امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین خبر:چرا از تاریخ شکل شهر سوال کم آمده بود؟
سلام
طبق آخرین گزارش های واصله و به گزارش سایت ایران شهرساز از تاریخ شکل شهر سوال کم آمده بود؟
دلیل این موضوع با کمک شما بررسی خواهد شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
میخواستن یه ضد حال به اونایی که کتاب موریس رو جویدن بزننWs3

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mohsen_a43
دلیل اصلی
سوالات کنکور را امسال بر خلاف روند 8 سال گذشته، اساتید دانشگاه علم و صنعت طراحی نکرده بودند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خیـــــــــــــــلی بد شد ... اصلا امکان نداشت از این کتاب سوال کم بیاد ، مهمترین منبع بود اما ...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۳۴ صبح)Saeedm نوشته است: دلیل اصلی
سوالات کنکور را امسال بر خلاف روند 8 سال گذشته، اساتید دانشگاه علم و صنعت طراحی نکرده بودند

اتفاقا سوالات کپی برابر اصل اساتید علم و صنعت بود، مخصوصا مباحث و مبانی4

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,019 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
  آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 649 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
  دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 95 - آزمون 8 مرداد 95 alireza 6 3,252 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  سوال کنکور سراسری گرایش طراحی شهری 1392 alireza 0 837 ۱۳۹۵-۴-۲۱، ۱۲:۳۰ صبح
  سوال اسکیس طراحی شهری 93 تکراری و سوال چند سال قبل بود با کمی تغییرات alireza 5 4,344 ۱۳۹۵-۴-۱۰، ۰۱:۰۳ صبح
آخرین ارسال: مینا99
  راهنمایی برای انتخاب رشته و شهر ارشد طراحی شهری 95 alireza 2 1,188 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۹:۰۹ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  فروش ویژه گرایش طراحی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 9000 تست alireza 71 41,940 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۷ عصر
  دانلود دفترچه سوالات کنکور طراحی شهری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 2 1,628 ۱۳۹۵-۲-۲۴، ۰۴:۳۷ صبح
آخرین ارسال: rastin.o
  الان وقتشه ...تشکر از رتبه 9 و مهندس ریحانه بابت مشاوره و کمک هایشان alireza 6 1,594 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: barana

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان