امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل افت شدید گرایش برنامه ریزی شهری و رشد طراحی شهری در ایران شهرساز
سلام
حدود 1 هفته است که در تلاشم بهترین های کنکور سراسری را برای مرحله دوم را در کنار شما داشته باشیم در گرایش طراحی شهری فوق العاده بوده و 4 نفر از بهترین های کنکور سال 91 و 92 اعلام آمادگی کرده اند ولی در گرایش برنامه ریزی شهری کمبود را احساس کردیم.
البته سال گذشته رتبه 1 مرحله دوم خانم مهندس مهدیه سعید تلش های بسیاری را برای دوستان انجام داد ولی از بین آنها حتی یک نفر اعلام آمادگی نکرد.
امسال مهندس مهدیه سعید را بدلیل تصادف ایشان در 16 شهریور امسال و فوت ایشان در کنارمان نداریم و احساس میکنم که بر عکس چند سال گذشته که دوستان از عدم فعالیت طراحی شهری شاکی بودند امسال وضعیت تغییر کرده و در اوج هستیم.
منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، Brightness
با سلام... مهندس عطایی همونطور که در مرحله اول به بچه ها کمک کردند حتما کمک خواهند کرد... مهندسین رضوان. بهاره و سولماز هم نتیجه خیلی خوبی در مرحله 2 گرفتند میتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
یاد مهندس سعید گرامی،ما تلاش ها و زحمات ایشون رو هرگز فراموش نخواهیم کرد. تا جایی که در توانمون باشه،در سایت اختصاصی اسکیس، سعی میکنم بچه ها رو برای مرحله ی دوم آماده کنیم. همچون روند سال گذشته، با تکمیل کردن بانک اطلاعاتی و آشناکردن بچه ها با روند پاسخ دادن به سوالات و قوی کردن مهارت پرزانته ی بچه ها .خوشحال میشیم که در این بین رتبه های برتر رو هم درکنارمون داشته باشیم.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۰۶:۴۰ عصر)foroogh.r نوشته است: با سلام... مهندس عطایی همونطور که در مرحله اول به بچه ها کمک کردند حتما کمک خواهند کرد... مهندسین رضوان. بهاره و سولماز هم نتیجه خیلی خوبی در مرحله 2 گرفتند میتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم..
مهندس عطایی شاد در مرحله اول مشاوره های خوبی به دوستان دادند ولی برای مرحله دوم انصراف دادند.
متاسفانه مهندسین سولماز و بهاره و رضوان هم بعد از قبولی ستاره سهیل شدند!

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۹، ۰۶:۴۴ عصر)Brightness نوشته است: یاد مهندس سعید گرامی،ما تلاش ها و زحمات ایشون رو هرگز فراموش نخواهیم کرد. تا جایی که در توانمون باشه،در سایت اختصاصی اسکیس، سعی میکنم بچه ها رو برای مرحله ی دوم آماده کنیم. همچون روند سال گذشته، با تکمیل کردن بانک اطلاعاتی و آشناکردن بچه ها با روند پاسخ دادن به سوالات و قوی کردن مهارت پرزانته ی بچه ها .خوشحال میشیم که در این بین رتبه های برتر رو هم درکنارمون داشته باشیم.
تشکر از شما
حتما از تجربیات شما استفاده خواهیم کرد و با مسئولیت پذیریی که از شما سراغ دارم ان شالله موفق خواهیم شد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,186 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,909 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,380 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,368 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان