امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصول و ضوابط طراحی روگذر روی پارک(کمک)
Exclamation 
سلام دوستان!
واقعا نیاز دارم به کمکتون!
راجع به استانداردها و قوانین مربوط به رو گذر هر کتابی مقاله ای پروژه ای چیزی دارین لطفا دریغ نکنید17
اگه بشه یکم زود!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
می تونید از جلد 10 آیین نامه طراحی راههای شهری (وزارت مسکن و شهرسازی ) استفاده کنید
استانداردها : حداقل ارتفاع 4.75 متر ( البته حداقل با توجه به سطح عملکردی و درجه معبر در زیر روگذر تعیین می شود)
حداقل عرض آزاد روگذر 2.25 متر . عرض مفید برای حرکت پیاده حداقل 1.25 متر در نظر گرفته شود .
در نظر گرفتن 0/5 متر عرض برای حرکت صندلی چرخ دار در هر مسیر. در صورت استفاده مسیر دوچرخه در روگذر ،ایجاد اختلاف ارتفاع 5 تا 10 سانتی متری با مسیر حرکت پیاده و رعایت حداقل شعاع داخلی قوس 4 متر در گوشه ها برای مسیر دوچرخه.
عدم استفاده از مصالح فلزی در کف روگذر
البته کتاب شبکه ارتباطی در طراحی راههای شهری قریب هم میتونه کمک خوبی باشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط serafina
مرسی!
حداکثر شیب برای رو گذر سواره رو چقدر می تونه باشه؟

پاسخ
حداکثر شیب مجاز برای معابر شهری 8 درصد است روگذر سواره هم می تواند از این ضابطه پیروی کند اما اگر روگذر یک معبر شریانی درجه 2 است حداکثر شیب طولی باید 6 درصد باشد و در صورتی که سطح عملکردی آن بالاتر است این مقدار حداکثر 4 درصد خواهد بود.

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، arvik ، serafina
واقعا ممنون!

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۴، ۰۸:۴۶ عصر)serafina نوشته است: واقعا ممنون!
خواهش می کنم
موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط serafina

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک فوری elahian 2 1,972 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: النازی.1993.
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,129 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,630 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,332 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
  شیت طراحی شهری(طراحی محله و جداره ی خیابان) دارید alireza 1 3,228 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۱۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  درخواست رایگان پایان نامه در خصوص طراحی در بافت قدیم alireza 1 2,297 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۵:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست غیر رایگان طراحی شهری در بافت های دارای آرامگاه های تاریخی alireza 0 1,833 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۰:۲۸ عصر
  درخواست رایگان نمونه های خلاقانه طراحی مبلمان شهری و جداره alireza 0 3,041 ۱۳۹۳-۹-۲۵، ۱۰:۵۰ عصر
  درخواست رایگان کیفیت در طراحی شهری alireza 1 1,264 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان