امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تا حالا کسی بوده رتبش مثه من بوده قبول شده باشه یا اصفهان یا تهران رتبه 300تا350
پیام یکی از اعضا:
آخرین سوال !!!!!!
تا حالا کسی بوده رتبش مثه من بوده قبول شده باشه یا اصفهان یا تهران هردوش شبانه
اخه من ساله اولم هیچی نمی دونم! رتبه 300تا350
آخرین ارسال های من :

پاسخ
همه چیز بستگی به سوال اسکیس داره اگه سوال آسونی باشه مثل سال قبل نه
اما بوده رتبه 280 که با اسکیس خیلی بالا شبانه دانشگاه تهران قبول شده

پس با امید باید ادامه داد و تلاش رو ادامه داد و بدونیم که هرچی خیر ما باشه اتفاق می یوفته و وظیقه ما تلاش تا آخرین لحظه با ناامیدی نه رتبه مون بهتر میشه نه هیچی فقط زمان رو از دست میدیدم و به رقبا میگیم شما برنده اید

بهتر نه از رتبه خوبمون مغرور بشیم و نه از رتبه بد خودمون ناراحت
بهتره بپذیریم و تلاش کنیم تا به چیزی که دوست داریم برسیم

به امید اینکه هرکس نتیجه زحمت و تلاشش رو بگیره63
آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
Jim Rohon
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، godonly. ، hero ، Avril256 ، Saeedm ، Brightness
با سلام رتبه من بین 250 تا 300 تخمین زدید آیا احتمالش هست که دانشگاه هنر اصفهان یا تهران قبول بشم؟خواهش میکنم جواب بدید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    [quote='روم' pid='62679' dateline='1393239391']
    با سلام رتبه من بین 250 تا 300 تخمین زدید آیا احتمالش هست که دانشگاه هنر اصفهان یا تهران قبول بشم؟خواهش میکنم جواب بدید
    [/quoteبله امكانش هست

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط m.marziye
    سلام من با این درصدا رتبه و ترازم چند میشه امیدی داشته باشم یا نه؟
    زبان سفید
    مبانی 21.11
    تاریخ 38.66
    آمار 25.33
    مباحث 4.44
    معدل 15.93

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۲:۲۶ عصر)روم نوشته است: با سلام رتبه من بین 250 تا 300 تخمین زدید آیا احتمالش هست که دانشگاه هنر اصفهان یا تهران قبول بشم؟خواهش میکنم جواب بدید

سلام میشه یه نگاهی هم به درصدای من بندازی آخه میخام برم کلاس واسه مرحله 2 میخام ببینم امیدی هست یا نه که از اهواز تا تهران بیخودی نرم مرسی از لطفت

پاسخ
      سلام m. mary میشه درصدای منو نگاه کنی بگی رتبم چند میشه آخه اصلا نمیدونم جریان از چه قراره مرسی عزیزمW58

پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۵:۲۵ عصر)Aidin b نوشته است: سلام من با این درصدا رتبه و ترازم چند میشه امیدی داشته باشم یا نه؟
      زبان سفید
      مبانی 21.11
      تاریخ 38.66
      آمار 25.33
      مباحث 4.44
      معدل 15.93
      به نظر من بهتر بشینی و برا سال آینده بخونی چون با این درصدا امیدی واسه قبولی نیست!!!!Ws33Ws33Ws33Ws33Ws33Ws33Ws33Ws33Ws33Ws33
      البته دوباره میگم این نظر شخصی منه!!!!!2626

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری حدیث گلی 0 426 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۰۸ عصر
      آخرین ارسال: حدیث گلی
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,679 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,513 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,416 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,816 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 976 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
        خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,120 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
        پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 798 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
        شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,431 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان