امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hottttt>>از تحلیل 100 کارنامه>>رتبه های زیر 100 طراحی شهری 93 را بیشتر بشناسید!
سلام
95 تخمین طراحی شهری زده شده است که تا این لحظه 50 رتبه دو رقمی می باشد.
لیست:
[تصویر:  iranshahrsaz.com_رتبه1-100-ایران-شهرساز-50-داوطلب.jpg]
منبع : ایران شهرساز در تحلیل کارنامه های 1393
دوستان ایده هایتان را در این مورد و موارد مشابه ارائه دهید...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، sardarekord ، urbanDesign.h ، arch111 ، shb**
سلام
چقدر احتمال داره که این رتبه ها دقیق باشه
با توجه به اینکه ممکنه افرادی با درصد های خیلی خوب وجود داشته باشن که عضو این سایت نباشن یا به هر دلیلی درصداشونو نذاشته باشن؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۲-۱۰، ۰۸:۳۰ عصر)ریحانه نوشته است: سلام
چقدر احتمال داره که این رتبه ها دقیق باشه
با توجه به اینکه ممکنه افرادی با درصد های خیلی خوب وجود داشته باشن که عضو این سایت نباشن یا به هر دلیلی درصداشونو نذاشته باشن؟
دقیق که نمیشه ولی حدودش میتونه صحیح باشه ضمن اینکه 50 نفر زیر 100 را داریم و 50 نفر مشخص نیستند.

پاسخ
یعنی ممکنه رتبه ها به طرز غیر منتظره ای جا به جا بشه؟

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۲-۱۰، ۰۹:۳۵ عصر)ریحانه نوشته است: یعنی ممکنه رتبه ها به طرز غیر منتظره ای جا به جا بشه؟
اینجا که خیر ولی باید منتظر نتایج باشید چون تغییر رتبه به سختی سوالات و جواب داوطلبین ارتباط مستقیم دارد همچنین دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید با توجه به ضریب آن در معدل و ... مثلا در گرایش برنامه ریزی شهری آمار تراز را خیلی بالا می برد ولی امسال میانگین حدود 40 است که خوب در نوع خودش تا به امروز استثناست.

پاسخ
سلام
95 تخمین طراحی شهری زده شده است که تا این لحظه 50 رتبه دو رقمی می باشد.
لیست:
[تصویر:  iranshahrsaz.com_رتبه1-100-ایران-شهرساز-50-داوطلب.jpg]
منبع : ایران شهرساز در تحلیل کارنامه های 1393
دوستان ایده هایتان را در این مورد و موارد مشابه ارائه دهید...

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanDesign.h ، ریحانه ، Brightness
امسال بچه ها درصد هاشون خیلی بالاست. اگه واقعا صحت داشته باشه.پارسال و سالهای قبل با میانگین درصد 48 49رتبه مرحله اول زیر 20 می شد. یعنی سوالا تا این حد راحت و قابل فهم بود ؟ مخصوصا تاریخ ؟! یا زبان و مباحث؟؟ ( با توجه به اینکه کلید سنجش اشتباه زیاد داره و من خودم درصد هامو با توجه به کلید اولیه حساب کردم. سوالای تحلیل یعنی انقد راحت بوده که اکثرا بالای 70 زدن ؟! یا زبان! زبانو بالای 50 زدن ؟؟؟ ( البته معیار سال قبل نباشه چون 50 درصد سوالا تکراری بود و 50 درصد زبان سال قبل به منزله 0 درصد امسال هستش)
به نظرم درصد ها غیر واقعیه!!! میانگین درصد که 66 شده خیلی غیر طبیعیه!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haleh67
امیدواریم که همین رتبه ها نصیبمون بشه !!!!

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۲-۱۱، ۱۲:۴۲ صبح)ریحانه نوشته است: امیدواریم که همین رتبه ها نصیبمون بشه !!!!
دوست عزیز اگه بری به میانگین درصد های سالهای قبل نگا بندازی و آماری بگیری میفهمی اصلا امسال کنکور معنی نداره!!! میانگسن درصد 66 ؟؟؟!!!

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۲-۱۱، ۱۲:۳۸ صبح)naseri.h نوشته است: امسال بچه ها درصد هاشون خیلی بالاست. اگه واقعا صحت داشته باشه.پارسال و سالهای قبل با میانگین درصد 48 49رتبه مرحله اول زیر 20 می شد. یعنی سوالا تا این حد راحت و قابل فهم بود ؟ مخصوصا تاریخ ؟! یا زبان و مباحث؟؟ ( با توجه به اینکه کلید سنجش اشتباه زیاد داره و من خودم درصد هامو با توجه به کلید اولیه حساب کردم. سوالای تحلیل یعنی انقد راحت بوده که اکثرا بالای 70 زدن ؟! یا زبان! زبانو بالای 50 زدن ؟؟؟ ( البته معیار سال قبل نباشه چون 50 درصد سوالا تکراری بود و 50 درصد زبان سال قبل به منزله 0 درصد امسال هستش)
به نظرم درصد ها غیر واقعیه!!! میانگین درصد که 66 شده خیلی غیر طبیعیه!!!
من فکر میکنم امسال بیشتر از زبان تاریخ تعیین کننده بود
کسی که درصد تاریخشو بالا زده باشه رتبه ش خیلی بالا میره

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,869 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,207 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,501 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,552 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان