امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من ی سوال دارم برای ما که رشتمون شهرسازیه نرم افزار ciivil 3d مفیده یا نه؟؟؟؟؟ IP
سلام......من ی سوال دارم برای ما که رشتمون شهرسازیه نرم افزار ciivil 3d مفیده یا نه؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
این ارسال از ارسالی دیگر جدا شده است.
لطفا در مکان مناسب ارسال کنید
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1025
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۵۳ عصر)g1990 نوشته است: سلام......من ی سوال دارم برای ما که رشتمون شهرسازیه نرم افزار ciivil 3d مفیده یا نه؟؟؟؟؟

سلام
با توجه به دروسی که تو دانشگاه می خونید تقریباً میشه گفت این نرم افزار هیچ استفاده ای برای شما نداره و بیشتر پروژه های درسی رو با اتوکد و یا Arcgis میشه انجام داد اما در بازار کار نرم افزار فوق العاده مفیدی هست نه فقط برای مهندسین عمران و نقشه برداری،بلکه نرم افزار خیلی مفیدی برای مهندسین شهرسازی هم هست.
مثلاً شما می تونید یک مسیر شهری و یا یک تقاطع رو در محیط نرم افزار اتوکد طراحی کنید اما با استفاده از اون نمیتونید نقشه های اجرایی دقیقی در مقیاس شهری به دقت civil 3d تولید کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، نعیمه حیدری
ممنون...پس بلد بودنش مفیده

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۱:۳۹ عصر)g1990 نوشته است: ممنون...پس بلد بودنش مفیده

قطعاْ همینطوره و خیلی بدرد می خوره . امیدوارم که در استفاده ازش موفق باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فایل و یا خلاصه کتابUrban design process alireza 0 1,853 ۱۳۹۴-۷-۲۴، ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  روش ترکیبی و تجمعی یا انبوهه hero 1 1,393 ۱۳۹۴-۳-۲۹، ۰۷:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hero
  نقد پایان نامه و مقاله دارید من خیلی نیاز دارم alireza 0 1,539 ۱۳۹۴-۳-۲۷، ۱۰:۵۰ عصر
  سوال... درمورد لبه زدایی محلی Avril256 0 1,456 ۱۳۹۴-۲-۱۸، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: Avril256
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,511 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,025 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
آخرین ارسال: mahdisi60
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,630 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,558 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,818 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر
  کسی پروپوزال درس روش تحقیق شو داره؟در رابطه با موضوعات مبلمان شهری یا هویت شهری alireza 0 2,000 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۱:۰۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان