امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور
پیام یکی از اعضا:
پیام تلفنی یکی از اعضا از شمال برفگیر کشورمان:
من ممکنه نتونم روز پنج شنبه 16 آذر 92 سر جلسه بدلیل برف سنگین حاضر شوم آیا آزمون به تعویق می افتد یا خیر؟

این را اضافه کنم که برق در منظقه ای که ایشون تماس گرفتند قطع و ارتباط اینترنتی هم وجود ندارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
لطفا وقتی تاپیک میزنید عنوان درستی براش بزارید...وقتی هنوز چیزی مشخص نیست چرا عنوان خبری میزارید؟؟؟؟؟!!!! ... قلبمون واستاد
پارسال که برای دکترا همچین کاری نکردن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    آخرین خبر تشکر از مهندس حمید
    اعزام تیم ویژه برای برگزاری کنکور ارشد در استانهای برف‌گیر/ مساعدت به داوطلبان در دریافت کارت
    رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعزام نماینده ویژه سازمان سنجش برای رسیدگی به وضعیت داوطلبان در استان های برف گیر خبر داد و گفت: در حال حاضر با استانداری ها و فرمانداریها در ارتباط هستیم و سفارش های لازم را برای هرچه بهتر برگزار شدن آزمون کارشناسی ارشد در این مناطق انجام داده ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر ابراهیم خدایی امروز در نشست خبری در محل سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد، افزود: با توجه به تجربه سال گذشته و وضعیت جوی و آب و هوایی امسال تصمیم گرفتیم که 2 شهر در استان های شمالی برای رفاه بیشتر داوطلبان به مجموعه شهرهای حوزه امتحانی اضافه کنیم که در گیلان شهر لاهیجان و در مازندران نیز شهر چالوس اضافه شده اند.

وی افزود: نماینده ویژه ای از سازمان سنجش برای این موضوع به استان های شمالی می روند و در حال حاضر هم با استانداری ها و فرمانداریها در ارتباط هستیم و سفارش های لازم را انجام داده ایم.

رئیس سازمان سنجش افزود: سفارش کرده ایم که اگر داوطلبی نتوانسته بود کارت ورود به جلسه را بگیرد با او همکاری شود تا در محل حوزه بتواند کارت خود را دریافت کند. تلاش خواهیم کرد که آزمون سر موقع برگزار شود و سفارش های لازم برای رفاه هر چه بیشتر داوطلبان انجام گرفته است.

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور هم در این باره گفت: آزمون کارشناسی ارشد در 6 نیم روز برگزار می شود و داوطلبان می توانند با توجه به فضای جوی و وضعیت آب و هوایی با مراجعه به سایت سنجش از زمان برگزاری آزمون خود مطلع شوند و برنامه ریزی لازم را انجام دهند.

توکلی افزود: سازمان سنجش پیش بینی های لازم را در این زمینه انجام داده است و به داوطلبان توصیه می شود که برای به موقع حاضر شدن در محل آزمون یک روز زودتر در آنجا حاضر شوند. توصیه می شود برگه راهنما را برای هر چه بهتر حضور یافتن در آزمون حتما مطالعه کنند.

پاسخ
    آزمون به تعویق افتاد
    23 24 25 بهمن

پاسخ
    اطلاعيه مهم سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص تعويق زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد سال 13931392/11/15 براساس گزارشات واصله در رابطه با شرايط نامساعد جوي در اغلب استانهاي كشور و درخواست داوطلبان و خانواده­ هاي محترم آنان، مسؤولين محترم استاني، نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي و هماهنگي بعمل آمده با وزارت محترم كشور در رابطه با عدم امكان حضور داوطلبان يا مشكلات حضور به موقع در حوزه­ هاي امتحاني، سازمان سنجش آموزش كشور به منظور رفاه حال داوطلبان ترتيبي اتخاذ نمود تا آزمون كارشناسي ارشد سال 1393 به ترتيب طي روزهاي چهارشنبه 23 ، پنج­شنبه 24 و جمعه 25 بهمن­ ماه برگزار گردد. اطلاعيه تكميلي اين سازمان ساعت 14 روز شنبه 19 بهمن­ ماه از طريق سايت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
    روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط foroogh.r ، Saeedm
      لینک خبر
      http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1416

پاسخ
      hala too in ye hafte chikar konam?!!!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط شیلان
        (۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۳:۴۰ عصر)farzane.nik نوشته است: hala too in ye hafte chikar konam?!!!

مطمئنا دوستان خوب ایران شهرساز میتونند به شما کمک کنند
        این سایت را دیدید؟
        http://iransketch.ir/shahrsazi/

پاسخ
         سپاس شده توسط foroogh.r ، شیلان
        مررررررررررررررررررررررررررررررررررر30 برم بخوابم عالیه...........

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,238 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
        آخرین ارسال: godonly.
          پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,619 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
        آخرین ارسال: godonly.
          پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,351 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,103 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
        آخرین ارسال: foroogh.r
          راجع بع پذیرش بدون کنکور هم اطلاعاتی دارین؟ alireza 0 1,107 ۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
          مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,162 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
          اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,509 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: century21
          تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,506 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
        آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
          تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,441 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
          مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,043 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان