امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی
سلام
پیام تلفنی یکی از اعضا:
سلام من معدلم چند صدم با معدل اصلی ام اختلاف داره میخواستم ببینم مشکلی نداره؟
من هنوز فارغ التحصیل نشدم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۸:۲۸ عصر)AliReza نوشته است: سلام
پیام تلفنی یکی از اعضا:
سلام من معدلم چند صدم با معدل اصلی ام اختلاف داره میخواستم ببینم مشکلی نداره؟
من هنوز فارغ التحصیل نشدم.

اگر معدلی که برای سازمان سنجش زدین کمتر از معدل واقعی باشه ... مشکلی نیست ولی اگه فقط یک صدم بیشتر باشه .... خیلی کار سخت میشه ... از امروز هم دقیقا نمیدونم تا اعلام نتایج واسه ویرایش فرصت میدن یا نه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، century21
دوستان معدل چقد موثره؟ و معدل 16 با معدل 18 اگه تو درصدا ی کنکور مثل هم باشن رتبشون چقد فرق میکنه؟
آخرین ارسال های من :

محمد(ص):"اعملی یا فاطمه فانی لا اغنی عنک من الله شیئا"،فاطمه اگر عمل نداشته باشی من پیامبر هم نمیتونم واست کاری کنم.
    پاسخ
    دوستان حواستون باشه 2 تا از دوستان من به خاطر اینکه معدلشونو تنها 0.1 اشتباه درج کرده بودن اخراج شدن از دانشگاه یکیشون بعد از 1 ترم و دیگری بعد از 1 سال!!! دقت کنید خیلی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، century21
    به دلیل اینکه معدل تاثیر داره خیلی سخت میگیرن

شما باید معدل فعلی رو وارد کنید و توی دفترچه یه صفحه ای هست که اون رو میبرین میدین به آموزش براتون معدل شما رو تایید میکنه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط century21
    دوستان اگه آزمایشی شرکت کرده باشیو(یک سال زودتر) معدلو اشتباه وارد کنی که موردی نداره داره؟

پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۱۲:۰۱ صبح)a.rahmani? نوشته است: دوستان اگه آزمایشی شرکت کرده باشیو(یک سال زودتر) معدلو اشتباه وارد کنی که موردی نداره داره؟
    بصورت آزمایشی که نه، مشکلی نداره .چون شما قرار نیست مدرکی ارائه بدید.
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ
     سپاس شده توسط century21 ، Saeedm
    تاثير معدل در آزمون کارشناسي ارشد

معدل دوره کارشناسی در آزمون کارشناسی ارشد 20 درصد تاثیر دارد.

که این معدل برای فارغ التحصیلان معدل کل و برای دانشجویان سال آخر معدل کل تا 31 شهریور ماه همان سال (به عنوان مثال برای آزمون امسال تا 31 شهریور 1393) می باشد.

تاثیر معدل برای دانشگاههای محل تحصیل کارشناسی متفاوت است، به این معنا که هر دانشگاهی برای خود ضریبی دارد.

به عنوان مثال ممکن است ضریب تاثیر معدل دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1.08 و دانشگاه صنعتی خواجه نصیر 1.06 و دانشگاه آزاد اسلامی 1.02 باشد.(این اعداد فقط برای مثال هستند)

تا اینجا تاثیر معدل از جهت کمی بود. و منظور از معدل موثر نیز همین است.

اما از لحاظ کیفی تاثیر معدل از دو جنبه بررسی می شود:

1- معدل برای رتبه های نه چندان خوب، خیلی موثر نبوده ولی برای رتبه های خوب که رقابت نزدیک است تاثیرگذار و سرنوشت ساز خواهد بود.

2-معدل های بالاتر از 16.5 تاثیر مثبت قابل ملاحظه ای دارند، معدل های در حدود 14.5 تا 16.5 تاثیر چندان زیادی ندارند(صاحبان این معدل ها از اثر مثبت دسته قبلی محرومند) و در نهایت معدل های زیر 14.5 تاثیر منفی زیادی دارند.
    آخرین ارسال های من :

اگر می خواهی پس از مرگ فراموش نشوی

یا چیزی بنویس که قابل خواندن باشد، یا کاری کن که قابل نوشتن باشد.
    پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm ، alireza ، Brightness ، mina91

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,206 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,327 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      راجع بع پذیرش بدون کنکور هم اطلاعاتی دارین؟ alireza 0 1,107 ۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
      منکه با جوابایی که دیدم واقعا ناامید شدم درصدام پایینه alireza 1 1,148 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۱۰:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: M.Noori
      مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,161 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
      تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,506 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,439 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
      کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,333 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر
      تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,745 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: شیلان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان