امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواهشا سایت را به بنگاه معاملاتی تبدیل نکنید
خواهشا سایت را به بنگاه معاملاتی تبدیل نکنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام

میتونید شرح بدید که در کدوم قسمت به بنگاه معاملاتی تبدیل شده؟ تا همه بدونند!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    اره یکی اونجا نوشته دانلود تنظیم شرایط وقتی می ری اونجا نوشته با پول در واقع همه فوشگاه به راه انداختند من خودم یکبار این کار را کردم ولی پشیمان شدم و همه مطالب را از سایت برداشتم

پاسخ
    (۱۳۹۰-۵-۱۶، ۰۵:۴۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: اره یکی اونجا نوشته دانلود تنظیم شرایط وقتی می ری اونجا نوشته با پول در واقع همه فوشگاه به راه انداختند من خودم یکبار این کار را کردم ولی پشیمان شدم و همه مطالب را از سایت برداشتم

درود

دوست عزیز لطفا مطالب ارسالی را با دقت بخونید تا اینجور تاپیک های انحرافی نزنید.

در صورتی که شخصی در سایت بخواهد فروشگاه راه بیندازد و کار های مشابه انجام دهد،هم اعتبار منفی میگیرد وهم اینکه ارسالش هم بدون اطلاع حذف خواهد شد.

و تذکر بصورت پیام خصوصی در مرحله اول و دوم و در صورتی که رعایت نشه از خدمات سایت محروم خواهد شد.

این آخرین جمله ایشون در اون ارساله:

نقل‌قول: همه جزوات رو به صورت مجانی واسه دانلود ویزارم

و ایشون بزرگی میکنند که جزوات با ارزش را برای دانلود در سایت قرار میدند و اتفاقا خیلی خوب شد که قیمت ها را گذاشتند تا بقیه به ارزش کارشون پی ببرند.

با سپاس و آرزوی قبولی طاعات همه شما روزه داران
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط shhs ، shahabsaa
    خواهشن بی انصافی نکنید منیدونید واسه جمع اوری این جزوها چه زحمتی کشیدم دوست عزیز من نیازی به پول این جزوهها ندارم.فقط دوست دارم دانشجوهایی که تهیه یا پیدا کردن این جزوهها واسشون سخته یا در توانشون نیست بتونن به راحتی از اینها استفاده کنند.قصد من فقط کمک کردن .
    تازه این اولشه پکیجهای فوق العاده ای هم واسه امادگی ارشد دارم که همه اونارو واستون میزارم
    تنها مشکلم اپلود اوناست چون حجمشون زیاده حدود 16 dvd
    از همین جا از مدیر سایت تقاضای کمک دارم واسه چگونگی گذاشتن این پکیجها

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط shima ، saeed nasiri majd ، JAVAD4050
    (۱۳۹۰-۵-۱۶، ۰۷:۲۳ عصر)sibel نوشته است: خواهشن بی انصافی نکنید منیدونید واسه جمع اوری این جزوها چه زحمتی کشیدم دوست عزیز من نیازی به پول این جزوهها ندارم.فقط دوست دارم دانشجوهایی که تهیه یا پیدا کردن این جزوهها واسشون سخته یا در توانشون نیست بتونن به راحتی از اینها استفاده کنند.قصد من فقط کمک کردن .
    تازه این اولشه پکیجهای فوق العاده ای هم واسه امادگی ارشد دارم که همه اونارو واستون میزارم
    تنها مشکلم اپلود اوناست چون حجمشون زیاده حدود 16 dvd
    از همین جا از مدیر سایت تقاضای کمک دارم واسه چگونگی گذاشتن این پکیجها

ممنون وسپاس

خوب در هیچ سایتی نمیشه حجم بالای 20 مگابایت را آپلود کرد و من هم حداکثر را درنظر گرفتم که فکر نمیکنم در انجمن های شهرسازی و معماری بیش از 10 مگابایت بشه آپلود کرد.

من در پیام خصوصی هم به شما گفتم که اونهایی که در این حد هستند را درسایت برای دانلود بزارید.

و انهایی که نمیشه و زیاده یک نمونه را برای من (درصورت موافقت شما) پست کنید و من هم با کمک شما و بقیه دوستان یک قیمت عادلانه میزاریم و هزینه ها را به کمترین کاهش میدیم.

به اطلاع همه شما هم برسونم که تبلیغ برای فروش شخصی در این سایت کاملا ممنوع بوده و فقط میتونید با من هماهنگ کنید تا از طریق سایت این کار انجام بشه و همه مراحل قانونی پیش بره.

پاسخ
     سپاس شده توسط shhs ، shahabsaa

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,924 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,506 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,701 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,582 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 959 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 29 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 1 630 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۶:۵۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 8 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 3 1,240 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۹ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 42 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 1 885 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۵:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان