امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسکیس 50 درصد پارسال(92) یه اسکیس کاملا معمولی بوده؟با اسکیس 50 دانشگاه های روزانه
پیام یکی از اعضا:
سلام خسته نباشید ببخشید وقتتونو میگیرم میخاستم بدونم اسکیس 50 درصد پارسال یه اسکیس کاملا معمولی بوده؟ یعنی مثلا با چه رتبه ای از مرحله اول با اسکیس 50 دانشگاه های روزانه تهران یا اصفهان قبول میشده؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
یعنی هیچ کس هیچ نظری در مورد این سوال نداره؟Sigh

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من تا اونجاییکه اطلاع دارم از یکی از دوستان پارسال با رتبه 120 با اسکیس 74% روزانه هنر تهران آوردن و رتبه 115 با اسکیس 55% هنر اصفهان آورده
آخرین ارسال های من :

اگر واقعیات با نظریات هماهنگی ندارند، واقعیت‌ها را تغییر بده " البرت انیشتین"
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، marzieh gh
(۱۳۹۲-۱۲-۷، ۱۱:۴۹ عصر)mohseni نوشته است: من تا اونجاییکه اطلاع دارم از یکی از دوستان پارسال با رتبه 120 با اسکیس 74% روزانه هنر تهران آوردن و رتبه 115 با اسکیس 55% هنر اصفهان آورده
خیلی ممنون

پاسخ
اسکیس پارسال افتضاح بود، ولی اگر رتبه ات زیر 100 بود حتما اصفهان روزانه قبول میشدی.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط marzieh gh

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,324 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,272 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,496 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,682 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,533 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,548 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 953 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,017 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
      خرید خلاصه های خانه شهرسازان ظراحی شهری mojtaba.db 0 520 ۱۳۹۵-۸-۱، ۰۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: mojtaba.db

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان