امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با رتبه تخمینی 800-880 من دیگه بیخیال سراسری بشم
پیام یکی از اعضا:
رتبه تخمینی 800-880
من دیگه بیخیال سراسری بشم
اصلا نمیدونم چیکار کنم من جزوه های یکی از موسسات را خوندم خیلی تلاش کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۲-۴، ۱۰:۲۴ عصر)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا:
رتبه تخمینی 800-880
من دیگه بیخیال سراسری بشم
اصلا نمیدونم چیکار کنم من جزوه های یکی از موسسات را خوندم خیلی تلاش کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم
سلام دوست عزیز نه چرا بیخیال بشی پارسال رتبه 1000 منطقه ای تهران قبول شد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام بر شما.... ببینید دوست عزیز صرفا خوندن جزوه به صورت رندمی میتونه باعث موفقیت بشی و تنها خوندن جزوات موسسه ها کافی نیست چون درک کافی پیدا نخواهید کرد و وقتی سوالات تحلیلی باشه دچار مشکل میشید... دوم اینکه به نظر من بهتره روی استثنائات سرمایه گذاری نکنید... شما میتونید با یه برنامهریزی درست همراه کارگروه باشید و واسه ی سال دیگه اماده بشید... ولی اسکیستون رو همین امسال هم کار کنید تا قوی بشید... موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، khansa
(۱۳۹۲-۱۲-۴، ۱۱:۳۲ عصر)foroogh.r نوشته است: سلام بر شما.... ببینید دوست عزیز صرفا خوندن جزوه به صورت رندمی میتونه باعث موفقیت بشی و تنها خوندن جزوات موسسه ها کافی نیست چون درک کافی پیدا نخواهید کرد و وقتی سوالات تحلیلی باشه دچار مشکل میشید... دوم اینکه به نظر من بهتره روی استثنائات سرمایه گذاری نکنید... شما میتونید با یه برنامهریزی درست همراه کارگروه باشید و واسه ی سال دیگه اماده بشید... ولی اسکیستون رو همین امسال هم کار کنید تا قوی بشید... موفق باشید
مهندس من چی بگم که این همه کتاب خوندم و این همه جزوه و خلاصه[تصویر:  w74.gif]
میدونم اصلا مجاز هم نمیشم...یه سال وقت گذاشتم[تصویر:  jawdrop.gif][تصویر:  icon_pf%20%2834%29.gif] افتادم برای سال بعد [تصویر:  w58.gif]
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۲-۵، ۱۰:۰۰ صبح)khansa نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۲-۴، ۱۱:۳۲ عصر)foroogh.r نوشته است: سلام بر شما.... ببینید دوست عزیز صرفا خوندن جزوه به صورت رندمی میتونه باعث موفقیت بشی و تنها خوندن جزوات موسسه ها کافی نیست چون درک کافی پیدا نخواهید کرد و وقتی سوالات تحلیلی باشه دچار مشکل میشید... دوم اینکه به نظر من بهتره روی استثنائات سرمایه گذاری نکنید... شما میتونید با یه برنامهریزی درست همراه کارگروه باشید و واسه ی سال دیگه اماده بشید... ولی اسکیستون رو همین امسال هم کار کنید تا قوی بشید... موفق باشید
مهندس من چی بگم که این همه کتاب خوندم و این همه جزوه و خلاصه[تصویر:  w74.gif]
میدونم اصلا مجاز هم نمیشم...یه سال وقت گذاشتم[تصویر:  jawdrop.gif][تصویر:  icon_pf%20%2834%29.gif] افتادم برای سال بعد [تصویر:  w58.gif]

سلام بر شما... ببینید به نظر من اولین کاری که شما باید بکنید اینه که ببینید ایراد کارتون جی بوده؟؟ اشتباه خوندن بوده؟استفاده از منابع نادرست بوده؟غلبه ی استرس بر شما بوده؟ وخیلی چیزای دیگه؟باید ریشه یابی کنید حتما چون ممکنه سال دیگه هم کلی درس بخونید ولی باز به این مشکل دچار بشین... الان هم به جای افسوس خوردن حتمااااا روی مرحله 2 متمرکز بشین یا امسال میشه یا ذخیره میشه واسه سال دیگه.موفق باشین

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,153 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,505 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,701 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 959 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 1 1,264 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 844 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان