوست در vip(ارتقا یافته)
4- مهندس امير سويزي عضویت ویژه 48 ساعته>>22 ارسال دارای فایل پیوست در vip(ارتقا یافته)
5-مهندس پریوش عضویت ویژه یک ساعته >>4 ارسال دارای فایل پیوست در vip

بدلیل محدودیت زمانی در صورت نیاز اعلام نمایید تا فعال شوید.

پاسخ
فرصت در این طرح فقط تا 24 ساعت آینده می باشد و امشب اسامی اعضایی که در طرح شرکت کردند اعلام می شود.
در حال حاضر فقط یکی از اعضا از عضویت ویژه استفاده نمودند و بقیه اعضا در صورت نیاز و اعلام آنی اهدا می شود.

پاسخ
1- مهندس vahidke عضویت ویژه 24 ساعته >>11 ارسال دارای فایل پیوست(اهدا شد از 17 تا 18 دی ماه)
2- مهندس haniye_s عضویت ویژه 48 ساعته>>18 ارسال دارای فایل پیوست در vip(ارتقا یافته)
4- مهندس امير سويزي عضویت ویژه 10 روزه>>74 ارسال دارای فایل پیوست در vip(ارتقا یافته 2 )
5-مهندس پریوش عضویت ویژه یک ساعته >>7 ارسال دارای فایل پیوست در vip
6- مهندس Architect.h عضویت ویژه 48 ساعته>>18 ارسال دارای فایل پیوست
7- مهندس پریوش عضویت ویژه 48 ساعته>>18 ارسال دارای فایل پیوست در vip
8- مهندس Avril256 عضویت ویژه 1 ساعته>>12 ارسال دارای فایل پیوست و بدون پیوست
9- مهندس amir_33 عضویت ویژه 1 ساعته>>10 ارسال دارای فایل پیوست
10- مهندس Masih عضویت ویژه 7 روزه >>109 ارسال دارای 35 فایل پیوست و 74 بدون پیوست

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۰-۲۱، ۰۱:۳۶ صبح)AliReza نوشته است: کاربرانی که تا این لحظه هدیه عضویت ویژه رایگان به آنها تعلق گرفته است که در صورت افزایش ارسال مدت آن بیشتر خواهد شد:
4- مهندس امير سويزي عضویت ویژه 10 روزه>>74 ارسال دارای فایل پیوست در vip(ارتقا یافته 2 )
5-مهندس پریوش عضویت ویژه یک ساعته >>7 ارسال دارای فایل پیوست در vip
6- مهندس Architect.h عضویت ویژه 48 ساعته>>18 ارسال دارای فایل پیوست
7- مهندس پریوش عضویت ویژه 48 ساعته>>18 ارسال دارای فایل پیوست در vip
8- مهندس Avril256 عضویت ویژه 1 ساعته>>12 ارسال دارای فایل پیوست و بدون پیوست
9- مهندس amir_33 عضویت ویژه 1 ساعته>>10 ارسال دارای فایل پیوست
10- مهندس Masih عضویت ویژه 7 روزه >>109 ارسال دارای 35 فایل پیوست و 74 بدون پیوست

با تشکر از پیشنهادهای تشویقی که قرار میدید ولی فکر میکنم این روش ارزیابی فایلها که فقط کمیت رو در نظر میگیرید خیلی جالب نباشه!
مثلاً از لحاظ کیفی، یه کتاب با یه کار کارگاهی طرح 1 در یک سطح هستند؟
یا وقتی مثلاً یک کتاب 250 مگابایت حجمش هست با یه مقاله 100 کیلوبایتی به یک اندازه زمان میبرن برای آپلود؟
اینطوری هم که بنده متوجه شدم ارسالهای خارج از سایت (بدون پیوست) ارزشی برای سایت نداره. اگر واقعاً به این شکل هست بفرمایید که کتابها رو از دسترس خارج کنم چون تا جایی که من دیدم بعضی از اون کتابها از نایاب ترین کتابهای شهرسازی هست ولی اگر به درد این سایت یا کاربرانش نمیخوره، در دسترس نبودنش بهتر از بودنش هست.
ممنون!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Avril256

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,867 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,825 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,900 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,645 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,826 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,551 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
  اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 919 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان