امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به انجمن و حمایت از ما
سلام دوستان و کاربران عزيز:

تمام عزيزاني که قصد کمک به انجمن به هر طريقي چه مالي چه فکري و ... را دارند دعوت بعمل می آيد.

در همین راستا در قبال کمک شما پوینتی برای شما در نظر گرفتیم.

براي ارسال مبلغ مورد نظر خود ميتوانيد از سيستم پرداخت انلاين سايت (تمام کارت های بانک های عضو شتاب ) استفاده نمائيد. و حتما شماره تراکنش که عددی 5 رقمی است را در همین پست بزارید یا پیام خصوصی کنید.

1000 تومان[تصویر:  pardakht%20online.png]2000 تومان[تصویر:  pardakht%20online.png]

3000 تومان[تصویر:  pardakht%20online.png]4000 تومان[تصویر:  pardakht%20online.png]

5000 تومان[تصویر:  pardakht%20online.png]6000 تومان[تصویر:  pardakht%20online.png]

7000 تومان[تصویر:  pardakht%20online.png]8000 تومان[تصویر:  pardakht%20online.png]

9000 تومان[تصویر:  pardakht%20online.png]10000 تومان[تصویر:  pardakht%20online.png]

دوستان عزیز بعد از پرداخت فقط شماره تراکنش که عدد پنج رقمی پرداخت را در همین پست بزارید.

با تشکر

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ALI XxX ، lofra ، 0RKIDEH
چرا حمایت از سایت اینقدر پیچیده است ؟ من میخواستم از حساب بانک ملی خودم از سایت حمایت کنم ولی متاسفانه نمیشه این زرین پال نمیدونم چیه قراردادید من عضو هم شدم ولی باز هم نمیشه پرداخت کرد یعنی خیلی دردسر داره.
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۴، ۰۴:۴۵ عصر)elena نوشته است: چرا حمایت از سایت اینقدر پیچیده است ؟ من میخواستم از حساب بانک ملی خودم از سایت حمایت کنم ولی متاسفانه نمیشه این زرین پال نمیدونم چیه قراردادید من عضو هم شدم ولی باز هم نمیشه پرداخت کرد یعنی خیلی دردسر داره.

سلام

خوب شما دوباره امتحان میکردید. و نیازی به عضویت در اون سایت نیست.

اگه طبق این مراحل رفته باشید نباید مشکلی باشه

1-

.png   پرداخت زرین پال1.png (اندازه: 4.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 24)

2-

.png   پرداخت زرین پال2.png (اندازه: 34.53 KB / تعداد دفعات دریافت: 22)

3-

.png   پرداخت زرین پال3.png (اندازه: 53.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 26)

در آخر هم شما ارسال نهایی را میزنید و به سایت باز میگردید.
با سپاس

پاسخ
سلام خدمت مدیر سایت

مبلغ ناچیزی را در حمایت از سایت واریز نمودم و از شما که شبانه روز به خاطر پیشرفت علم تلاش میکنید تشکر می نمایم.

امیدوارم در این راه پر فراز و نشیب موفق و موید باشید.

شماره تراکنش: 90464
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
نظر شما برای ما ارزشمند است
بروزترین سایت معماری
[تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۵-۱۴، ۰۵:۰۹ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۵-۱۴، ۰۴:۴۵ عصر)elena نوشته است: چرا حمایت از سایت اینقدر پیچیده است ؟ من میخواستم از حساب بانک ملی خودم از سایت حمایت کنم ولی متاسفانه نمیشه این زرین پال نمیدونم چیه قراردادید من عضو هم شدم ولی باز هم نمیشه پرداخت کرد یعنی خیلی دردسر داره.

سلام

1-

2-

3-

با سپاس

همانطور که گفتم من قصد داشتم از حساب بانک ملی این کار را انجام بدم ولی در قسمتی که شما گفتید تنها نام دو بانک پارسیان و پاسارگاد وجود دارد.

پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۵، ۰۴:۴۳ عصر)elena نوشته است:
(۱۳۹۰-۵-۱۴، ۰۵:۰۹ عصر)AliReza نوشته است:

سلام

1-

2-

3-

با سپاس

همانطور که گفتم من قصد داشتم از حساب بانک ملی این کار را انجام بدم ولی در قسمتی که شما گفتید تنها نام دو بانک پارسیان و پاسارگاد وجود دارد.
سلام
شما یکی از دو بانک(پارسیان و پاسارگاد) را انتخاب کنید و شماره کارت و ... (ملی - ملت - سینا- و....)را وارد کنید و واریز میشه و این یک درگاهه و از هر بانکی میشه واریز نمود.

مهندس leila هم از بانک ملت پرداخت نموده بود.

نیازی به عضویت نیست و عضویت فقط برای اینه که یک وقت مشکلی پیش بیاد که معمولا پیش نمییاد چون تمام مشخصات دریافت کننده را شما مشاهده مینمایید.

با سپاس

پاسخ
سلام
سایت خوبی دارید موفق باشید.
نام کاربری:architect57
شماره تراکنش:98338

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,900 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,090 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
      اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,877 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
      عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا alireza 9 3,975 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۰۱:۳۱ عصر
      مژده /طرح اعطای تسهیلات و حمایت از دانشجویان برتر سراسر کشور Brightness 3 1,593 ۱۳۹۳-۵-۶، ۱۲:۴۸ صبح
    آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان