امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری از سایت ایران شهرساز با این درصدها
سلام
یکی از اعضا با این درصد ها :
گرایش طراحی شهری
زبان:40
مباحث:72
مبانی:85
تاریخ:70
تحلیل:70
ایشون سال قبل هم رتبه زیر 50 آورده بودند و امسال از افتخارات سایت خواهند شد.
پیشاپیش به ایشان و اعضای سایت تبریک میگوییم.
رتبه احتمالی ایشان بین 1-3 می باشد که امیدواریم رتبه 1 شود.
ضمنا ایشون در آزمون های آنلاین ایران شهرساز در سال 92 شرکت داشتند.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط EBRAHIMMILAN2012 ، Brightness ، mohseni ، foroogh.r ، hesam.n ، mina91 ، haleh67 ، godonly. ، Saeedm ، MHAKBARI ، century21 ، kasrak ، golnushhh ، sasan_arzani
اگه میشه بالاترین درصدای طراحی شهری رو هم معلوم کنید که خودمونو مقایسه کنیم ما.
ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    (۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۱:۵۹ عصر)vision نوشته است: اگه میشه بالاترین درصدای طراحی شهری رو هم معلوم کنید که خودمونو مقایسه کنیم ما.
    ممنون
    تا پنج شنبه صبر کنید
    الان درصدگیری نمی کنیم چون پاسخ نامه سنجش هنوز نیومده

پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    خیلی خوب میشد اگه ایشون رو معرفی می کردید تا هرکسی راهنمایی میخواد بتونه ازشون کمک بگیره ...چون بعد اعلام نتایج بچه ها ستاره سهیل میشن

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط godonly. ، Saeedm
      (۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۰۲:۱۲ عصر)شادی م نوشته است: خیلی خوب میشد اگه ایشون رو معرفی می کردید تا هرکسی راهنمایی میخواد بتونه ازشون کمک بگیره ...چون بعد اعلام نتایج بچه ها ستاره سهیل میشن
      بهشون پیام خواهم داد

پاسخ
      واقعا از صمیم قلب به این دوستمون تبریک میگم.خوش به حالشون.خدا این درصد هارو قسمت همه بکنه ....

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط godonly. ، Saeedm
        خیلی خوب میشد اگه ایشون رو معرفی می کردید تا هرکسی راهنمایی میخواد بتونه ازشون کمک بگیره ...چون بعد اعلام نتایج بچه ها ستاره سهیل میشن
        آخرین ارسال های من :

پاسخ
           سپاس شده توسط Saeedm ، a.rahmani?
          از صمیم قلب بهشون تبریک میگم...
          ان شاالله در تمامی مراحل زندگیشون همیشه سربلندو پیروز باشن...63414134

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط Saeedm
          سلام دوستان
          ایشون طراحی شهری هستند من به اشتباه تحلیل را آمار زدم

پاسخ
           سپاس شده توسط Saeedm
          فبها ...طراحی شهرین چه بهتر Ws3

کاش اگه ایشون نمی خوان اسمشون فاش بشه ازشون حداقل می خواستین این هفته که همه در حال استراحتن و بیکار تقریبا منابع مطالعاتی شونو و نکات مفیدو بهمون معرفی می کردن 26

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,449 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
          آخرین ارسال: alireza
            مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,157 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: milad93
            جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
          آخرین ارسال: dhiver1
            سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,009 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
            سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,600 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
            دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,861 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
          آخرین ارسال: gholamirayan
            نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,681 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
          آخرین ارسال: nassi
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,514 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان