امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حاضرید عکسی از خودمان را در این تاپیک آپلود کنیم!!
سلام دوستان
اگر حافظه ام یاری کنه 2 سال قبل یک تاپیکی داشتیم برای آپلود عکس شخصی ولی بدلیل عدم استقبال خوب به خاطرات پیوست.
حال برای ایجاد صمیمتی در بین اعضا و استفاده نکردن از اسامی کاربری که خوب شاید جالب نباشه!
تصمیم گرفتم این تاپیک را ایجاد کنم.
اول شما بزارید بعد من هم عکسی از خودم و دوران دانشجویی میزارم!
اصلا منتظر بقیه نباشید شروع کنید!
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، bahareh. ، dementor ، mina91 ، atelieahjam ، Brightness ، haydariyan ، m.marziye ، نداانصاری ، century21 ، Sadeghpour ، Saeedm
سلااااااااااااااااااااااام

ایران شهرسازهای دانشگاه یزد اومدن مثل همیشه پیشتاز باشن
[تصویر:  iranshahrsaz.com_DSC07687.jpg]

Ws17Ws17Ws17Ws17Ws17Ws17

[تصویر:  iranshahrsaz.com_DSC07688.jpg]

از چپ به راست (عکس دوم)

(sas.mmt(solmaz
fatyjo0o0n
rezvan 87
bahareh

Ws3
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Brightness ، rezvan87 ، sas.mmt ، dementor ، mina91 ، alireza ، EBRAHIMMILAN2012 ، atelieahjam ، m.marziye ، mahan ، foroogh.r ، نداانصاری ، ماراویا ، century21 ، 9123533029 ، Sadeghpour ، Saeedm
تشکر از شما
فکر نمیکردیم قبل از پسرها شما بزارید!!
معرفی نکردید!

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، bahareh. ، atelieahjam ، نداانصاری ، century21 ، Sadeghpour
بزرگان شهرسازی از ارومیه

[تصویر:  iranshahrsaz.com_IMG-0326.jpg]

از چپ به راست ..
1- مهندس صفی زاده
2 - مهندس هاشم زاده
3 - مهندس سلامت
4 - مهندس کریمی
5 - مهندس حاتمی
6 - مهندس علی زاده
7 - مهندس نیکزاد
8 - مهندس صادق زاده
9 - خودم............
10- (نشسته ) مهندس ناصری
11 - (نیم نشسته ) مهندس توکلی نیا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، FaTyJo0oN ، atelieahjam ، mina91 ، haydariyan ، m.marziye ، foroogh.r ، نداانصاری ، bahareh. ، century21 ، Sadeghpour ، Saeedm
[تصویر:  iranshahrsaz.com_IMG-0349.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، FaTyJo0oN ، atelieahjam ، mina91 ، haydariyan ، m.marziye ، نداانصاری ، bahareh. ، century21 ، Sadeghpour ، Saeedm
4 را در عکس اول ندیدم!
بیشتر معرفی میکنید از چپ به راست یا ...

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour
شهرساز آینده! خبر دار!
تولد روز 17 ابان روز شهرساز
[تصویر:  iranshahrsaz.com_alireza1.jpg]
حدس بزنید!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط EBRAHIMMILAN2012 ، Brightness ، bahareh. ، mina91 ، haydariyan ، m.marziye ، rezvan87 ، نداانصاری ، century21 ، Sadeghpour
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۶:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: شهرساز آینده! خبر دار!
حدس بزنید!!!
آقا نیما؟؟
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، haydariyan ، mahan ، foroogh.r ، نداانصاری ، Sadeghpour
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۶:۴۴ عصر)FaTyJo0oN نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۶:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: شهرساز آینده! خبر دار!
حدس بزنید!!!
آقا نیما؟؟

نی+ما
بعدی
ما+نی
این مانی
نیما را در fb دیدید!

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، bahareh. ، atelieahjam ، Brightness ، haydariyan ، foroogh.r ، نداانصاری ، Sadeghpour
حاضرین فقط نگاه نکنند
ذکات علم نشر آن است!!
javad jamshidi (امروز, ۰۲:۴۴ عصر)، neorin (امروز, ۰۲:۴۹ عصر)، haydariyan (امروز, ۰۲:۵۴ عصر)، sas.mmt (امروز, ۰۲:۵۴ عصر)، dementor (امروز, ۰۲:۵۶ عصر)، bahareh. (امروز, ۰۲:۵۸ عصر)، امير سويزي (امروز, ۰۳:۰۸ عصر)، rezvan87 (امروز, ۰۴:۵۵ عصر)، eleven11 (امروز, ۰۴:۵۷ عصر)، mina91 (امروز, ۰۵:۱۷ عصر)، atelieahjam (امروز, ۰۶:۱۹ عصر)، hamid_shahrsaz (امروز, ۰۶:۳۸ عصر)، Brightness (امروز, ۰۶:۴۷ عصر)، elnaz.h (امروز, ۰۶:۴۷ عصر)، EBRAHIMMILAN2012 (امروز, ۰۶:۵۳ عصر)، AliReza (امروز, ۰۶:۵۶ عصر)، FaTyJo0oN (امروز, ۰۶:۵۶ عصر)

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، atelieahjam ، mahan ، نداانصاری ، Sadeghpour

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 959 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,265 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,146 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,099 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان